DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dziś – kolejna rocznica śmierci Andrzeja Leppera !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Tak wygląda GRÓB Leppera w 7. rocznicę śmierci [ZDJĘCIA]

Andrzej Lepper

Dziś mija 7. rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Założyciela i szefa Samoobrony, byłego wicepremiera i ministra. W dniu rocznicy śmierci polityka przy jego grobie zebrali się działacze Samoobrony, by pomodlić się w intencji zmarłego, zapalić znicz. Grób Andrzeja Leppera wprost zatonął w kwiatach i zniczach.

To już siedem lat minęło od tragicznej śmierci Andrzeja Leppera. Polityk stworzył Samoobronę, a w 2006 roku jego partia weszła w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością oraz Ligą Polskich Rodzin.To wtedy Andrzej Lepper został wicepremierm rządu i zaczął kierować resortem rolnictwa. O Andrzeju Lepperze było głośno, bo był jednym z barwniejszych polityków tamtego okresu.

Niestety, 5 sierpnia 2011 roku Andrzeja Leppera zanelziono martwego w jego biurze w Warszawie. Śledczy uznali, że Lepper targnął się na swoje życie (został znaleziony powieszony). Wykluczono, by w sprawę zamieszane były osoby trzecie. Ale mimo to, śmierć Andrzeja Leppera nadal wzbudza zainteresowanie, wokół niej mnożą się teorie spiskowe.

Dziś mija właśnie 7 lat od tamtej tragicznej śmierci polityka. W rocznicę odejścia Andrzeja Leppera w kościele w jego rodzinnych stronach, została odprawiona msza św. w jego intencji. A po niej wszyscy przybyli udali się na cmentarz w Krupach, by pomodlić się przy grobie Leppera, zapalić znicze i złożyć kwiaty. Wieńce z biało-czerwonymi wstęgami zostały złożone na grobie Leppera. W uroczystości rocznicowej udział wzięli działacze Samoobrony, którą Lepper stworzy i której przewodził. Ale też poseł Kukiz’15 Stefan Romecki, który na Facebooku opublikował zdjęcia z rocznicy śmierci Leppera.

Grób Andrzeja Leppera w 7. rocznicę śmierci
Autor: Facebook/Stefan RomeckiGrób Andrzeja Leppera w 7. rocznicę śmierci

Aktualny szef Samoobrony i ZZR Samoobrona, Lech Kuropatwiński, który był obecny na obchodach rocznicy śmierci Leppera zapowiedział, że Samoobrona wraz z Wolnymi i Solidarnymi razem wystartuje w wyborach samorządowych. – Zawarliśmy koalicję z Wolnymi i Solidarnymi, mamy trzeciego koalicjanta, którego dziś jeszcze nie zdradzę, bo jeszcze jest parę dni, aby podpisać umowę i będziemy startować w takiej koalicji. Tak Wolni i Solidarni, jak i my jesteśmy partią prospołeczną, narodową i chcemy razem iść do tych wyborów – powiedział Kuropatwiński, podaje PAP

Kierowca przerywa milczenie..

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kierowca-leppera-przerywa-milczenie-mowi-o-jego-smierci/xngmzhr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: