DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kukiz „jedynką” Polskiego Stronnictwa Ludowego w Opolu. Koniec antysystemowego polityka. Ziemkiewicz: „to dobra informacja dla Konfederacji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Paweł Kukiz/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Onet News

W ostatnich dniach wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że Paweł Kukiz pójdzie do wyborów parlamentarnych wraz z PSL-em. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie – polityk znalazł się na pozycji pierwszej opolskiej listy Ludowców.

Kukiz o wspólnym starcie rozmawiał zarówno z Prawem i Sprawiedliwością, Polskim Stronnictwem Ludowym, Konfederacją, jak i Bezpartyjnymi Samorządowcami. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, a polityk raz po raz wydawał sprzeczne ze sobą oświadczenia.

Teraz wszystko stało się jasne. Jak informuje Łukasz Żygadło, Kukiz będzie „jedynką” formacji PSL-Koalicja Polska w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które prawdopodobnie odbędą się 13 października.

Łukasz Żygadło@lukaszygadlo

Paweł Kukiz liderem opolskiej listy PSL-Koalicja Polska.
Stalo się. Dokonało.
Czy zadziała?

– Nie wchodzę do PSL. Korzystam z ich list, bo sam nie mam ani czasu, ani środków by zebrać 130 tysięcy podpisów by stworzyć własne. Taka jest ordynacja – tak ostatnio komentował możliwość wspólnego startu Kukiz.

Na antenie Radia Nadzieja możliwą koalicję Kukiza z PSL-em tak komentował publicysta Rafał Ziemkiewicz: – Sojusz z PSL jest tak egzotyczny, że nikt nie kupi tłumaczenia Kukiza. Wszystko, co robi Kukiz, jest emocjonalne. Moim zdaniem szanse Kukiza skończyły się, gdy odstąpił od swoich ideałów, mających pewien urok. Gdzieś to Kukiz odrzucił i postanowił być jak Jarosław Kaczyński – powiedział.

– Kukiz jest chimerycznym artystą. Kompletnie się pogubił w tym wszystkim. To dobra wiadomość dla Konfederacji, bo zostaje kilka procent osieroconego elektoratu, który nie kupi tłumaczenia Kukiza – dodał Ziemkiewicz.

Obserwujemy smutny koniec ruchu Kukiz’15, który powstał jako kontra do „systemu”. W nadchodzących wyborach pójdzie z tymże systemem właśnie. Wyborcy, którzy uwierzyli w postulaty Kukiza przed czterema laty, mogą czuć się oszukani.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: