DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TWITTER ZAWRZAŁ – PO DECYZJI KUCHCIŃSKIEGO!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński w poniedziałek pierwszy raz skomentował aferę, jaka narosła wokół jego „rodzinnych lotów”. Spodziewano się ogłoszenia dymisji, były przeprosiny. Politycy i dziennikarze na Twitterze szeroko komentują wystąpienie marszałka. Głosów oburzenia nie brakuje.

Przypomnijmy: pod koniec lipca Radio Zet podało, że marszałek Sejmu latał rządowymi samolotami wraz z rodziną. Po doniesieniach dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka poinformował, że Kuchciński wpłacił 5 tys. zł na Klinikę Budzik działającą przy Centrum Zdrowia Dziecka oraz 10 tys. zł na Caritas Polska w zamian za 23 loty samolotem rządowym, w których towarzyszyli mu członkowie rodziny.

Sprawę zaczęli jednak badać politycy opozycji, którzy dotarli do dokumentów Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Wynika z nich, że od marca 2018 r. do połowy lipca 2019 r. Kancelaria Sejmu zamówiła 109 lotów dla marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego – ujawnił TVN24.

Oświadczenie marszałka

„Mam świadomość, że liczba lotów była duża, ale wynikała z modelu pracy, jaki przyjąłem” – odczytał w poniedziałek marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Przyznał, że w jednym przypadku z maszyny skorzystała jego żona, bez jego obecności. „Samolot i tak musiał wrócić na swoje lotnisko macierzyste” – tłumaczył. Kuchciński oświadczył, że w związku z tym lotem wpłaci 28 tys. złotych na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Jak wyjaśniał, duża liczba spotkań i uroczystości, w których brał udział, bierze się z jego dużej aktywności na zajmowanym stanowisku. Pod koniec wystąpienia z ust Kuchcińskiego padło słowo „przepraszam”.

„Pragnę wszystkich, którzy poczuli się urażeni, przeprosić. Jednocześnie chciałbym zdecydowanie stwierdzić, że działałem zgodnie z prawem” – powiedział. Wbrew spekulacjom, nie podał się do dymisji.

Na Twitterze zawrzało

„Marszałek Kuchciński uciekł przed pytaniami dziennikarzy, ale nie ucieknie przed odpowiedzialnością” – oświadczył eurodeputowany PO Andrzej Halicki.

„Bezwstyd” – dodała z kolei Barbara Nowacka.

„Na Nowogrodzkiej niezłe zamieszanie. Nie tak to miało wyglądać” – pisze Agnieszka Burzyńska z „Faktu”.

Dlaczego na konferencji mówiono o lotach Donalda Tuska, a nie wspomniano o lotach Beaty Szydło? – zastanawia się Jacek Nizinkiewicz z „Rzeczpospolitej”.

Kuchciński tajną bronią opozycji – uważa Wojciech Wybranowski z „Do Rzeczy”.

Michał Kolanko z „Rz” przestrzega przed wyciąganiem daleko idących wniosków:

Patryk Słowik z „DGP” zauważył, że Kancelaria Sejmu ponownie podała nieprawdziwe informacje:

Niektórzy dziennikarze oceniają wystąpienie Kuchcińskiego jako jeden z największych błędów PiS w tej kadencji:

Aleksandra Gieracka z Interii przypomina słynne słowa Beaty Szydło z 2015 r.:

 

PAP/ Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: