DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prawdziwy koniec świata! Sceny w Tesco jak III Wojna Światowa. „Przeżywam taki koszmar” [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Sceny z Tesco i grzyb atomowy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube
Sceny z Tesco i grzyb atomowy 

Sieć Tesco ogłosiła niedawno, że zlikwiduje kolejne sklepy w Polsce. Na liście placówek, które zostaną zamknięte znalazł się supermarket w Rzeszowie. Ten przed zamknięciem przeżywa prawdziwe oblężenie, a pracownicy obserwują dantejskie sceny niczym z III Wojny Światowej.

Wyrywanie sobie produktów, zrzucanie ich z półek w dzikim szale – tak w skrócie można opisać sytuację w rzeszowskim Tesco, gdzie rzucony został przeceniony towar. Jedna z pracownic sklepu nie wytrzymała i nagrała zachowanie rozbestwionych klientów, a nagranie trafiło do sieci.

Po tym jak Tesco ogłosiło zamknięcie kolejnych placówek w Polsce w wielu z nich pojawiły się przecenione produkty. Nie inaczej było w Rzeszowie, gdzie mieszkańcy wręcz rzucili się, by zdobyć towar w niższych cenach.

Na nagraniu udostępnionym przez portal „Rzeszów News” widać sceny po bójce o towar. Być może przerażona pracownica dopiero po opuszczeniu sklepu przez klientów odważyła się wyjść w opustoszałe alejki, pomiędzy święcące pustkami półki, by nagrać krajobraz po bitwie.

– Klienci szybko wyrywają towar z półek, a nawet z wózków innych klientów. A co nie pasuje – na ziemię, czy na półkę, przy której akurat stoją. Ten porozrzucany towar pracownicy zbierają z powrotem na magazyn, aby go posortować i z powrotem ułożyć na swoim miejscu w sklepie. I tak w kółko. Mam dość – mówi zrozpaczona pracownica

Jej koleżanka z pracy widzi sytuację jeszcze gorzej. – Nie dość, że wkrótce stracę pracę, to jeszcze na koniec przeżywam taki koszmar – komentuje autorka nagrania, które pojawiło się na YouTube.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Prawdziwy koniec świata! Sceny w Tesco jak III Wojna Światowa. „Przeżywam taki koszmar” [VIDEO]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: