DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemieckie media: Polacy wolą tankować w… Niemczech. ,,Takiej sytuacji jeszcze nie było” VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_26.jpg

Zaskakujące informacje przynosi niemiecki portal MOZ.de. Zdaniem autorów, obecnie dochodzi do niespotykanej wcześniej sytuacji: Polacy mają jeźdźić do Niemiec, aby… tankować swoje samochody.

Powód? Dziennikarze podają, że na niemieckich stacjach można kupić olej napędowy taniej niż po polskiej stronie. Powołują się na opinię pracowników stacji, znajdujących się przy granicy, jakoby ich klientami byli coraz częściej Polacy. Ci, robiąc zakupy, tankują swoje samochody do pełna. Sytuacja dotyczy głównie Diesla.

Trudno się temu dziwić, skoro olej napędowy po zachodniej stronie Odry można kupić już za 1,089 euro, czyli ok. 4,68 gr

– przytacza dane Auto Świat. Z kolei w Polsce cena oscyluje wokół 50 groszy za litr.

Autorzy zauważają, że w Niemczech widoczny jest w ostatnim okresie spadek cen. Co za tym się kryje? Obniżka ceny detalicznej oleju napędowego po tym, jak spadła cena ropy na światowych rynkach. Polskie stacje nie zdecydowały się na podobny krok.

Niestety, polscy dystrybutorzy zamrozili ceny oleju napędowego na wysokim poziomie. Małym pocieszeniem jest fakt, że w Polsce nadal tańsza jest benzyna

– czytamy na Auto Świat.

Test paliwa: polskie vs niemieckie:

źródło: Auto Świat / DoRzeczy.pl / MOZ.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: