NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AGATA KORNHAUSER-DUDA ODETCHNĘŁA Z ULGĄ..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

AGATA KORNHAUSER-DUDA ODETCHNĘŁA Z ULGĄ. „KONIEC NIEPOKOJÓW MAMY”

Agata Kornhauser-Duda (47 l.) z niepokojem czekała na decyzję ukochanej córki. Kamień spadł jej z serca, gdy Kinga zdradziła jej swoje plany na przyszłość…

To było pracowite, ale fascynujące i pełne wrażeń lato. Podczas gdy jej koledzy z roku cieszyli się zasłużonym odpoczynkiem, Kinga Duda (24 l.), świeżo upieczona absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, kończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie.

Spędziła w Stanach 3 miesiące i uzyskała kolejny prestiżowy certyfikat.

Kinga jeszcze przed obroną dyplomu zadbała o imponujące CV. Dwukrotnie reprezentowała swoją Alma Mater w konkursie skupiającym najlepszych adeptów prawa z całej Europy. W tegorocznej edycji Vis Mot otrzymała specjalne wyróżnienie.

Poza normalnym tokiem studiów równolegle kończyła kurs prawa amerykańskiego i odbyła aż 5 staży! Języki obce także nie są dla niej barierą. Osiągnęła najwyższy poziom z języka angielskiego, a dzięki wsparciu mamy germanistki, szlifuje niemiecki.

Prezydent Andrzej Duda (47 l.) podzielił się zdjęciem pociechy zrobionym po odebraniu dyplomu.

„To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść… ” – napisał tata, cytując piosenkę Elektrycznych Gitar i dodał: – „Duma!”.

Z sukcesów wnuczki cieszy się też prof. Jan Duda. Przez lata, kiedy wykładał na AGH w Krakowie, widział wielu pilnych studentów, więc słowa uznania z jego ust to prawdziwy komplement.

„To niezwykle pracowita dziewczyna” – mówi „Dobremu Tygodniowi”.

Chociaż Kinga w ostatnim roku była bardzo zajęta, zawsze znajdowała czas, by odwiedzić seniorów.

Oboje są wielkimi patriotami, uważają, że jeśli świeżo upieczona magister Duda zechce pójść w ich ślady i wybierze karierę naukową, powinna to zrobić nad Wisłą.

„Polskie uniwersytety są najlepsze” – przekonuje profesor.

Ale zaraz po obronie dyplomu, prezydent wraz z żoną żegnali jedynaczkę. Przez najbliższe miesiące miał dzielić ich ocean. Agata Duda denerwowała się, jak jej córeczka poradzi sobie w zupełnie obcym kraju. Rozentuzjazmowana Kinga prawie każdego dnia wysyłała jej zdjęcia z eleganckiego kampusu, roześmiana pozowała z nowymi znajomymi.

W końcu mogła się cieszyć zwyczajnym studenckim życiem. Na uczelni, którą kończył także jej tata, musiała walczyć o pozycję, przekonać do siebie kolegów i z początku niechętnych profesorów.

W Ameryce nikt nie wiedział, że jest córką prezydenta, nie musiała się obawiać natrętnych paparazzi, mogła się nacieszyć prywatnością. Widząc, jak zadowolona jest pociecha, Agata odetchnęła z ulgą, ale jednocześnie do jej serca zawitała obawa, że jedynaczka zechce tam zostać na stałe.

Kinga mimochodem napomykała bowiem, jak bardzo jej się podoba w Stanach. Specjalizująca się w prawie handlowym prymuska jest łakomym kąskiem dla międzynarodowych korporacji.

Agata doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego z niecierpliwością oczekiwała czerwcowej oficjalnej wizyty u amerykańskiej pary prezydenckiej.

Chciała podczas spotkania dyskretnie wybadać, jakie plany ma jedynaczka. Kiedy zobaczyła ją w Białym Domu, dotarło do niej, że to już nie jest jej mała dziewczynka, ale pewna siebie, młoda kobieta.

Dostrzegła, z jaką klasą i swobodą rozmawiała z urzędnikami państwowymi.

Widzi, że Kinga rozwinęła skrzydła i jest gotowa, by wyfrunąć z gniazda. Mimo to kamień spadł z serca matki, gdy córka oznajmiła, że wraca na stałe do kraju…

***

interia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: