DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

20 CZECZENÓW ZATRZYMANYCH PRZEZ POLICJĘ W KRAKOWIE. SZYKOWALI SIĘ DO „USTAWKI”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Około 20 osób zatrzymała policja podczas akcji przy centrum handlowym M1 w Krakowie. Według mediów zatrzymani szykowali się do „ustawki” z kibicami jednego z krakowskich klubów.

Jak podają media opisujące wydarzenia w Krakowie, obywatele rosyjscy pochodzący z Kaukazu chcieli przejąć kontrolę nad handlem na krakowskich targowiskach. Miało się to nie spodobać kibicom jednego z krakowskich klubów, według Onetu – Cracovii. Zdaniem tego portalu w grę wchodziły też interesy narkotykowe. Do „ustawki” miało dojść w pobliżu centrum handlowego M1 na alei Pokoju w Krakowie.

Świadek, który skontaktował się z radiem RMF FM, przekazał informacje o „znaczącej liczbie” radiowozów na parkingu M1 i wielu funkcjonariuszach. Jak podał Onet, zatrzymali oni „ponad 20 Czeczenów”, którzy mieli w samochodach m.in. maczety i noże. „Zatrzymani szykowali się do walki z pseudokibicami Cracovii” – twierdzi Onet. RMF FM napisało o 20 zatrzymanych.

Do akcji doszło w poniedziałek rano. Jeszcze około godziny 10. osoby zatrzymane i policjanci znajdowali się na parkingu przed M1.

Przypomnijmy, że w czerwcu 2018 roku Sąd Apelacyjny w Białymstoku utrzymał kary dla Czeczenów oskarżonych ws. wspierania terroryzmu. Prokuratura zarzucała czwórce Czeczenów, że od maja do października 2014 roku działali w zorganizowanej grupie przestępczej, m.in. gromadzącej pieniądze na potrzeby działań o charakterze terrorystycznym, prowadzonych przez tzw. Państwo Islamskie (ISIS). Zostali też oskarżeni o organizowanie i kupowanie sprzętu paramilitarnego, a także rekrutowanie bojowników do walki w ramach dżihadu w rejonach konfliktu zbrojnego. Wcześniej Sąd Okręgowy w Białymstoku skazał trzech z czterech Czeczenów za wspieranie terroryzmu. Uznał jednak, że nie chodziło o tzw. państwo islamskie, ale o tzw. Emirat Kaukaski.

Kr.pl / rmf24.pl / onet.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: