NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Prokuratura: Dowod Osobisty Suwerena II RP
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mariusz Max Kolonko zachował się jak ..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Mariusz Max Kolonko zachował się jak polityczny kretyn

Kukiz na wybory pójdzie z PSL

Fot. Zrzut ekranuFot. Zrzut ekranu

Wciąż trwa karuzela informacji, z kim pójdzie Kukiz’15. Jeśli tak się stanie, Konfederacja kolejny raz odniesie porażkę, a schorowany Korwin-Mikke, już nigdy nie zasiądzie w ławach poselskich, tym samym na zawsze zniknie ze sceny politycznej.

Kukiz’15 idzie z PSL – napisał na Twitterze były poseł Ruchu Pawła Kukiza, zarazem były kolega Pawła, przedsiębiorca i poseł  Marek Jakubiak.
Rozmowy z ludowcami podkreśla też mało aktywny poseł ruchu Kukiz’15 Paweł Grabowski:
Równocześnie Jakubiak cytuje Kamila Wojciechowski ego:
@wojciechowski_k
Potencjalna współpraca Kukiz15 z radykalnymi uczestnikami życia politycznego wyklucza możliwość wspólnego startu ogłosili @bezpartyjni_org
 
Komentarz: 
Ta niemożność porozumienia w polskiej polityce bywa groteskowa. Nie trzeba Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, by następowało budowanie dwupartyjnego systemu politycznego w Polsce.
„Przywracanie do porządku Kukiza przez Mariusza M. Kolonko to było zagranie poniżające Kukiza. Wyborcy Kukiza mogli zagłosować na Konfederację, co mogłoby przełożyć się na przekroczenie progu wyborczego. Czy ci ludzie jednak zagłosują na listę PSL-u? Wątpię.Na zdjęciu poniżej, Mariusz Max Kolonko (z wąsem, na samej górze w środku, na szczęście z założonymi rękami, które oznaczają „psychiczną blokadę”) w Programie III Polskiego Radia słucha, wraz z innymi adeptami dziennikarstwa m.in. Alicją Resich-Modlińską, generała Wojciecha Jaruzelskiego.
image
Jak PSL przegrywał wybory, tak może je znowu przegrać. Podobnie jak Konfederacja.
Ale zaraz, zaraz, dlaczego Kolonko tak mało mówi o rosyjskim zagrożeniu? Dlaczego w momencie rosyjskiej agresji na Ukrainie, mówił o odzyskaniu części Kresów, co Tuskowi proponował sam Putin? Czy Mariusz Max Kolonko coś przed nami ukrywa? Dziwne, Korwin też jakoś za bardzo kocha Rosję.

W dodatku, system jednomandatowych okręgów i same wybory można ustalić dwustopniowo, a nawet kilku stopniowo, by to nie mniejszość decydowała o wysyłaniu danego posła do Sejmu. tak czy inaczej, obawiam się, że „wciąż będzie, tak jak jest”.

Do sprawy na swoim Facebooku odniósł się sam Paweł Kukiz:

Na privach codziennie pytacie – „to z kim w końcu idziecie do wyborów”. Powtarzam to, co mówię OD ZAWSZE. Pójdziemy z każdym, kto w tej kretyńskiej, partyjnej ordynacji najbardziej uprawdopodabnia przekroczenie progu wyborczego i wpisze do programu swojej partii politycznej postulaty, z którymi wszedłem do Sejmu w 2015 roku i z których NIGDY nie zrezygnuję, czyli:

1. Nadanie biernego prawa wyborczego w wyborach do Sejmu WSZYSTKIM Obywatelom Rzeczypospolitej poprzez zmianę ordynacji wyborczej na model mieszany (czyli takie zmiany w prawie, aby można było startować indywidualnie, w swoim okręgu, bez konieczności wpisywania się na listy partyjne)

2. Zmiana ustawy o referendum krajowym na taką, żeby po zebraniu miliona podpisów i przekroczeniu 30 % progu frekwencyjnego Sejm MUSIAŁ uznać jego wynik i wolę Obywateli. Bo obecnie nawet gdyby do referendum poszło 99% ludzi i WSZYSCY zagłosowali „za” czymś tam, to Sejm może wywalić wynik do kosza ????

3. Poddanie sądownictwa obywatelskiej kontroli poprzez wprowadzenie instytucji sędziów pokoju wybieranych przez Obywateli (do rozstrzygania drobnych spraw) oraz wyboru sędziów Krajowej Rady Sądownictwa w wyborach powszechnych. Również Prokurator Generalny i Rzecznik Praw Obywatelskich powinni być wybierani bezpośrednio przez Obywateli.

4. Wprowadzenie możliwości głosowania elektronicznego dla Obywateli w kraju i za granicą (tzw. e-voting)

5. Wprowadzenie możliwości odwołania posła

6. Wprowadzenie kwoty wolnej od podatku w wysokości 30 tysięcy złotych.

7. Wprowadzenie ustawy antykorupcyjnej. To ta ustawa, gdzie pisiorstwo wykonało pozorowany ruch wrzucajac projekt do pierwszego czytania a nastepnie zawiesiło procedowanie aby jej nie uchwalić, by w kolejnej kadencji można było bezkarnie kraść, fruwać, itd. …

Przez ostatnie tygodnie rozmowy o zaakceptowaniu moich propozycji rozmawiałem praktycznie z każdym ale najbardziej skupiłem się na PiS, PSL, Bezpartyjnych i Konfederacji.

Pierwsze rozmowy odbyły się w gabinecie Naczelnika na Nowogrodzkiej. Uznałem, że skoro PiS ma największe szanse na wygranie wyborów, to równocześnie jest największym gwarantem wprowadzenia mieszanej ordynacji, bo nie trzeba do tego większości konstytucyjnej. Niestety, Naczelnik nie jest tym zainteresowany. Wręcz przeciwnie. Chce upartyjnić (czytaj „upisić”) Państwo na wzór bolszewicki. I – przysięgam – nie pisze tego złośliwie. Prezes tak centralizuje Państwo, że wkrótce samorządy zostaną poddane kontroli „jedynie słusznej partii” a prezydenci, burmistrzowie i wójtowie podlegać będą wojewodom mianowanym bezpośrednio przez Zakon PiS.

Potem rozpocząłem negocjacje z Bezpartyjnymi Samorządowcami, PSL i Konfederacją. Ci pierwsi uznali, że jednak wystartują samodzielnie a rozmowy z Panami Mentzenem, Kuleszą, Kułakowskim, Braunem i Panią Godek odbywały się w takim „klimacie” i tonie, że w trosce o uratowanie resztek zdrowia psychicznego przestałem w nich uczestniczyć i oddelegowałem do ich prowadzenia posłów.

Jedno pewne – nie ma durniejszej i bardziej bolszewickiej metody „wybierania” kandydatów na posłów. Te spory z potencjalnymi partnerami o to, kto ma być „jedynką” i gdzie, przerzucanie kandydatów z jednego miejsca na inne przypominają – jak to kiedyś powiedział nasz poseł Sachajko -handel krowami 🙂 A wszystko to poza kontrolą Obywateli i ”wybór” kandydatów spośród „samych swoich”… Wszystko to, co dzieje sie dziś przy ustalaniu tych kretyńskich list jeszcze bardziej bardziej przekonuje mnie do postulatu sprzed lat: JOW-y albo śmierć.

A ponieważ po tych „negocjacjach” wszystkich jestem już jedną nogą w Tworkach, to do mojego postu dołączam fragment piosenki dedykowanej dziennikarzom „polityczno-śledczym”, którzy od rana do mnie dzwonią z pytaniem takim samym jakie dostaje od Was na privach: „to z kim w końcu idziecie do tych wyborów”? ????

Dobrego Weekendu! ????

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: