DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Atak na Trzaskowskiego z najmniej spodziewanej strony. W tle: narkotyki, sex-party, romans ze stażystką…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Michał Dzięba o Rafale TrzaskowskimMICHAŁ DZIĘBA O RAFALE TRZASKOWSKIM

Michał Dzięba o Rafale Trzaskowskim: to nie żaden z polityków PiS, a Michał Dzięba, były działacz PO, obecnie prezes Polskiej Izby Gospodarczej Elektromobilności, nazywany w przeszłości ,,złotym dzieckiem Platformy”, stawia Rafałowi Trzaskowskiemu bardzo poważne zarzuty. We wpisie na Facebooku opisuje rzekome zdarzenia z przeszłości kandydata PO na prezydenta Warszawy.

Pojawiają się sugestie o branie narkotyków czy przyjmowanie pieniędzy na kampanię wyborczą od prywatnego przedsiębiorcy. Pojawia się nawet wątek sex party w Brukseli i romansu ze stażystką.

To może ja przetłumaczę co ma Rafcio Trzaskowski na myśli : Jestem posłem z Krakowa a chodzę na Legie, wychował mnie Jacek Saryusz -Wolski ktory ogłosił ze Patryk Jaki to lepszy kandydat ode mnie, nigdy nie miałem romansu ze stażystka Klaudia w 2005 r. w Brukseli, nigdy nie byłem na sex party w Brukseli, kokainę to mi musieli wpychać do nosa, wcale nie wziąłem od Marcina Cioka 150 000 pln na swoją kampanie w 2009 a jak bym miał nadwyżki to bym oddał mu cała kwota . Wcale nie zadawałem pytań w PE na rzecz klientów Marcin Ciok Aimmcoms i wcale nie ma na to dowodów w archiwach PE. Wcale nie gadam z Maćkiem Wandzelem o moim starcie i wcale Mackowi nie przyda się zaprzyjaźniony Prezydent Warszawy. A ja akurat wiem Rafciu, bo ze mną siedziałeś w pokoju 1.5 roku ze jest zupełnie odwrotnie ….Trzaskowski – Najgorszy Kandydat w Warszawie!!!

– napisał na Facebooku (pisownia oryginalna – red.).

Portal wPolityce.pl poprosił Trzaskowskiego o komentarz.

Pomimo wielu prób z naszej strony, kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy nie odebrał telefonu

– podkreśla portal.

Sam Dzięba deklaruje, że jest gotowy bronić swoich słów w sądzie:

Czekam na pozew! Chętnie złożę zeznania w sądzie pod przysięgą

– napisał.

źródło: / Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: