NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sześciolatek, „wyrzucony” z 10. piętra

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wciąż przesłuchiwano nastolatka po tym, jak sześcioletni chłopiec został zrzucony na pięć pięter z 10. piętra galerii sztuki Tate Modern w Londynie.

Znalezione obrazy dla zapytania chlopiec wyrzucony z 10 pietra w londynie zdjecia

 

Chłopiec, który wylądował na dachu piątego piętra, jest w stabilnym, ale krytycznym stanie po upadku w niedzielę.

Świadek powiedział, że usłyszeli „głośny huk”, zanim zobaczyli kobietę krzyczącą: „Gdzie jest mój syn, gdzie jest mój syn?”

17-letni chłopiec aresztowany pod zarzutem próby morderstwa pozostaje w areszcie policyjnym.

Policja Met poinformowała, że ​​sześciolatek został wyrzucony z platformy widokowej.

„Traktowaliśmy osobę na miejscu i zabraliśmy ją do szpitala w pierwszej kolejności” – powiedział rzecznik London Ambulance Service (LAS).

Znalezione obrazy dla zapytania chlopiec wyrzucony z 10 pietra w londynie zdjecia

Chłopiec został zabrany do szpitala karetką powietrzną po tym, jak upadł około 14:45 czasu BST.

Rzecznik policji powiedział, że „nic nie sugeruje, że [podejrzany] jest znany ofierze”.

Policja powiedziała, że ​​nastolatek pozostał na platformie po upadku chłopca.

Odwiedzający byli początkowo zamknięci w galerii w Bankside na South Bank.

Znalezione obrazy dla zapytania chlopiec wyrzucony z 10 pietra w londynie zdjecia

 

„Gdzie jest mój syn?”
Nancy Barnfield, 47-letnia administracja z Rochdale, była w galerii na 10. piętrze wraz z przyjacielem i ich dziećmi, kiedy usłyszała „głośny huk”.

Pani Barnfield powiedziała, że ​​się odwróciła i zobaczyła kobietę krzyczącą: „Gdzie jest mój syn, gdzie jest mój syn?”

Powiedziała, że ​​członkowie społeczeństwa szybko zgromadzili się wokół mężczyzny, który był w pobliżu.

Pani Barnfield powiedziała: „Nie zauważyliśmy wcześniej mamy, zauważyliśmy ją później, ponieważ była wtedy histeryczna”.

Powiedziała, że ​​osoba, która została powstrzymana przez społeczeństwo przed przybyciem policji, „po prostu tam stała i była całkiem spokojna”.

Olga Malchevska, która również była na 10. piętrze, powiedziała, że ​​usłyszała krzyk, a następnie wraz z dzieckiem skierowała się do wyjścia.

„Niektórzy ludzie zaczęli panikować. Dotarliśmy do pakowanej windy. Ludzie mówili, że jeden chłopak wyrzucił drugiego z balkonu. Wszyscy byliśmy zszokowani”.
Stuart Haggas powiedział, że widział ekipy ratunkowe poruszające się po dachu między halą turbin galerii a jej ostatnim przedłużeniem.

Znalezione obrazy dla zapytania chlopiec wyrzucony z 10 pietra w londynie zdjecia

„Nosili nosze z kimś na nich, a przy drzwiach czekało drugie nosze” – powiedział.

Jonny Dymond, korespondent BBC, który również tam był, powiedział, że goście „zostali skierowani do głównej sali turbin i wszystkie wyjścia były zamknięte”.

„Było całkiem sporo rodzin z dziećmi, a ochroniarze powiedzieli nam, że nie możemy wyjść” – powiedział.

„Były co najmniej dwa wozy strażackie, 10 samochodów policyjnych i jednostka kontroli incydentów. Części zewnętrznej części budynku zostały nagrane.”

Tate Modern otwarto w nieczynnej elektrowni na Tamizie w 2000 roku.

Była to najpopularniejsza atrakcja turystyczna w Wielkiej Brytanii w 2018 r., Według 5,9 mln odwiedzających, według stowarzyszenia wiodących atrakcji turystycznych.

 

zrodlo.bbc.com

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: