DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zdziczenie prawicy jak na dłoni: zniszczyli pomnik gen. Berlinga

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Jak donoszą media, pomnik generała Zygmunta Berlinga, który od 34 lat stał na prawym brzegu Wisły, został dziś w nocy obalony z cokołu w wyniku ataku grupy prawicowych zwyrodnialców.

Znalezione obrazy dla zapytania pomnik berlinga zdjecia

Wiele wskazuje na to, że owego aktu wandalizmu dokonała grupa zwolenników Słomki, który od lat bezskutecznie próbuje przy pomocy skandali i niszczenia symboli historycznych, osiągnąć choćby śladowa popularność. Na swoim koncie w Tweeterze wspomniany Słomka napisał: „ #Polska Totalitarny monument zdrajcy Zygmunta Berlinga w #Warszawa zniesiony społecznie przez antykomunistów z #Niezłomni!” i opatrzył to zdjęciami, na których razem ze Słomką widnieje grupa roześmianych ludzi pozujących przy szczątkach rozbitego na skutek upadku pomnika.

Jest oczywiste, że próba obiektywnego udowodnienia roli gen. Zygmunta Berlinga w walce z niemieckimi najeźdźcami, wyzwolenia Polski i pomocy ze strony dowodzonych przez niego żołnierzy Powstaniu Warszawskiemu, okupionej śmiercią ponad 2 tysięcy z nich do ludzi pokroju Słomki nie trafi. Warto więc skupić się na tym, że obalając i niszcząc pomnik sprawcy naruszyli prawo, żądać zatem należy, by ponieśli jak najsurowszą, przewidzianą prawem karę, tym bardziej, że działali w stanie recydywy.

Słomka poprzez swoje akty wandalizmu bardzo pragnie popularności i nimbu szlachetnego bojownika z komunizmem i jego symbolami. A w istocie jedyne, co mu się udaje, to zaprezentowanie się jako barbarzyńca, dla którego zakłamywanie historii i niszczenie jej symboli jest jedynym sposobem, by mówił o nim ktokolwiek.

 

zrodlo:strajk.eu/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: