NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PSL: jesteśmy gotowi znaleźć miejsca dla Kukiz’15

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

PSL: jesteśmy gotowi znaleźć miejsca dla Kukiz'15

My mamy swoje listy wyborcze zapięte, ale jeśli środowisko Pawła Kukiza i on sam jest gotowy iść na naszych listach, to jesteśmy gotowi znaleźć dla nich miejsca – powiedział w poniedziałek poseł Marek Sawicki (PSL). Według niego decyzja ws. koalicji ludowców z Kukiz’15 powinna zapaść do środy.

  • Sawicki pytany, kiedy możemy się spodziewać decyzji w sprawie koalicji Kukiza z ludowcami powiedział, że jest to kwestia najbliższych dwóch dni.
  • Ja namawiam prezesa Władysława Kosiniaka-Kamysza, żeby poza środę nie wychodził, ale to wszystko zależy od tych wewnętrznych układanek i samego Kukiza – Marek Sawicki.
  • Dopytywany, czy politycy PSL nie mają nic przeciwko startowaniu z ich list polityków z Kukiz’15 Sawicki odparł: „Nie mamy takich problemów”.

Lider Kukiz’15 Paweł Kukiz na Facebooku odpowiadał w niedzielę na pytania internautów, którzy byli zainteresowani, z kim ostatecznie jego ugrupowanie pójdzie do jesiennych wyborów. „PSL i PiS i PO są partiami, których część członków funkcjonowała w elitach komuny. Wszystkie partie w Sejmie mają u siebie partycypantów komuny” – napisał w jednym z komentarzy muzyk.

Odnosząc się zaś do rozmów z PSL, Kukiz odpowiedział: „Nie wchodzę do PSL. Korzystam z ich list, bo sam nie mam ani czasu, ani środków by zebrać 130 tysięcy podpisów by stworzyć własne. Taka jest ordynacja”. „Wprowadziłem do Sejmu 41 osób, z czego 3/4 okazało się koniunkturalistami i ukrytymi PiS-owcami. Wolę więc wpisać na listy PSL kilkudziesięciu pewnych ideowców niż tworzyć swoje listy, na których musiałbym mieć ponad 1000 osób z czego 900 może okazać się kanaliami” – dodał.

Sawicki pytany, kiedy możemy się spodziewać decyzji w sprawie koalicji Kukiza z ludowcami powiedział, że jest to kwestia najbliższych dwóch dni. „Ja namawiam prezesa Władysława Kosiniaka-Kamysza, żeby poza środę nie wychodził, ale to wszystko zależy od tych wewnętrznych układanek i samego Kukiza” – podkreślił.

Na uwagę, że niektórzy posłowie Kukiz’15 zaczynają z tego powodu odchodzić z klubu, Sawicki stwierdził, że „tacy też się znajdą”. „Wiemy jak zbudowane było środowisko, całe stowarzyszenie Kukiz. Tam są ludzie, którzy mają różne poglądy. Ja im się wcale nie dziwię, że dla niektórych startowanie na listach PSL jest niemożliwe, a dla niektórych startowanie na listach Konfederacji jest niemożliwe” – zaznaczył Sawicki.

„Akurat z takich środowisk budował Kukiz listy cztery lata temu, że oni dzisiaj są niespójni światopoglądowo i ideowo i ja im się nie dziwię. Nigdy Kukiz nie próbował ich, że tak powiem skonsolidować. Zawsze mieli pełną swobodę i wolność wewnątrz klubu i to dzisiaj daje swoje efekty” – dodał poseł PSL.

Dopytywany, czy politycy PSL nie mają nic przeciwko startowaniu z ich list polityków z Kukiz’15 Sawicki odparł: „Nie mamy takich problemów. Oczywiście nie wszystkich polityków, ale akurat na szczęście ci, którzy byli dla naszego środowiska kontrowersyjni to już są na ogół w PiS. Więc my tu już większych problemów z akceptacją nie mamy” – podkreślił poseł ludowców.

„My mamy swoje listy zapięte. Natomiast jeśli środowisko Pawła Kukiza i on sam jest gotowy iść na naszych listach, to my jesteśmy gotowi się posunąć i dla nich miejsca też mamy. Jeśli nie jest gotowy i nie będzie chciał iść, to my też mamy listy wypełnione. Nie mamy z tym problemu” – zapewnił Sawicki.

Na pytanie, czy może potwierdzić informacje PAP o tym, że jeśli dojdzie do koalicji, to Kukiz będzie kandydował z pierwszego miejsca na liście w Opolu Sawicki odpowiedział, że „jest brana pod uwagę taka możliwość”. Dopytywany o innego polityka Kukiz’15 Grzegorza Długiego, który, według informacji PAP, miałby startować w Katowicach, poseł ludowców odparł, że o ile mu wiadomo to poseł Długi powiedział, że nie będzie kandydował z żadnej listy. „Ja z nim rozmawiałem dwa tygodnie temu, to on raczej jest zainteresowany powrotem do swoich praktyk adwokackich w kancelarii niż pracą polityczną, ale to on musi podjąć decyzję” – zaznaczył Sawicki.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: