DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemcy zatroskani o Polskę. Znany polityk ocenia nasz kraj na tle Europy, a niemieckie gazety rozdzierają szaty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Manfred Weber, szef frakcji Europejskiej Partii Ludowej, zabrał głos na temat sytuacji w Polsce. Jego zdaniem jest ona trudna – polityk twierdzi, że problem się pogłębia. – Idziemy w złym kierunku w UE, zwłaszcza w Polsce – uważa. Niemieckie media piszą jeszcze ostrzej.

Weber podkreślił, że kwestią, która go martwi, jest problem kultury politycznej w Polsce. Uważa, że ostatni rok to pogłębianie się negatywnego procesu w Europie (a zwłaszcza w Polsce), obejmującego języka debaty publicznej i wzajemnego szacunku. Jego zdaniem oprócz wyjaśnienia okoliczności ataku na Pawła Adamowicza, kwestią otwartą pozostaje przyjrzenie się, jak politycy wzajemnie się traktują.

Niemiecki polityk nawiązał tym samym do manifestacji „Stop współczesnej Targowicy”, która miała miejsce w Katowicach, gdzie byliśmy świadkami wywieszenia szubienic ze zdjęciami europosłów PO, głosujących za rezolucją PE w kwestii praworządności. Weber dopytywał, czy przeprowadzono dochodzenie w tej sprawie (śledztw wciąż trwa, nie sformułowano jeszcze aktu oskarżenia, ani nie przedstawiono zarzutów – red.). Weber dodał, że w Polsce wysyłane są listy z pogróżkami do prezydentów miast.

idziemy w złym kierunku w UE, zwłaszcza w Polsce

– uważa.

Oprócz polityków, dużą troskę o sytuację w Polsce wykazują niemieckie media.

Odpowiedzialność za to, że w minionych latach w politycznych debatach rozpleniła się nienawiść, ponosi jedna strona: prawica wokół partii rządzącej PiS

– diagnozuje ,,FAZ”.

Zamachy o podłożu politycznym nie rodzą się w próżni. Od przejęcia władzy przez PiS, w Polsce ma miejsce radykalizacja, którą forsują przede wszystkim rządzący i rosnący w siłę ultrasi

– donosi z kolei Florian Hassel na łamach „Sueddeutsche Zeitung”. Wcześniej w tej samej gazecie czytaliśmy, że ,,w osobie Pawła Adamowicza zamordowano symboliczną postać demokratycznej, liberalnej Polski”.

Natomiast Phillip Fritz z „Die Welt” wyczuwa w Polsce ,,klimat nienawiści”, wyrażając nadzieję, że ,,narodowi konserwatyści zrozumieją, jak ważne byłoby odejście od agresywnej podburzającej retoryki”.

źródło: wPolityce.pl / Deutsche Welle

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: