DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zamaskowani Hongkongi odrzucają ostrzeżenia rządowe wśród świeżych obaw przed zbirami z Chin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Hongkongers organizuje pierwszą konferencję prasową, aby rzucić wyzwanie „pustej retoryce” rządu w sprawie protestów po świeżych starciach

 Protestujący w Hongkongu organizują „pierwszą cywilną konferencję prasową” – wideo

Zamaskowani Hongkongi zorganizowali swoją pierwszą konferencję prasową, wzywając do powrotu władzy dla ludzi i dążenia do demokracji, gdy grupy protestacyjne i władze próbują kontrolować narrację o wydarzeniach, które wstrząsnęły miastem przez ponad dwa miesiące.

„Internauci zainicjowali obywatelską konferencję prasową, aby przedstawić społeczeństwu niesłyszany głos obywateli i podkreślić powtarzające się potępienia i pustą retorykę przedstawioną przez rząd HKSAR [specjalny region administracyjny Hongkongu]” – powiedział niezidentyfikowany mówca w żółtej, twardej kapelusz, który stał się symbolem ruchu protestacyjnego, któremu towarzyszy tłumacz języka migowego.

Znalezione obrazy dla zapytania zamieszki w hongkongu zdjecia

Ten ruch nastąpił po nocy protestów, podczas których policja wystrzeliła gaz łzawiący w co najmniej siedmiu okręgach , i obawach, że mężczyźni ubrani na biało, którzy zaatakowali niektórych protestujących, byli gangsterami powiązanymi z chińską prowincją Fujian, z porównaniami do ataków w zeszłym miesiącu w Yuen Long.

Oczekuje się, że chińskie biuro do spraw Hongkongu i Makau po raz drugi zabierze głos w sprawie protestów we wtorkowe popołudnie. W poprzednim oświadczeniu udzielił jednoznacznego poparcia przywódcy HongkonguCarrie Lam i policji.

Znalezione obrazy dla zapytania zamieszki w hongkongu zdjecia

Jednym z pierwszych zleceń grupy było dostarczenie kontr-narracji do twierdzeń rządu Hongkongu, że spowolnienie gospodarcze było spowodowane protestami, a tym samym obwinianie globalnych problemów gospodarczych.

Później mówcy powtórzyli pięć żądań protestujących, wezwali do powrotu „władzy z powrotem do ludu” i powiedzieli, że „pogoń za demokracją” było „niezbywalnym prawem narodu”. 

Podczas gdy większość wiadomości o Hongkongu jest cenzurowana w Chinach kontynentalnych, na platformie mediów społecznościowych Weibo hashtag #FujianFellows zyskał popularność obok filmów mężczyzn w białych chwytających długie bambusowe kije, aby pokonać protestujących i „chronić zwykłych sąsiadów”. Ich atak na protestujących przypominał bardziej brutalny atak mężczyzn podobnie ubranych na biało 21 lipca w okolicach stacji metra w dzielnicy Yuen Long, w której rannych zostało co najmniej 45 osób.

Znalezione obrazy dla zapytania zamieszki w hongkongu zdjecia

W międzyczasie rząd Hongkongu wydał oświadczenie, w którym podziękował urzędnikom służby cywilnej i dostawcom usług publicznych, a także podziękował „osobom z różnych środowisk za szybkie zajęcie stanowiska”.

Powtórzył poniedziałkowe oświadczenie Lama, mówiąc: „Stopniowo rozprzestrzeniająca się i szybko eskalująca przemoc jest oburzająca i popycha Hongkong na skraj bardzo niebezpiecznej sytuacji”.

Przeciwnie, marszałek USA, Nancy Pelosi, wydała oświadczenie popierające protestujących: „Ludność Hongkongu przesyła światu poruszające przesłanie: marzeń o wolności, sprawiedliwości i demokracji nigdy nie można zgasić przez niesprawiedliwość i zastraszenie.”

Podobny obraz

Powiedziała, że ich odwaga jest niezwykła, i nazwała rząd Hongkongu „tchórzem”, i powiedziała, że odmawia przestrzegania praworządności i wezwała ich do spełnienia uzasadnionych demokratycznych aspiracji mieszkańców Hongkongu.

 

zrodlo:theguardian.

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: