NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI CHCĄ STWORZYĆ NA UKRAINIE WŁASNĄ OBRONĘ TERYTORIALNĄ..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_15.png

Były szef neobanderowskiego Prawego Sektora, Dmytro Jarosz, chce zorganizować na Ukrainie własny system oddziałów obrony terytorialnej. Podstawą ma być wywodząca się z PS Ukraińska Armia Ochotnicza, niepodlegająca oficjalnym strukturom. Jej członkowie nie ukrywają, że chcą „wysadzić reżim do środka”.

W dniu 28 lipca w miejscowości Pokrowskie w obwodzie dnipropietrowskim odbyło się spotkanie dowództwa, „prowidu”, Ukraińskiej Armii Ochotniczej (UDA). Jest to formacja o charakterze zbrojnym, niewchodząca w skład żadnych oficjalnych struktur siłowych Ukrainy, czyli z formalnego punktu widzenia – nielegalna. W przeszłości podejmowano próby uregulowania statusu UDA, ale bez skutku. Obecne było też kierownictwo organizacji Państwowa Inicjatywa Jarosza, której liderem jest były szef neobanderowskiego Prawego Sektora, Dmytro Jarosz.

Według ukraińskiego, rosyjskojęzycznego portalu Strana, nieoficjalnym mottem spotkania było hasło „rozwalić system od środka”, a głównym projektem omawianym na tym kongresie ukraińskich nacjonalistów była decyzja dotycząca utworzenia w regionach systemów obrony terytorialnej pod egidą UDA. Koncepcja zakłada utworzenie w każdym obwodzie Ukrainy obwodowego centrum szkoleniowego bojców obrony terytorialnej, którzy na wypadek konfliktu mogliby pobrać broń i stawić opór wrogowi.

 

W tym celu Jarosz i jego współpracownicy proponują utworzenie wspólnej organizacji paramilitarnej o nazwie „Sojusz Obrony Ukrainy”, z rozwiniętym systemem organizacji na poziomie obwodów i rejonów, na bazie których powinny być tworzone oddziały bojowników-ochotników.

Według źródeł portalu Strana w UDA, nie ustalono ile takich oddziałów miałoby powstać. Przypuszczalnie struktury rejonowe miałyby jednak przechodzić coroczne przeglądy-szkolenia w ramach Sojuszu Obrony Ukrainy. Takie przeszkolenia mieliby prowadzić, „zgodnie ze standardami NATO”, weterani walk w Donbasie. Poza treningiem strzeleckim, kartograficznym czy „szturmowo-alpinistycznym”, w programie mają też być przewidziane „zajęcia ideologiczne”.

Wspomniany portal cytuje też anonimowego członka UDA, według którego głównym celem nowej organizacji Jarosza jest stworzenie bazy terytorialnej dla radykalnych nacjonalistów, żeby „wysadzić reżim od środka”. To świadczy o tym, że celem tej formacji może być również jakaś forma walki z obecnymi ukraińskimi władzami.

Według tych informacji, szefem Sojuszu Obrony Ukrainy miał zostać wyznaczony Andrij Herhert / Gergert, pseudonim „Czerwiec”, dowódca 8. samodzielnego batalionu UDA „Aratta”.

Sam Jarosz już wcześniej przygotowywał projekt ustawy, zakładającej utworzenie na bazie UDA „armii rezerwowej”, która miałaby wchodzić w skład Sił Zbrojnych Ukrainy, z dostępem do wojskowych poligonów i broni. Jednak od ubiegłej jesieni plany te zostały najwyraźniej zaniechane, co miało skłonić go do zmiany formuły działania na bardziej „obywatelską”.

 

UDA powstała w grudniu 2015 roku na bazie części pododdziałów Ochotniczego Korpusu Ukraińskiego Prawego Sektora, głównie z 5. i 8. batalionu oraz batalionu medycznego, po tym jak Jarosz i jego zwolennicy opuścili tę formację i sam Prawy Sektor. Bojownicy tej formacji brali udział w walkach w Donbasie. Wśród jej oficjalnych zadań, poza obroną Ukrainy i wykonywania zadań bojowych w strefie konfliktu wspólnie z regularnymi oddziałami ukraińskiej armii, są też szkolenia bojowe oraz „wychowanie patriotyczne”.

W październiku 2018 roku Jarosz, wówczas deputowany ukraińskiego parlamentu, ogłosił, że podległe mu bataliony 5 i 8 zostaną wycofane z linii, „ale nie z wojny”. Zapowiedział wówczas, że obecnie głównym zadaniem UDA jest budowa sił obrony terytorialnej. Powodem takiej decyzji była odmowa dowództwa tej formacji, by oficjalnie wejść w struktury ukraińskiej armii. Gdy dowództwo nad operacjami w strefie konfliktu w Donbasie objęło wojsko zapowiedziano, że wszelkie formacje ochotnicze poza strukturami armii muszą opuścić rejon operacji bojowych. Odnosiło się to głównie do obu formacji wywodzących się z neobanderowskiego Prawego Sektora: Ukraińskiego Korpusu Ochotniczego oraz Ukraińskiej Armii Ochotniczej. Jeszcze wiosną 2018 roku w rejonie Marinki funkcjonariusze specjalnej jednostki policji KORD nakazali oddać broń bojcom z batalionu Aratta, którego dowódca ma teraz dowodzić obroną terytorialną organizowaną przez ukraińskich nacjonalistów. Według części źródeł, bojownicy podlegli Jaroszowi faktycznie opuścili strefę konfliktu już latem ubiegłego roku.

strana.ua 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: