DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szwedzka gmina, która podjęła zbyt wielu migrantów, grozi bankructwo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szwedzka gmina Bengtsfors zwróciła się do rządu krajowego o pomoc z powodu ogromnych kosztów poniesionych w związku z przyjęciem większej liczby migrantów, niż gmina mogłaby sobie pozwolić.

Szwecja

Stig Bertilsson, lokalny polityk partii umiarkowanej, powiedział, że wielostronicowy list jasno określa przyczynę deficytu budżetowego jako związaną z dużą liczbą „nowych Szwedów” przyjętych i poprosił o pomoc na pokrycie kosztów, informuje SVT .

„Koszty w gminach, które otrzymały nowych przybyszów, nadal były znaczne, nawet po zatrzymaniu dochodów rządowych. Stwarza to dużą ujemną dziurę w kasie miejskiej ”- powiedział Bertilsson.

Zapytany o dochody podatkowe od nowych migrantów, które mogłyby wypełnić lukę deficytową, Bertilsson powiedział, że na dłuższą metę ma nadzieję, że nastąpi wzrost dochodów, ale jak dotąd tego nie było, dodając, że szwedzki rynek pracy „ma długi droga ”.

Liczba bezrobotnych wśród migrantów w Szwecji jest w rzeczywistości znacznie wyższa niż w przypadku rodzimych Szwedów, a raport zeszłego lata pokazuje 19,9 procent stopy bezrobocia dla migrantów w porównaniu z zaledwie 3,6 procent dla tubylców.

Breitbart London@BreitbartLondon

Swedish Municipalities May Be Forced to Raise Taxes to Pay for Mass Migration http://www.breitbart.com/london/2018/03/07/swedish-municipalities-may-forced-raise-taxes-pay-mass-migration/ 

Swedish Municipalities May Be Forced to Raise Taxes to Pay for Mass Migration | Breitbart

A report claims that Sweden may be forced to raise taxes to pay for the recent population growth fueled by mass migration.

breitbart.com

162 people are talking about this

W liście do rządu krajowego władze lokalne twierdzą, że podniesienie podatków w celu pokrycia kosztów nie będzie rozwiązaniem, ponieważ lokalne stawki podatkowe są już wysokie i wynoszą 22,9 procent, co stanowi dziesiątą najwyższą wartość w Szwecji.

W ubiegłym roku raport szwedzkiego Narodowego Instytutu Badań Ekonomicznych (KI) stwierdził, że wiele gmin w całym kraju będzie zmuszonych do podniesienia podatków , w szczególności podając koszty masowej migracji.

„Przed nami kilka lat wyzwań demograficznych, co mnie trochę martwi, że gminy mogą zostać zmuszone do podniesienia podatków” – powiedział Urban Hansson Brusewitz, szef KI.

Bertilsson zaproponował, aby szwedzkie gminy przeanalizowały system płatności wyrównawczych między gminami, aby te z wyższymi średnimi ulgami podatkowymi pomagały tym, których mieszkańcy mają niższe średnie dochody.

Taki plan został już zaproponowany i omówiony wiosną ubiegłego roku przez władze miejskie, aby pomóc większej liczbie obszarów wiejskich o niższej gęstości zaludnienia.

Breitbart London@BreitbartLondon

Switzerland: Over 80 Percent of Somali Migrants on Welfare https://www.breitbart.com/europe/2019/04/30/switzerland-over-80-percent-of-somali-migrants-on-welfare/ 

Switzerland: More Than 80 Percent of Somalian Migrants On Welfare

Several migrant groups of different national origins in Switzerland have welfare dependency rates well above 50 per cent.

breitbart.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: