DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(18+) Kolejny przypadek wepchnięcia pod pociąg przez imigranta. Tym razem w stolicy Hiszpanii [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zaledwie tydzień temu opinia publiczna została zszokowana przypadkiem zepchnięcia przez afrykańskiego imigranta na tory na dworcu we Frankfurcie nad Menem, prosto pod nadjeżdzający pociąg, matki i jej ośmioletniego syna (dziecko nie przeżyło).

Kolejny podobny przypadek miał miejsce w ostatni piątek. 23-letni Hiszpan cudem uniknął uderzenia przez nadjeżdżający pociąg metra na stacji Arguelles w Madrycie po tym, jak niesprowokowany napastnik kopnął go w plecy, zrzucając na tory.

Atak miał miejsce około godziny 9.40. Gdy pociąg zbliżył się do stacji, a tłum pasażerów wypełnił peron, młody mężczyzna został nagle kopnięty. Pomimo gwałtowności ataku 23-latek szybko potoczył się na plecach do luki po bokach torów, unikając śmierci.

Pasażerowie patrzyli w popłochu, nie wiedząc, czy ofiara zdążyła w porę uciec z pociągu, a niektórzy z nich przytrzymywali napastnika, aby powstrzymać go przed ucieczką, donosił hiszpański dziennik “El País”. Gdy pociąg opuścił stację i mężczyzna wyszedł praktycznie bez szwanku, na miejsce zdarzenia przybyli pracownicy madryckiego metra i aresztowali napastnika.

Policjanci prześledzili kryminalną przeszłość niedoszłego mordercy i stwierdzili, że w poprzednich tygodniach brał udział w wielu innych niesprowokowanych brutalnych incydentach w Madrycie. Zidentyfikowany jako 30-letni imigrant z Brazylii, został aresztowany w czerwcu za zniszczenie mebli na tarasie jednego z lokalnych barów oraz pobicie właściciela baru i klienta. W lipcu został ponownie zatrzymany po wrzuceniu zapalonego papierosa do przejeżdżającego samochodu policyjnego na centralnej ulicy handlowej Preciados.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: