DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Włosi mówią dość! Zaostrzą przepisy dotyczące podrzucania migrantów przez okręty organizacji humanitarnych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Statek Sea Watch na Lampedusie Fot. Twitter

Włochy przyjmują dekret, który zaostrza sankcje za nielegalne wpływanie do portów tego kraju tzw. statków humanitarnych z migrantami na pokładzie. Dekret pozwala na nałożenie na takie jednostki nawet miliona euro grzywny.

Dekret włoskiego rządu został zaakceptowany już w senacie. Jest to duży sukces MSW Matteo Salviniego i jego Ligi, która jest za ograniczeniem napływu migrantów do Włoch.

Zmiana przepisów jest poważna. Do tej pory wpływające nielegalnie do włoskich portów statki mogły być karane co najwyżej kwotą do 50 tys. euro. Teraz może to być milion, a poza tym kapitanom jednostek, które zignorują nakaz pozostania poza wodami terytorialnymi będzie groził areszt i automatyczna konfiskata statków.

Dekret opracowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych Salviniego został zaakceptowany w głosowaniu Senatu w stosunku 160 do 57. Zmianę przepisów sprowokowała m.in. historia „Sea-Watch”, jednostki dowodzonej przez Carolę Rackete. Statek został skonfiskowany po przełamaniu blokady straży przybrzeżnej i zawinięciu do portu na Lampedusie. Sąd nie zgodził się jednak na aresztowanie jej kapitana.

Źródło: Reuters/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: