NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W ciągu 24 godzin druga strzelanina w USA w Dayton

DAYTON, Ohio (AP) – najnowsze informacje o zabójczej masowej strzelaninie w Dayton, Ohio (wszystkie czasy lokalne):

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

9:20

Demokratyczny senator USA Sherrod Brown z Ohio mówi „myśli i modlitwy nie wystarczą” po tym, jak strzelec zabił dziewięć osób i zranił jeszcze kilkadziesiąt, zanim został zabity przez policję w Dayton.

 

W niedzielnym oświadczeniu Brown mówi, że jest zły, że stanowi i krajowi ustawodawcy nie uchwalą więcej przepisów dotyczących bezpieczeństwa broni.

Podczas tej sesji ustawodawczej kierowanej przez GOP wprowadzono kilka propozycji, które zaostrzą wymagania dotyczące sprzedaży, przenoszenia i przechowywania broni palnej. Grupa ds. Bezpieczeństwa broni naciska również na zmianę prawa stanowego, aby wymagać sprawdzania przeszłości prawie całej sprzedaży broni.

Republikanin, który przewodzi Senatowi Ohio, również podzielił się oświadczeniem, chwaląc szybką reakcję policji Dayton.

To druga masowa strzelanina w USA w niecałe 24 godziny.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

___

08:30

Prezydent Donald Trump mówi, że federalne organy ścigania współpracują z lokalnymi władzami w celu zbadania masowej strzelaniny w Dayton w Ohio.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

W strzelaninie w Dayton we wczesnej niedzieli zginęło co najmniej dziewięć osób i nadejdzie zaledwie kilka godzin po kolejnej masowej strzelaninie w El Paso w Teksasie, w której zginęło co najmniej 20 osób.

Trump napisał na Twitterze słowa uznania dla organów ścigania i powiedział, że „informacje szybko gromadzą się w Dayton”.

drugim tweecie napisał: „Niech Bóg błogosławi mieszkańcom El Paso w Teksasie. Niech Bóg błogosławi mieszkańcom Dayton w Ohio. ”

Urzędnicy z Białego Domu powiedzieli, że Trump, który spędza weekend w swoim klubie golfowym w New Jersey, będzie informowany o obu strzelaniach w ciągu dnia.

___

7:30 rano

Dayton Mayor Nan Whaley mówi, że rewolwerowiec podczas masowej strzelaniny, w której zginęło dziewięć osób w Ohio, miał na sobie kamizelkę kuloodporną i miał dodatkowe magazyny.

Mówi, że policjanci z Dayton patrolujący obszar strzelili do strzelca w ciągu minuty, zabijając go. Powiedziała, że „setki ludzi w okręgu Oregon mogłyby dziś umrzeć”, gdyby policja nie działała szybko.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

Burmistrz powiedział na konferencji prasowej w niedzielę rano, że 26 osób zostało rannych i przebywają w lokalnych szpitalach.

Urzędnicy twierdzą, że jest za wcześnie, aby podać szczegóły dotyczące tożsamości podejrzanego.

Whaley pochwalił „powiew i odporność tej społeczności”, mówiąc, że Dayton wiele przeszedł w tym roku.

Burmistrz powiedział, że będzie często aktualizować w ciągu dnia, a następny zaplanowano na 10 rano EDT.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

___

7:15

Gubernator Ohio Mike DeWine wydał oświadczenie po masowej strzelaninie w Dayton, w której zginęło dziewięć osób.

Mówi, że kazał flagom w Ohio pozostać na pół maszcie na cześć zabitych wczesnym niedzielnym rankiem w popularnej dzielnicy nocnych klubów.

Oświadczenie mówi, że zaoferował Dayton Mayor Nan Whaley „wszelką pomoc w imieniu państwa”. Pochwalił pierwszych odpowiadających za ich „odwagę i szybką reakcję, aby uratować życie i położyć kres tej tragedii”.

___

7:10

Dwie kobiety, które strzelały w barze po drugiej stronie ulicy od Dayton w Ohio, mówią, że są w szoku.

Nikita Papillon mówi, że słyszała strzelanie i wybiegła z Tavern Newcom, gdzie zobaczyła ciała na ziemi.

23-latka twierdzi, że ludzie w jej wieku „nie sądzą, że coś takiego się wydarzy”.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

Tianycia Leonard mówi, że słyszała „głośne uderzenia”, które początkowo uważała za ludzi walących w śmietnik. 28-latka powiedziała, że wtedy zdała sobie sprawę, że „to były strzały i było wiele rund”.

Policja twierdzi, że co najmniej dziewięć osób zginęło, a 16 innych zostało rannych podczas strzelania w popularnym klubie nocnym. Władze twierdzą, że podejrzany strzelec również nie żyje.

To druga masowa strzelanina w USA w niecałe 24 godziny.

___

6:30 rano

Burmistrz Dayton w stanie Ohio wziął udział w masowej strzelaninie, w której zginęło dziewięć osób, a rannych zostało co najmniej 16 innych osób.

Burmistrz Nan Whaley napisała na Twitterze, że miała złamane serce około 6 rano w niedzielę, około pięciu godzin po rozpoczęciu aktywnej strzelanki w historycznej dzielnicy Oregon w Dayton.

Podziękowała pierwszym respondentom i powiedziała, że urzędnicy udostępnią aktualizacje, gdy będą mieli więcej informacji.

Policja w Dayton nie zidentyfikowała jeszcze podejrzanego strzelca, który został zastrzelony przez funkcjonariuszy.

Według bazy danych AP / USA Today / Northeastern University strzelanina w Dayton to 22. masowe zabójstwo i szósta publiczna strzelanina w USA w 2019 r. Przybyło zaledwie kilka godzin po zabiciu 20 osób w El Paso w Teksasie.

___Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

5:45

Rzecznik policji w Dayton w Ohio twierdzi, że druga masowa strzelanina w USA w czasie krótszym niż 24 godziny miała miejsce w „bezpiecznej części śródmieścia”.

Przemawiając na niedzielnej konferencji prasowej, ppłk Matt Carper powiedział, że podejrzany o śmierć dziewięciu osób został zastrzelony przez funkcjonariuszy w okręgu Oregon.

Policja uważa, że był tylko jeden strzelec. Nie zidentyfikowali jeszcze podejrzanego ani motywu. Carper powiedział, że podejrzany wystrzelił wiele pocisków z długiej broni.

Co najmniej 16 innych osób zostało hospitalizowanych z powodu obrażeń od wczesnego porannego strzelania.

Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat ofiar. Centrum pomocy rodzinnej zostało utworzone w Dayton Convention Center.

Niedzielne strzelaniny przyszły kilka godzin po zabiciu 20 osób w El Paso w Teksasie.

___Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

4:35

Policja w Ohio twierdzi, że dziewięć osób zginęło podczas drugiej masowej strzelaniny w USA w czasie krótszym niż 24 godziny.

Policja w Dayton ogłosiła, że podejrzany we wczesnym niedzielnym porannym strzelaniu również nie żyje. Co najmniej 16 innych zostało zabranych do lokalnych szpitali z obrażeniami.

Policja twierdzi, że sytuacja aktywnej strzelanki rozpoczęła się o 1 w okręgu Oregon, ale okoliczni oficerowie byli w stanie „szybko to położyć kres”. Dystrykt Oregon jest historyczną dzielnicą znaną z oferty rozrywkowej.

Dalsze informacje, w tym tożsamość podejrzanego strzelca, nie zostały ujawnione.

FBI pomaga w śledztwie.

Niedzielne strzelanie nastąpiło kilka godzin po zabiciu 20 osób i ponad dwudziestu rannych w strzelaniu do El Paso w Teksasie.

Według aktualizacji policji ta historia została poprawiona, aby pokazać, że strzelanie rozpoczęło się około 1 w nocy, a nie w 1:22

___Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w dayton zdjecia

4:15

Policja w Ohio twierdzi, że badają strzelaninę w historycznej dzielnicy Dayton znanej z oferty rozrywkowej.

Wpisy z policji w Dayton we wczesnej niedzieli nie zawierały dalszych szczegółów, ale opisały strzelanie do okręgu Oregon jako „dużą scenę i śledztwo”. Rzeczniczka szpitala Miami Valley, Terrea Little, powiedziała, że 16 ofiar otrzymano w szpitalu, ale nie mogła potwierdzić ich warunki.

Policja powiedziała The Associated Press, że nie ma przedstawicieli, którzy mogliby rozmawiać z mediami.

Film ze sceny w pobliżu centrum Dayton pokazał szereg pojazdów ratunkowych na odgrodzonej ulicy.

Rzeczniczka Kettering Health Network, Elizabeth Long, powiedziała, że wiele ofiar strzelaniny zostało przywiezionych do szpitali systemowych, ale nie miała szczegółowych informacji na temat ich liczby.

 

zrodlo:apnews.com

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: