DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Władze Francji chcą, aby lesbijki mogły się rozmnażać

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Władze Francji chcą rozszerzyć prawo do sztucznego zapłodnienia i in vitro na lesbijki i samotne kobiety. Dotychczas musiały poddawać się tym zabiegom za granicą, głównie w Hiszpanii.

Rząd Emanuela Macrona zaprezentował projekt nowej ustawy dotyczącej bioetyki. Największą zmianą jaką wprowadza jest rozszerzenie prawa do sztucznego zapłodnienia i in vitro. Dotychczas zabiegi te były legalne we Francji ale obłożono je pewnym wymogiem – mogły im się poddać wyłącznie kobiety będące w stałym, heteroseksualnym związku jeżeli lekarze stwierdzili, że któryś z partnerów jest bezpłodny.

W świetle nowej ustawy francuska służba zdrowia będzie finansować do czterech zabiegów na ciążę. Zniknie wymóg bycia w formalnym, heteroseksualnym związku. Jedynym ograniczeniem będzie maksymalny wiek kobiety, która chce się poddać zabiegowi, nie został jeszcze jednak ujawniony.

Dodatkowo nowa ustawa zlikwiduje konieczność zachowania anonimowości dawcy spermy. Jeżeli wejdzie w życie, to dziecko urodzone na skutek sztucznego zapłodnienia będzie mogło poznać tożsamość swojego „ojca” po osiągnięciu pełnoletności. Prawo nadal będzie jednak zakazywać surogatek – kobiet, które przyjmują do swojej macicy zapłodnione w in vitro cudze komórki jajowe.

Wprowadzone zmiany były jednym z głównych żądań środowisk LGBT po tym, gdy Francja zalegalizowała homoseksualne małżeństwa w 2013 roku. „To po prostu środek do osiągnięcia równości dla francuskich obywatelek” – powiedziało w oświadczeniu Stowarzyszenie Homoseksualnych Rodziców i Przyszłych Rodziców, jedna z organizacji LGBT które postulowały te zmiany.

Projekt nowej ustawy trafi teraz do parlamentu. Na pewno wywoła duże kontrowersje i dyskusje. Przedstawiciele francuskiej prawicy od początku go krytykują twierdząc, że nieetyczne jest rodzenie dzieci jeśli wie się, że będą pozbawione ojca. Co najmniej dwadzieścia prawicowych organizacji organizuje już protest, który ma się odbyć w październiku. „Mówienie, że tworzysz nowe prawa kiedy ignorujesz konsekwencje dla dzieci jest oburzające i haniebne” – powiedział Albert Dumont, wiceprezes organizacji Demonstracje dla Każdego.

Źródło: AP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Władze Francji chcą, aby lesbijki mogły się rozmnażać

  1. Niech sie naturalnie rozmnażają. Jesli ich narzady rozrodcze sa zdrowe, uwazaja sie za normalnych to powinny lub powinni sie tylko i wyłącznie naturalnie rozmnazac. Jezeli jest to nie mozliwe to znaczy ze nie sa normalne/normalni, natura ich stwozyla nie zdolnych do normalnego rozmnazania czyli urodzili/ły sie chorzy / re.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: