NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiński juan spada poniżej wrażliwego poziomu 7 do dolara amerykańskiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – Chiny pozwoliły swojemu juanowi spaść poniżej wrażliwego politycznie poziomu siedmiu dolarów amerykańskich po raz pierwszy od 11 lat w poniedziałek, zwiększając prawdopodobieństwo, że Pekin może wykorzystać dewaluację jako broń w wojnie celnej z Waszyngtonem.

Bank centralny obwinił spadek kursu walutowego „protekcjonizmem handlu”. Było to następstwem groźby ze strony prezydenta Donalda Trumpa z zeszłego tygodnia kolejnych podwyżek ceł na chińskie towary w walce z nadwyżką handlową Pekinu i polityką technologiczną.

Waluta osłabiła się do 7,0267 do dolara do południa, dzięki czemu jeden juan jest wart 14,2 centów, co stanowi najniższy poziom od lutego 2008 r.

„Myśl o wojnie walutowej przenika umysły wielu handlowców” – powiedział Stephen Innes z VM Markets w raporcie.

Słabość juana, znana również jako renminbi, czyli „pieniądze ludu”, należy do amerykańskich skarg przeciwko Pekinowi. Amerykańscy urzędnicy skarżą się, że słaba waluta powoduje, że chińskie ceny eksportowe są niesprawiedliwie niskie, szkodząc zagranicznym konkurentom i powiększając nadwyżkę handlową Pekinu.

Chiński bank centralny codziennie określa kurs wymiany i pozwala juanowi wahać się o 2 procent w stosunku do dolara w ciągu dnia. Bank centralny może kupować lub sprzedawać walutę – lub zlecić to bankom komercyjnym – aby stłumić zmiany cen.

Bank „prawdopodobnie nie widzi pilnej potrzeby” utrzymania stabilnego juana „a 7 nie jest już linią obrony”, powiedziała Innes.

Poziom siedmiu juanów do dolara nie ma znaczenia gospodarczego, ale może ożywić uwagę USA na kurs walutowy.

Do tej pory ekonomiści twierdzili, że potencjalny wstrząs na rynkach finansowych, przekraczający ten poziom, był na tyle duży, że Ludowy Bank Chin wkroczyłby, by obniżyć cenę waluty.

W oświadczeniu banku centralnego w poniedziałek zarzucono, że „środki jednostronności i protekcjonizmu handlowego” odnoszą się do podwyżek taryf Trumpa. Ale próbował umniejszyć znaczenie „przełamania siódemki”.

„Wznoszenie się i opadanie jest normalne”, powiedział oświadczenie. Obiecał „utrzymać stabilne funkcjonowanie rynku walutowego”.

Chińscy przywódcy obiecali uniknąć „dewaluacji konkurencyjnej” w celu zwiększenia eksportu poprzez obniżenie ich wartości za granicą – zobowiązanie prezesa banku centralnego, Yi Ganga, potwierdzone w marcu. Ale organy regulacyjne starają się, aby kontrolowany przez państwo kurs walutowy był bardziej wrażliwy na siły rynkowe, które obniżają juana.

Podwyżki taryfowe Trumpa wywarły presję na juana, podsycając obawy, że wzrost gospodarczy może osłabić.

Departament Skarbu USA odmówił w maju nazwania Chin manipulatorem walutowym, ale powiedział, że uważnie obserwuje Pekin.

Juan, znany również jako renminbi, czyli „pieniądze ludu”, stracił 5 procent, odkąd w lutym osiągnął maksimum w wysokości 6,6862 dolara.

Pomaga to eksporterom poradzić sobie z taryfami do 25% nałożonymi przez Trumpa na miliardy dolarów chińskich towarów. Ale zwiększa to ryzyko rozpalenia amerykańskich skarg.

W czwartek Trump zatrząsł rynkami finansowymi, ogłaszając plany 10-procentowych taryf na dodatkowe 300 miliardów dolarów chińskich towarów, ze skutkiem od 1 września, co rozszerzyłoby cła karne na prawie cały amerykański import z Chin.

W majowym raporcie skarbu wezwano Pekin do podjęcia kroków „w celu uniknięcia wciąż słabej waluty”.

Słabszy juan może również zakłócać chińskie wysiłki, by wzmocnić chłodny wzrost gospodarczy. Zwiększyłoby to koszty finansowania zewnętrznego, zachęcając do odpływu kapitału z drugiej co do wielkości gospodarki świata.

W sierpniu ubiegłego roku bank centralny zniechęcił do spekulacji, nakładając wymóg, aby handlowcy składali depozyty z tytułu umów kupna lub sprzedaży juana. Pozwala to na kontynuowanie handlu, ale podnosi koszty.

Pekin nałożył podobne kontrole w październiku 2015 r. Po tym, jak zmiana mechanizmu kursowego skłoniła rynki do postawienia zakładu za upadek juana. Waluta tymczasowo ustabilizowała się, ale spadła w następnym roku.

___

Badacz AP Yu Bing przyczynił się do tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: