DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jacek Wilk ostro: Płacić Polaczki! Stronnictwo amerykańsko-izraelskie rządzi – temat 447 wraca !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Jacek Wilk o ustawie 447 - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Facebook/Polish Club (kolaż)

Powraca temat ustawy 447. W sieci pojawił się list amerykańskich senatorów, którzy domagają się od Sekretarza Stanu Mike’a Pompeo podjęcia działań i nacisków na polski rząd w sprawie uroszczeń żydowskich. Sprawę komentuje Jacek Wilk z Konfederacji.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Kongres USA przyjął ustawę ACT 447 JUST, zgodnie z którą ma zostać przedstawiony kongresowi raport dot. restytucji mienia pożydowskiego. Ustawa ma niespotykany dotąd charakter, zakłada bowiem oddawanie własności po linii narodowościowej.

Już na jesieni musi być przedstawiony pierwszy raport, a to sprawia że amerykańscy politycy – zapewne pod wpływem „Przedsiębiorstwa Holocaust” naciskają na Sekretarza Stanu Mike’a Pompeo, aby ten wywrł nacisk na polski rząd. Sprawa jest bezprecedensowa, pod listem podpisało się aż 88 ze 100 senatorów.

– Siedemdziesiąt cztery lata po zakończeniu drugiej wojny światowej, pozostali ocaleni z Holokaustu starzeją się i nie mogą dłużej czekać na sprawiedliwość. Dlatego w marcu 2018 r. 59 senatorów USA wystosowało pismo do premiera Polski, wzywając do przyjęcia ustawodawstwa, które spełniałoby standardy Deklaracji terezińskiej, poprzez stworzenie procesu dochodzenia roszczeń prowadzonego w sposób sprawiedliwy, kompleksowy i niedyskryminacyjny – czytamy w liście senatorów.

– Dlatego też Kongres w maju 2018 r. jednogłośnie uchwalił. Ustawę JUST, która ma na celu objęcie państw odpowiedzialnością za wypełnianie obietnic złożonych ocalałym z Holokaustu – napisano dalej.

Amerykańscy senatorowie zwracają się także do Mike’a Pompeo o bratnią pomoc, której ten miałby udzielić Polsce w „kompleksowym rozwiązaniu tego problemu”. – Odpowiedź premiera Morawieckiego na pańskie uwagi, w której premier powiedział, że Polska rozwiązała już ten problem, bardzo nas zasmuciła. Jak pan wie, problem ten nie został rozwiązany i nie zniknie sam z siebie – podkreślili senatorowie.

Sprawa którą udało się Prawu i Sprawiedliwości zamieść pod dywan przed wyborami do Parlamentu Europejskiego powraca ze zdwojoną siłą. – No więc tak to wygląda – płacić Polaczki! Jak myślicie: PiSanacja nadal będzie oszukiwać Naród, że problem wypłacenia przemysłowi holokaustu kilkuset miliardów PLN nie istnieje? – pyta Jacek Wilk.

– Przypominam że PiS ostatnio odrzucił w Sejmie projekt ustawy anty-447. Stronnictwo amerykańsko-izraelskie rządzi, a kluczowe decyzje zapadają w obcych ambasadach. Mamy znów XVIII wiek. Tradycja ambasadora Repnina ciągle żywa… – podkreśla poseł Konfederacji.

Źródło:/Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: