NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowy wątek sprawy Durczoka. Ekspert: Jesteśmy krajem pewnego kuriozum….

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kamil Durczok miał godzinę przez kolizją kupić na stacji benzynowej alkohol, donosi informator „Super Expressu”. – Z niezrozumiałych względów w Polsce jest odpór rządzących przed likwidacją alkoholu ze stacji benzynowych. Nawet lobby kościelne nie jest w stanie się przebić się przez mur – stwierdza w rozmowie z money.pl były

Były dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Krzysztof Brzózka.

(

Kolejne doniesienia w sprawie wypadku Kamila Durczoka, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu, po raz kolejny zwracają uwagę na poważny problem. Według świadka, który zgłosił się do redakcji „Super Expresu”, dziennikarz tuż przed kolizją miał kupować na stacji benzynowej tzw. małpkę, czyli alkohol w butelce o małej pojemności.

 

Dyskusja o dostępności alkoholu na stacjach co jakiś czas powraca, jednak niewiele z niej wynika. – Po każdym dramatycznym zdarzeniu rządzący mają wojownicze nastawienie, ale kiedy tylko opinia publiczna się wyciszy, tracą zainteresowanie – komentuje w rozmowie z money.pl Krzysztof Brzózka, były dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. – Kiedy skandal czy dramat przestaje być skandalem i dramatem, wraca codzienna obojętność – dodaje.

Jak stwierdza, w Polsce mamy poważny z tym kłopot i z niezrozumiałych względów jest silny odpór rządzących przed likwidacją alkoholu ze stacji benzynowych. – Jesteśmy pod tym względem krajem pewnego kuriozum. Koledzy z Holandii czy USA nie mogą wyjść z podziwu nad niedojrzałością naszego systemu – mówi z rezygnacją.

 

Stacje paliw wprost nazywa melinami, świetnie skomunikowanymi i czynnymi całą dobę. Zwraca uwagę, że na wysokości oczu kierowcy, tuż za plecami kasjera, kuszą kolorowe butelki z trunkami różniej mocy. – Kierowca może podjechać nie zwracając niczyjej uwagi i bez problemu zaopatrzyć się w alkohol, który w połączaniu z samochodem czyni go potencjalnym zabójcą – z mocą stwierdza Brzózka.

Obejrzyj: Okrzyknęli to miasto „najbardziej pijanym”. Sprawdzamy, jaka jest prawda

money.pl

HQ
00:16 / 04:31

4:31

Okrzyknęli to miasto „najbardziej pijanym”. Sprawdzamy, jaka jest prawda

0:50

Toni Braxton: Nie łam mi serca

0:30

Ostatni Papież?

1:30

Czekali na to od 80 lat. Spektakularne odkrycie na głębokości 820 m

3:40

Pracowite wakacje Przemysława Zamojskiego. Świetnie odnalazł się w nowej roli

0:42

Rozbudowa II linii metra na Bródnie. „Hałas nie do zniesienia”

2:42

Politycy bezlitośni dla marszałka. Ostro mówią o lotach Kuchcińskiego

1:28

Ścierki mogą być siedliskiem bakterii. Sprawdź, jak uniknąć zatrucia

1:01

Prawdziwy potwór. Układ Słoneczny byłby przystawką

2:03

Siekane kotlety z kurczaka

2:25

KGHM nagrodzi „Ambasadorów Polski”. „Każda wspólnota potrzebuje dumy”

1:00

„Ja pierdzielę!”. Nagranie kierowcy

1:20

Spektakularne zatrzymanie w Zielonej Górze

1:27

#dziejesiewsporcie: niesamowity 7-latek podbija serca Amerykanów

4:36

Jaworzno. Polskie Malediwy

2:54

Księża – urzędnicy? Protasiewicz ostro o pomyśle Sobeckiej

1:02

Kryminalni musieli oniemieć. Tam były ich setki

25:56

Tłit – Jacek Protasiewicz

1:55

Śliwki – dlaczego warto je jeść?

3:19

Protasiewicz o Schetynie. Użył złośliwego porównania

1:01

Leci z prędkością 17 tys. km/h. NASA wydała komunikat

3:59

Dzieci na weselach. Ekspertka wyjaśnia, kiedy rodzice powinni przyjść sami

4:37

4 lata Andrzeja Dudy. Protasiewicz bez skrupułów

1:02

Bliskie spotkanie. Kajakarze nieco się zdziwili

4:13

Zasady wznoszenia toastów weselnych. Polacy zapominają, do kogo należy ten obowiązek

4:59

Zasady, których nie wolno złamać na weselu. Goście często nie zdają sobie sprawy

1:19

O cztery razy za dużo. Niepokojące odkrycie na temat ryb

1:35

Co z Giertychem? Protasiewicz ujawnił zaskakujący plan

1:54

Sposób na idealne kotlety mielone

0:30

Kobiety potwory W telewizji WP

6:09

„To jest żenujące”. Irena Kamińska-Radomska krytykuje zachowanie gości weselnych

4:24

Marek Kuchciński jak Gierek. Protasiewicz nie ma wątpliwości

W kontekście statystyk wypadków z udziałem nietrzeźwych kierowców i rosnącego spożycia wśród Polaków, opór przed wyrugowaniem alkoholu ze stacji benzynowych wydaje się niezrozumiały.

– Jeszcze jako dyrektor PARPA zwróciłam się do koncernów benzynowych z pytaniem o zyski ze sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych. Wprawdzie przed moim odwołaniem zdążył odpowiedzieć tylko jeden, ale okazało się, że np. Lotos nie ma z tego istotnych pieniędzy – przekonuje Brzózka.

– W skali roku to zaledwie 70 mln zł. Patrząc po strukturze przychodów stacji, gdzie ok. 30 proc stanowi sprzedaż produktów pozapaliwowych, sprzedaż alkoholu jest ułamkiem. Nie jest więc czynnikiem, który decydowałby o cenie paliw, a taki argument podnosi się w dyskusji nad likwidacją alkoholu ze stacji – dodaje.

Były szef PARPA przekonuje, że lobby w Polsce jest silne, a politycy każdej opcji bronią dostępu do alkoholu niemal jak wolności. Dlatego też nie jest optymistą w kwestii realnego zakazu handlu alkoholu na stacjach paliw.

– Nie pomagają nawet apele Zespołu Episkopatu ds. Apostolstwa Trzeźwości. Nawet lobby kościelne nie jest w stanie się przebić się przez mur. Na nikim w rządzie nie robi to wrażenia – konkluduje.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: