DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ROSYJSKA POLICJA NIE DOPUŚCIŁA DO MANIFESTACJI LGBT W PETERSBURGU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W sobotę grupa aktywistów LGBT usiłowała przeprowadzić w Petersburgu w manifestację. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych, kilka hospitalizowanych.

Ponieważ władze nie wydały zgody na przeprowadzenie manifestacji homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów, zwolennicy ich ruchu postanowili stanąć na Placu Pałacowym w pewnej odległości od siebie, trzymając w rękach plansze z hasłami poparcia dla LGBT. Według gazety „Kommiersant” w akcji, która rozpoczęła się wieczorem, wzięło udziału około 50 osób, choć portal Life.ru pisze o kilkunastu. Szybko interweniowali funkcjonariusze policji i Gwardii Rosyjskiej.

 

Funkcjonariusze szybko zatrzymali zwolenników ruchu LGBT. Byli oni obezwładniani i przenoszeni do radiowozów. Łącznie zatrzymano 15 osób. Z powodu odniesionych obrażeń trzy z nich zostały hospitalizowane, jak podała „Nowaja Gazieta”.

Ostatni raz sympatycy ruchu LGBT próbowali przeprowadzić w Petersburgu manifestację 17 maja bieżącego roku. Także wówczas pięciu obywateli usiłujących przeprowadzić „tęczowy flashmob” zostało zatrzymanych przez policjantów.

Zgodnie z rosyjskim ustawodawstwem promowanie homoseksualizmu jest niedozwolone wszędzie tam, gdzie z przekazem takim mogą się zetknąć osoby nieletnie.

Na kolejnym proteście w Moskwie zatrzymano kilkaset osób [+VIDEO]

kommersant.ru/novayagazeta.ru/grani.ru/ovdinfo.org/life.ru/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: