NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zamaskowani Hongkongi odrzucają ostrzeżenia rządowe wśród świeżych obaw przed zbirami z Chin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hongkongers organizuje pierwszą konferencję prasową, aby rzucić wyzwanie „pustej retoryce” rządu w sprawie protestów po świeżych starciach

 Protestujący w Hongkongu organizują „pierwszą cywilną konferencję prasową” – wideo

Zamaskowani Hongkongi zorganizowali swoją pierwszą konferencję prasową, wzywając do powrotu władzy dla ludzi i dążenia do demokracji, gdy grupy protestacyjne i władze próbują kontrolować narrację o wydarzeniach, które wstrząsnęły miastem przez ponad dwa miesiące.

„Internauci zainicjowali obywatelską konferencję prasową, aby przedstawić społeczeństwu niesłyszany głos obywateli i podkreślić powtarzające się potępienia i pustą retorykę przedstawioną przez rząd HKSAR [specjalny region administracyjny Hongkongu]” – powiedział niezidentyfikowany mówca w żółtej, twardej kapelusz, który stał się symbolem ruchu protestacyjnego, któremu towarzyszy tłumacz języka migowego.

Znalezione obrazy dla zapytania zamieszki w hongkongu zdjecia

Ten ruch nastąpił po nocy protestów, podczas których policja wystrzeliła gaz łzawiący w co najmniej siedmiu okręgach , i obawach, że mężczyźni ubrani na biało, którzy zaatakowali niektórych protestujących, byli gangsterami powiązanymi z chińską prowincją Fujian, z porównaniami do ataków w zeszłym miesiącu w Yuen Long.

Oczekuje się, że chińskie biuro do spraw Hongkongu i Makau po raz drugi zabierze głos w sprawie protestów we wtorkowe popołudnie. W poprzednim oświadczeniu udzielił jednoznacznego poparcia przywódcy HongkonguCarrie Lam i policji.

Znalezione obrazy dla zapytania zamieszki w hongkongu zdjecia

Jednym z pierwszych zleceń grupy było dostarczenie kontr-narracji do twierdzeń rządu Hongkongu, że spowolnienie gospodarcze było spowodowane protestami, a tym samym obwinianie globalnych problemów gospodarczych.

Później mówcy powtórzyli pięć żądań protestujących, wezwali do powrotu „władzy z powrotem do ludu” i powiedzieli, że „pogoń za demokracją” było „niezbywalnym prawem narodu”. 

Podczas gdy większość wiadomości o Hongkongu jest cenzurowana w Chinach kontynentalnych, na platformie mediów społecznościowych Weibo hashtag #FujianFellows zyskał popularność obok filmów mężczyzn w białych chwytających długie bambusowe kije, aby pokonać protestujących i „chronić zwykłych sąsiadów”. Ich atak na protestujących przypominał bardziej brutalny atak mężczyzn podobnie ubranych na biało 21 lipca w okolicach stacji metra w dzielnicy Yuen Long, w której rannych zostało co najmniej 45 osób.

Znalezione obrazy dla zapytania zamieszki w hongkongu zdjecia

W międzyczasie rząd Hongkongu wydał oświadczenie, w którym podziękował urzędnikom służby cywilnej i dostawcom usług publicznych, a także podziękował „osobom z różnych środowisk za szybkie zajęcie stanowiska”.

Powtórzył poniedziałkowe oświadczenie Lama, mówiąc: „Stopniowo rozprzestrzeniająca się i szybko eskalująca przemoc jest oburzająca i popycha Hongkong na skraj bardzo niebezpiecznej sytuacji”.

Przeciwnie, marszałek USA, Nancy Pelosi, wydała oświadczenie popierające protestujących: „Ludność Hongkongu przesyła światu poruszające przesłanie: marzeń o wolności, sprawiedliwości i demokracji nigdy nie można zgasić przez niesprawiedliwość i zastraszenie.”

Podobny obraz

Powiedziała, że ich odwaga jest niezwykła, i nazwała rząd Hongkongu „tchórzem”, i powiedziała, że odmawia przestrzegania praworządności i wezwała ich do spełnienia uzasadnionych demokratycznych aspiracji mieszkańców Hongkongu.

 

zrodlo:theguardian.

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: