DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NA ŻYWO 06.08.19 – 20.30 CO SADZI O PRAWICOWYCH „DZIENNIKARZACH” Z YOUTUBE STANISŁAW MICHALKIEWICZ I JACK CALEIB – BEZ CENZURY !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ZWIASTUN

LINK DO NAGRANIA STREAM Z DZIŚ TU POD SPODEM

https://miziaforum.com/video-category/filmy-stream-live/

DOBROWOLNE WSPARCIE REDAKCJI M-forum av live

€1,00

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “NA ŻYWO 06.08.19 – 20.30 CO SADZI O PRAWICOWYCH „DZIENNIKARZACH” Z YOUTUBE STANISŁAW MICHALKIEWICZ I JACK CALEIB – BEZ CENZURY !

 1. Satsiu ma ciekawych znajomych w usa, trochę z innej beczki

  „Wicie rozumicie” obojętnie co myślicie o świecie i internecie zobaczcie film „Snowden” (2016) na jakiejś platformie to wam trochę pokaże jak i co się dziś odbywa, przynajmniej w małej części, nie wiem czy dokładnie tak było z wydarzeniami ale daje do myślenia. Film średni

  https://www.imdb.com/title/tt3774114/

 2. Szanowny Panie,

  Dziękujemy za Pana e-mail. Prosze jednak zauwazyc, że w naszym kraju obowiązuje ustawa o wolności zgromadzeń i wypowiedzi. Jeżeli zachowanie uczestników tych zgromadzeń wykracza poza ramy prawne od tego sa służby i odpowiednie instytucje aby zareagować. A może by tak rząd i politycy w sposób absolutenie kategoryczny i jednoznaczny zabronili tego rodzaju zachowań uichwalając ostrzejsze retorsje za tak niegodne zachowanie. Co mogą ludzie prawie 100-letni, schorowani, zmęczeni życiem na przeciw tłumu skandujacego faszystowskie hasła? Na pewno Pan pamięta apel do mlodych ludzi wygłoszony przez śp. generała Ściobor-Rylskiego. I na pewno Pan pamieya jakie brudy natychmiast sie na Niego wylały? I jak to sie dla generała skończyło, a przecież był niekwestionawym autorytetem wśród powstańców. Z obecnej sytuacji wynika, że dla tej grupy mlodzieży autorytetm sa inni, i żaden rozsądny argument do nich nie przemówi. Powstańcy, a przynajmniej nasi czlonkowie, na każdym ze swoich licznych spotkan z mlodzieżą staraja sie przekazac wzorce, którymi sie kierowali idąc do Powstania i walcząc za niepodległa Ojczyznę. Oni już swe barykady wznieśli. Teraz czas na młodsze pokolenia, które winny te wzory naśladować; a temu winna sprzyjac m.in. mądra polityka wogóle, a w szczególności mądra polityka edukacyjna.

  Z poważaniem

  Zarząd Główeny
  Związku Powstańców Warszawskich

 3. Dlaczego nie reagujecie na skandaliczne zachowanie młodzieży wszechpolskiej która nawołuje do nienawiści? Co to jest żeby gówniarze skandowali jedna kula jeden Niemiec po 80 latach przegranej wojny? Przecież to was te gnoje reprezentują i okrywają hańba! Jaki przykład wy dajecie młodym pokoleniom?! Plujecie w twarz tym co ginęli za Warszawę. Hańba wam!

  Konrad

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: