DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Setki tysięcy z resortu dla fundacji ojca Rydzyka. Na „kampanię edukacyjno-informacyjną” VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Właśnie zamknięty został oddział dla dzieci chorych na raka, nie ma pieniędzy na leki dla pacjentów z nowotworami. Tymczasem Mnisterstwo Zdrowia płaci blisko 1 mln zł fundacji T.Rydzyka za kampanię w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów.
W końcu zawierzyli służbę zdrowia Matce Bożej, więc uznali, że już nie muszą „marnować” pieniędzy na chorych.

Ministerstwo Zdrowia zawarło od grudnia 2015 roku umowy opiewające na blisko 900 tysięcy złotych z fundacją Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk – poinformował resort. O udzielenie takich informacji wnioskował Krzysztof Brejza (PO). Umowy dotyczyły „zakupu czasu antenowego dla celów przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów”. 17 kwietnia tego roku poseł Krzysztof Brejza wystąpił do ministerstwa między innymi o udzielenie informacji na temat umów zawieranych przez resort z fundacją Lux Veritatis. Założycielem i prezesem powstałej w 1998 roku fundacji jest ojciec Tadeusz Rydzyk. To właśnie ona w 2003 roku dostała koncesję na nadawanie Telewizji Trwam.

OKO.press: ponad 214 mln publicznych pieniędzy trafiło do… Ministerstwo Zdrowia zawarło od grudnia 2015 roku umowy opiewające na blisko 900 tysięcy złotych z fundacją Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk – poinformował resort. O udzielenie takich informacji wnioskował Krzysztof Brejza (PO). Umowy dotyczyły „zakupu czasu antenowego dla celów przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów”. 17 kwietnia tego roku poseł Krzysztof Brejza wystąpił do ministerstwa między innymi o udzielenie informacji na temat umów zawieranych przez resort z fundacją Lux Veritatis. Założycielem i prezesem powstałej w 1998 roku fundacji jest ojciec Tadeusz Rydzyk. To właśnie ona w 2003 roku dostała koncesję na nadawanie Telewizji Trwam. WIĘCEJ O PUBLICZNYCH DOTACJACH DLA INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z O. RYDZYKIEM >>> W sobotę poseł Brejza poinformował w mediach społecznościowych, że otrzymał odpowiedź z ministerstwa. Zamieścił jej skan na swoim profilu na Twitterze. Setki tysięcy z ministerstwa dla fundacji Rydzyka 214 milionów na instytucje związane z ojcem Rydzykiem. „Kolejna z patologii tej władzy” Kancelaria… czytaj dalej » Jak czytamy w dokumencie udostępnionym przez posła opozycji, od grudnia 2015 roku do lutego 2019 roku (o ten okres zapytał ministerstwo Brejza) resort zdrowia zawarł umowy z fundacją Lux Veritatis „zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa”. Umowy te – jak pisze ministerstwo – dotyczyły „zakupu czasu antenowego dla celów przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów”. „Przedmiotowe umowy opiewały na kwotę 182 940 zł w 2016 roku, 488 604,26 zł w 2017 roku oraz 202 439,02 zł w 2018 roku” – czytamy. Łącznie daje to 873 983 złote. Brejza zapowiedział na Twitterze, że wystąpi do prokuratury i Najwyższej Izby Kontroli o skontrolowanie tych umów.

Tvn24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Setki tysięcy z resortu dla fundacji ojca Rydzyka. Na „kampanię edukacyjno-informacyjną” VIDEO !

  1. Co to kużwa jest !!!! Znowu pies ogrodnika szczeka ??? !!!! Płacenie na leczenie nieuleczalnego raka to marnotrawstwo ! Tam trzeba leczyć ból skoro nie da się przywrócić zdrowia, a nie wydawać i marnować setki milionów złotych po to żeby zaraz po tym pochować… Co można zrobić za milion złotych ? Tak wam powiem . Jak sprawdzić internet cjeden chory na raka potrzebuje kilku do lkunastu milionów co widać po internetowych zbiórkach !!!! I cieszę się że są pieniądze na Ojca Rydzyka od państwa , bo nie będzie was ani mnie ani może Polski nie będzie bo żydy ze złodziejskimi łapami czekają ani Polaków nie będzie ale to co zrobił ten kapłan zostanie i będzie przynosić owoce. Gabrysia znowu szczuje na Kapłana Katolickiego … Dla mnie jest to coraz bardziej obrzydliwe. Tak uczciwy człowiek nie robi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: