DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

AMBASADOR ROSJI: TEORIE SPISKOWE TO POWÓD PRZETRZYMYWANIA WRAKU TU-154M

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ambasador Rosji w Warszawie Siergiej Andriejew udzielił wywiadu portalowi Onet, w którym przedstawił swoje opinie na temat stanu stosunków polsko-rosyjskich.

Screenshot_18.jpg

W wywiadzie, który ukazał się we wtorek na stronie Onet.pl, Andriejew negatywnie ocenił stosunki polsko-rosyjskie. Jego zdaniem w relacjach oficjalnych „nic pozytywnego się nie dzieje”. Za ten stan rzeczy obarczył odpowiedzialnością stronę polską, która według niego „postanowiła zamrozić kontakty polityczne [i] poprzeć antyrosyjskie sankcje”. W jego opinii nie ma też po stronie polskiej chęci do poprawy tych stosunków. Jako przykład podał podejście polskich władz do Nord Stream 2, który uznał za upolitycznianie relacji gospodarczych. Ambasador wyraził też opinię, że „polska strona przekonuje wręcz swoich sojuszników, że normalizacja stosunków z Rosją jest niepotrzebna i szkodliwa.” Stwierdził jednak, że obecna sytuacja nie jest bez wyjścia. „Musimy rozumieć swoje racje, minimalizować napięcia, zmniejszać ryzyko przypadkowości, które byłyby katastrofalne w skutkach” – mówił.

Dyplomata przekonywał, że Polska nie powinna obawiać się militarnej siły Rosji. Jak twierdził, budżet NATO dwudziestokrotnie przekracza budżet wojskowy Rosji a sojusz ma w Europie więcej żołnierzy niż sama Rosja. „Poza tym, po co Rosja miałaby napadać na Polskę? Jaki to miałoby sens? To by doprowadziło tylko do wielkiej katastrofy. Spójrzmy na sprawy racjonalnie”. – przekonywał.

Gdy prowadzący wywiad Witold Jurasz wspomniał o niezałatwionej sprawie zwrotu wraku tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem, Andriejew po raz kolejny obarczył odpowiedzialnością stronę polską. „Jeśli by w Polsce dano sobie spokój z teoriami spiskowymi w związku z katastrofą smoleńską, wrak dawno byłby już w Polsce. Nie ma co szukać innych motywów przetrzymywania wraku. Niestety w Polsce uparcie doszukujecie się spisku i nie chcecie uznać rezultatów śledztwa. Dawno już zakończylibyśmy śledztwo, ale póki ono nie jest zakończone, wedle prawa nie możemy oddać wraku.” – twierdził rosyjski dyplomata.

Inne sporne kwestie wymieniane przez Jurasza – Katyń i „operację polską” NKWD Siergiej Andriejew uznał za zamknięte. W jego opinii „operacja polska” to sprawa „nie waszej historii, bo dotyczyła radzieckich obywateli”. Wytykał natomiast Polsce demontaże pomników żołnierzy Armii Czerwonej.

onet.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: