NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NA ŻYWO 06.08.19 – 20.30 CO SADZI O PRAWICOWYCH „DZIENNIKARZACH” Z YOUTUBE STANISŁAW MICHALKIEWICZ I JACK CALEIB – BEZ CENZURY !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ZWIASTUN

LINK DO NAGRANIA STREAM Z DZIŚ TU POD SPODEM

https://miziaforum.com/video-category/filmy-stream-live/

DOBROWOLNE WSPARCIE REDAKCJI M-forum av live

€1,00

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “NA ŻYWO 06.08.19 – 20.30 CO SADZI O PRAWICOWYCH „DZIENNIKARZACH” Z YOUTUBE STANISŁAW MICHALKIEWICZ I JACK CALEIB – BEZ CENZURY !

 1. Satsiu ma ciekawych znajomych w usa, trochę z innej beczki

  „Wicie rozumicie” obojętnie co myślicie o świecie i internecie zobaczcie film „Snowden” (2016) na jakiejś platformie to wam trochę pokaże jak i co się dziś odbywa, przynajmniej w małej części, nie wiem czy dokładnie tak było z wydarzeniami ale daje do myślenia. Film średni

  https://www.imdb.com/title/tt3774114/

 2. Szanowny Panie,

  Dziękujemy za Pana e-mail. Prosze jednak zauwazyc, że w naszym kraju obowiązuje ustawa o wolności zgromadzeń i wypowiedzi. Jeżeli zachowanie uczestników tych zgromadzeń wykracza poza ramy prawne od tego sa służby i odpowiednie instytucje aby zareagować. A może by tak rząd i politycy w sposób absolutenie kategoryczny i jednoznaczny zabronili tego rodzaju zachowań uichwalając ostrzejsze retorsje za tak niegodne zachowanie. Co mogą ludzie prawie 100-letni, schorowani, zmęczeni życiem na przeciw tłumu skandujacego faszystowskie hasła? Na pewno Pan pamięta apel do mlodych ludzi wygłoszony przez śp. generała Ściobor-Rylskiego. I na pewno Pan pamieya jakie brudy natychmiast sie na Niego wylały? I jak to sie dla generała skończyło, a przecież był niekwestionawym autorytetem wśród powstańców. Z obecnej sytuacji wynika, że dla tej grupy mlodzieży autorytetm sa inni, i żaden rozsądny argument do nich nie przemówi. Powstańcy, a przynajmniej nasi czlonkowie, na każdym ze swoich licznych spotkan z mlodzieżą staraja sie przekazac wzorce, którymi sie kierowali idąc do Powstania i walcząc za niepodległa Ojczyznę. Oni już swe barykady wznieśli. Teraz czas na młodsze pokolenia, które winny te wzory naśladować; a temu winna sprzyjac m.in. mądra polityka wogóle, a w szczególności mądra polityka edukacyjna.

  Z poważaniem

  Zarząd Główeny
  Związku Powstańców Warszawskich

 3. Dlaczego nie reagujecie na skandaliczne zachowanie młodzieży wszechpolskiej która nawołuje do nienawiści? Co to jest żeby gówniarze skandowali jedna kula jeden Niemiec po 80 latach przegranej wojny? Przecież to was te gnoje reprezentują i okrywają hańba! Jaki przykład wy dajecie młodym pokoleniom?! Plujecie w twarz tym co ginęli za Warszawę. Hańba wam!

  Konrad

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: