NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BBC przeprasza, gdy prezenter wzywa muzułmański znak modlitwy „IS salute”

Nadawca zredagował dokument, który ma zostać pokazany na BBC One w poniedziałek wieczorem

 Stacey Meets the IS Brides przedstawia prezentera podróżującego do obozów w Syrii, aby spotkać kobiety, które dołączają do Isis Zdjęcie: Almudena Garcia-Parrado / BBC / Insight TWI / Almudena Garcia-Parrado

BBC przeprosiła i poprawiła dokument „Panorama” przedstawiony przez Stacey Dooley po tym, jak przypadkowo opisała muzułmański znak modlitwy jako salut terrorystyczny.

Stacey poznaje IS Brides , które ma zostać pokazane na BBC One w poniedziałek wieczorem. Prezenter podróżuje do obozów w Syrii, aby spotkać kobiety, które opuściły swoje kraje, aby dołączyć do Państwa Islamskiego.

W jednej scenie, która ukazała się w niedzielnym dzienniku o dziesiątej, Dooley opisała opuszczenie obozu i obserwowanie „kobiet podnoszących palec wskazujący w salucie IS” – nie wyjaśniając, że ten gest ma również inne znaczenie.

Bojownicy Izydy często stosowali gest jednym palcem na obrazach propagandowych, ale Tell MAMA , organizacja mierząca ataki antymuzułmańskie, zwróciła uwagę, że symbol miał znacznie szersze zastosowanie reprezentujące zaangażowanie muzułmanów w monoteizm .

„Tawhid (Tawheed) jest doktryną definiującą islam , demonstrującą jedność Allaha (Boga)” – powiedzieli. „Sprowadzenie tak fundamentalnej i ważnej koncepcji do zwykłego„ salutu IS ”jest rażąco złe, ignoranckie i szkodliwe. To ponownie pokazuje, jak ważne jest posiadanie muzułmańskiej reprezentacji w mediach, a szerzej – poprawa umiejętności czytania i pisania ”.

BBC powiedział, że usunięcie odpowiedniego lektora z filmu dokumentalnego Dooley przed audycji, oprócz programów edycyjnych i klipy online, które zostały już opublikowane.

Zarówno Mirror, jak i Słońce od tamtej pory redagowały artykuły na swoich stronach internetowych, które powtórzyły twierdzenia, że znak dłoni był symbolem IS.

„Niesłusznie opisaliśmy gest kobiet nakręcony w kontrolowanym przez Kurdyjczyków obozie dla więźniów w północnej Syrii jako„ salut IS ”, powiedział rzecznik BBC.

„Chociaż IS próbowało to zaadaptować do własnych celów propagandowych, dla zachowania dokładności powinniśmy jasno powiedzieć, że wielu ludzi wyznania muzułmańskiego używa tego gestu, aby zaznaczyć jedność Allaha. Przepraszamy za ten błąd i usunęliśmy ten opis z nagrania. ”

 

zrodlo:www.theguardian

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: