DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CHIŃCZYCY WSTRZYMUJĄ SIĘ Z ZAKUPAMI AMERYKAŃSKICH PRODUKTÓW ROLNYCH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chińskie Ministerstwo Handlu poinformowało, że miejscowe firmy zaprzestały zakupów produktów rolno-spożywczych z USA. Oznacza to eskalację wojny handlowej dwóch supermocarstw.

Chińscy klienci wstrzymali się zakupami produktów amerykańskiego rolnictwa prawdopodobnie z powodu zapowiedzianej przez władze w Pekinie możliwości obłożenia ich nowymi cłami. Chińskie Ministerstwo Handlu nie podało do tej pory produktów jakie miałyby podlegać ocleniu oraz stawki opłaty, ale zaznacza, że może ono objąć wszystkie towary zakupione po 3 sierpnia, jak podaje portal Forsal.

 

Chińska agencja Xinhua twierdzi, że zablokowanie importu amerykańskich produktów rolno-spożywczych to odpowiedź na plan ogłoszony przez Donalda Trumpa, zapowiadający kolejne cła na towary z ChRL. Od 1 września 10-procentową opłatą ma zostać obłożony import chińskich dóbr o łącznej wartości 300 mld dolarów.

Zwiększenie sprzedaży produktów amerykańskiego rolnictwa do Chin jest jednym z głównych postulatów Waszyngtonu w toczących się negocjacjach handlowych. Ostatnia ich runda odbyła się w dniach 30-31 lipca w Szanghaju. Właśnie 30 lipca amerykański prezydent zarzucił jednak Chińczykom, że nie chcą realizować jego propozycji. Kolejne spotkanie negocjacyjne ma odbyć się właśnie we wrześniu.

Konflikt w sprawie handlu rozpoczął się od ubiegłorocznego nałożenia wysokich ceł na chińską stal i aluminium przez administrację Donalda TrumpaChiny szybko odpowiedziały cłami odwetowymi. W ciągu kolejnych miesięcy obie strony nakładały kolejne cła, które podważyły opłacalność eksportu dóbr o wartości setek miliardów dolarów. Spowodowało to znaczny spadek chińskiego eksportu.

forsal.pl/kr.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: