DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecka policja bezradna wobec terroru Afrykańczyków. W Niemczech to obywatele muszą bronić miejsc publicznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Muzułmanki w hidżabach na basenach. / foto: Twitter/Facebook

W niemieckim mieście Rheinbad to straż złożona z obywateli musi pilnować porządku na jednym z miejskich basenów. Policja, która wcześniej nie radziła sobie z rozróbami wszczynanymi przez Afrykańczyków, interweniowała w sprawie pilnujących porządku obywateli.

Grupa obywateli stworzyła straż pilnującą porządku na jednym z miejskich basenów w niemieckim mieście Rheinbad. Wcześniej w tym miejscu dochodziło do zakłóceń porządku z udziałem osób o „północnoafrykańskim” wyglądzie.

Problem basenu dostrzegało również miasto jednak nie potrafiło skutecznie temu zaradzić – liczba ochroniarzy była zbyt mała by poradzić sobie z afrykańskim terrorem, a pomysł legitymacji osób korzystających z basenu nie zdał egzaminu.

Policja interweniowała, owszem, ale nie w sprawie nękających ludność i użytkowników basenu Afrykańczyków a w sprawie utworzonej przez obywateli straży. W końcu to państwowy lewiatan jako jedyny ma monopol na pilnowanie porządku.

Policjantom nie spodobało się, że „w niedzielę grupa prawicowców odmówiła wstępu na basen około 50 klientom”. Przy okazji tego zdarzenia okazało się, że policja jednak dysponuje siłami mogącymi przywrócić spokój w Rheinbad bo a miejsce wysłano aż 10 radiowozów.

Policja postawiona w ogniu oskarżeń dotyczących braku reakcji w sprawie incydentów wywoływanych przez uchodźców odpowiedziała, że informacje o nich „nie mogły zostać zweryfikowane”.

Źródło: Kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: