DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zaszczują i zniszczą. Aktor Redbad Klynstra pozbawiony pracy za pytanie o pedofilów i LBGT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Redbad Klynstra stracił rolę za zadanie pytania o pedofilów i lgbt. Zdjęcie: PAP/Marcin Kmieciński)

Pochodzący z Holandii aktor Redbad Klynstra stracił rolę za wpis na Twitterze,w którym pytał, czy tak jak w Holandii pedofile próbują przeniknąć do środowiska LGBTVN. Współprace wymówiła mu też jego agencja.

Czy w PL pedofile są częścią LGBT+, czy nie? Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć?” – zapytał na Twitterze aktor. To wystarczyło by rozpoczęła się na niego nagonka. Zaatakowali go tolerancyjni, otwarci i zawsze uśmiechnięci jak redaktor Lis.

Ale to był dopiero początek. Producent filmu „Król” poinformował, że w związku z „homofobiczną” wypowiedzią stracił rolę. Aktora powiadomiła o tym agencja aktorska, z którą współpracował. Współpracował, bo agencja też oznajmiła, że nie będzie dla niego pracować.

Klynstra poinformował o tym także na Twitterze. „Memento dla niepoprawnych: W PL jest tak: Zadaj niewłaściwe pytanie. Zalewa Cię hejt. Media robią z ciebie Homofoba. Serial na tej podstawie wypowiada Ci pracę. Agencja aktorska nie wytrzymuje presji i po paru dniach też wypowiada współpracę. Czy ktoś tu jest ze mną na wojnie?” – napisał.

Aktor wyjaśnia, że ma doświadczenia z rodzinnej Holandii, gdzie oficjalnie działające organizacje pedofilów domagały się legalizacji seksu z dziećmi i chciały stać się częścią ideologicznego ruchu LGBTHIV.

W Polsce mamy początki tego co jest już powszechne na Zachodzie, gdzie ludzie są zaszczuwani, niszczeni, wsadzani do więzień za najmniejszą niezbyt pochlebną nawet sugestię dotyczącą LGBTNSDAP. Cenzura jest wszechobecna. Samo zadanie pytania jest już „zbrodnią”.

Redbad 🇵🇱|🇳🇱@Klyn_Komar

Czy w PL pedofile są częścią LGBT+, czy nie? Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć?

Redbad 🇵🇱|🇳🇱@Klyn_Komar

Memento dla niepoprawnych: W PL jest tak: Zadaj niewłaściwe pytanie. Zalewa Cię hejt. Media robią z ciebie Homofoba. Serial na tej podstawie wypowiada Ci pracę. Agencja aktorska nie wytrzymuje presji i po paru dniach też wypowiada współpracę. Czy ktoś tu jest ze mną na wojnie?🤔 https://twitter.com/wpolityce_pl/status/1157684689953525760 

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
wPolityce.pl@wPolityce_pl

TYLKO U NAS. @Klyn_Komar odpowiada na hejt: W Holandii istniała partia Pedofilów, której jednym z celów była legalizacja związków między dorosłymi i dziećmi https://wpolityce.pl/polityka/457722-tylko-u-nas-redbad-klynstra-odpowiada-na-fale-hejtu 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: