NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Z kim pójdzie do wyborów Paweł Kukiz? Antysystemowcy coraz dalej od porozumienia

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Paweł Kukiz. / foto: PAP
Paweł Kukiz. / foto: PAP

Trwa polityczna telenowela z Pawłem Kukizem w roli głównej. Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami, a stanowiący aktualnie trzecią siłę w Sejmie ruch Kukiz’15 wciąż nie podjął decyzji, z kim utworzy listy wyborcze. Jest zdecydowanie za słaby, by wystartować samodzielnie.

Od kilku tygodni Kukiz prowadzi rozmowy na kilku frontach. – Pójdziemy z każdym, kto w tej kretyńskiej, partyjnej ordynacji najbardziej uprawdopodabnia przekroczenie progu wyborczego i wpisze do programu swojej partii politycznej postulaty, z którymi wszedłem do Sejmu w 2015 roku – zapewnia.

Kukiz rozmawiał już zarówno z Prawem i Sprawiedliwością, Polskim Stronnictwem Ludowym, Konfederacją, jak i Bezpartyjnymi Samorządowcami. Ci ostatni zdecydowali, że pójdą do wyborów sami. – Potencjalna współpraca Kukiz’15 z radykalnymi uczestnikami życia politycznego wyklucza możliwość wspólnego startu– ogłosili.

Niemożliwy jest również wspólny start z PiS-em, dlatego niektórzy posłowie, którzy weszli do Sejmu z listy Kukiz’15 zdecydowali się dołączyć do partii rządzącej. Tak zrobili ostatnio choćby Tomasz Rzymkowski, Norbert Kaczmarczyk oraz Krzysztof Sitarski.

W grze pozostaje zatem Konfederacja oraz PSL. Kilka dni temu portal wpolityce.pl donosił, że środowiska antysytemowe są bardzo bliskie porozumienia. Niejako potwierdzał to Kukiz, który początkowo sam negocjował wspólny start w wyborach z Korwin-Mikkem i Narodowcami, a następnie na konsultacje wysyłał swoich najbardziej zaufanych posłów.

Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że Kukizowi najbliżej do wspólnego startu z Polskim Stronnictwem Ludowym. Tak twierdzi m.in. Marek Jakubiak, o czym poinformował w krótkim komunikacie na Twitterze. W niedzielnym programie „Śniadanie w Polsat News” bliskie relacje potwierdzali Marek Sawicki z PSL-u oraz Grzegorz Długi z Kukiz’15.

– Rozmowy są zaawansowane, mamy wspólnych przynajmniej 10 punktów, ale porozumienie jeszcze nie jest osiągnięte – powiedział Sawicki. Wtórował mu Długi, który dodał, że decyzja będzie ogłoszona w najbliższych dniach.

Z podobnym przekonaniem w programie „Ława polityków” na antenie TVN 24 wypowiadał się Piotr Liroy-Marzec. Według przedstawiciela koła poselskiego Konfederacji wspólne pójście do wyborów Kukiz’15 i PSL-u jest przesądzone.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: