NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Korea Północna wystrzeliwuje więcej pocisków, mówi, że „zmuszona jest szukać nowej drogi”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pjongjang mówi, że ćwiczenia wojskowe USA-Korea Południowa są „rażącym naruszeniem” starań o pokój

Nadawca KCTV z Korei Północnej pokazał materiał z wystrzelenia rakiety z Korei Północnej 1 sierpnia. Phenian wystrzelił jeszcze 6 pocisków 6 sierpnia.
 Nadawca KCTV z Korei Północnej pokazał materiał z wystrzelenia rakiety z Korei Północnej 1 sierpnia. Phenian wystrzelił jeszcze 6 pocisków 6 sierpnia. Zdjęcie: AFP / Getty Images

Według północnych szefów sztabu Korei Północnej wystrzelili dwa niezidentyfikowane pociski do morza z prowincji South Hwanghae.

Premiery odbyły się, gdy Pjongjang opisał gry wojenne Waszyngtonu i Seulu jako „rażące pogwałcenie” wysiłków na rzecz pokoju na Półwyspie Koreańskim, co odzwierciedla brak „woli politycznej” do poprawy stosunków.

„Pomimo powtarzających się ostrzeżeń, władze Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej w końcu rozpoczęły wspólne ćwiczenia wojskowe skierowane przeciwko KRLD”, powiedział rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych północno-wschodniej USA z uzbrojoną w broń nuklearną KCNA.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych stwierdziło, że ćwiczenia wojskowe stanowiły pogwałcenie umów dyplomatycznych, i dodał, że Korea Północna pozostała niezmieniona w swoim zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów poprzez dialog, ale „będzie zmuszona szukać nowej drogi, jak już wskazaliśmy”, jeśli Korea Południowa a Stany Zjednoczone kontynuują wrogie ruchy wojskowe.

Korea Północna wystrzeliła serię pocisków i rakiet od czasu, gdy przywódca Kim Jong-un i Donald Trump zgodzili się na spotkaniu 30 czerwca w strefie zdemilitaryzowanej między dwoma Koreami, aby ożywić utknięte w martwym punkcie rozmowy na temat denuklearyzacji.

Trump odrzucił ostatnie wystrzeliwanie pocisków , mówiąc, że nie złamał żadnego porozumienia z Kimem, ale rozmowy jeszcze się nie wznowiły, a analitycy uważają, że pociski są zaprojektowane zarówno w celu poprawy zdolności wojskowych Korei Północnej, jak i wywierania presji na Waszyngton, aby zaoferował więcej koncesje.

Departament Obrony USA będzie „nadal monitorował sytuację i ściśle konsultuje się z naszymi południowo-koreańskimi i japońskimi sojusznikami”, powiedział rzecznik departamentu.

Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Korei Północnej powiedział, że pojawienie się nowych, amerykańskich myśliwców F-35A w Korei Południowej, wizyta amerykańskiego okrętu podwodnego napędzanego energią jądrową w porcie w Korei Południowej oraz amerykańskie testy pocisków balistycznych były jednym z kroków co zmusiło Koreę Północną do dalszego rozwijania własnego uzbrojenia.

„Władze USA i Korei Południowej zachowują otwartą rozmowę na temat dialogu” – powiedział rzecznik. „Ale kiedy usiądą, ostrzą miecz, aby wyrządzić nam krzywdę.”

Rzecznik południowo-koreańskiego wspólnego szefa sztabu powiedział w poniedziałek na regularnym briefingu prasowym, że sojusznicy „przygotowują się do wspólnego ćwiczenia w drugiej połowie roku”, ale nie potwierdzą nazwy ćwiczenia ani tego, czy już się rozpoczął.

Południowo-koreańskie media podały, że wspólne ćwiczenia wojskowe USA-Korea Południowa de facto rozpoczęły się w poniedziałek, aby zweryfikować podstawową zdolność operacyjną wojska południowokoreańskiego do przekazania kontroli operacyjnej w czasie wojny.

Jak podaje raport ONZ z poniedziałku, Pjongjang „kontynuował ulepszanie swoich programów nuklearnych i rakietowych” i wykorzystał cyberataki, aby zdobyć 2 miliardy dolarów na sfinansowanie rozwoju.

Raport, opracowany przez niezależnych ekspertów monitorujących przestrzeganie przepisów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, powiedział, że północnokoreańscy „cyber-aktorzy”, wielu działających pod kierunkiem Biura Generalnego Zwiadu, zebrały pieniądze na program nuklearny.

 

zrodlo:theguardian.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: