NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Premier przemawia, harcerze mdleją. Ponad 60 druhów i druhen zasłabło w trakcie apelu

Do osobliwego incydentu doszło w trakcie obchodów 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej – prawicowej organizacji skautowskiej utworzonej jako katolicko-narodowa konkurencja dla świeckiego ZHP stygmatyzowanego na początku lat 90. jako „komunistyczne”.

Według słów rzeczniczki ZHR phm. Barbary Sobieskiej nie ma się czym przejmować, ponieważ w trakcie specjalnego apelu omdleń doznało jedynie 60 osób, zaś w uroczystości udział wzięło 6 tys. „Na tak duże zgromadzenie to niewielka skala” – oceniła pani podharcmistrz; cytuje ją portal TVN24. W rozmowie z dziennikarzami tłumaczyła również, że przypadki częściowej utraty przytomności wynikały najprawdopodobniej z bardzo dużych wahań temperatury i zmęczenia po długiej drodze, którą mają za sobą uczestnicy rozpoczętego w sobotę zlotu.

W apelu, który otwierał zlot z okazji 30. rocznicy powstania ZHR uczestniczył również premier RP Mateusz Morawiecki. Nie tylko przemawiał, ale również spędził czas ze skautami przy ognisku. W internecie już pojawiły się prześmiewcze komentarze suponujące, iż omdlenia są wynikiem niebywałej charyzmy PiS-owskiego premiera, niektórzy twierdzą, iż nawet podczas spotkań Karola Wojtyły z mieszkańcami Polski nie dochodziło do zasłabnięć na taką skalę. Trudno jednak potwierdzić te informacje, ze względu na brak wiarygodnych statystyk dotyczących poziomu przytomności osób, które chadzały na papieskie objazdy po centralnych placach miejskich w kraju.

Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej powstał w 1989 r., w centralnym momencie antykomunistycznego amoku jaki przetaczał się przez Polskę i Europę Wschodnią. Chodziło o utworzenie organizacji konkurencyjnej dla Związku Harcerstwa Polskiego, który działał w okresie PRL, co pozwoliło natychmiast okrzyknąć tę organizację „reliktem” ancien regime’u. Od samego początku ZHR podkreśla swoją katolicko-nacjonalistyczną tożsamość. Władze tej organizacji twierdzą, ze „wychowują w oparciu o wartości chrześcijańskie” i że ZHR jest otwarty dla wszystkich osób poszukujących wiary, których postawa osobista jest inspirowana Prawem i Przyrzeczeniem harcerskim; instruktorki i instruktorzy są katolikami. Na okoliczność pielgrzymek papieskich, jeszcze za czasów Wojtyły powoływano w łonie ZHR tzw. Białą Służbę, jako pomoc dla pielgrzymów. To także był bardzo ważny element kształtujący ZHR.

W obecnych czasach ZHR zdaje się ewaluować w stronę fanatycznej prawicowej chuliganerii. W 2017 r. głośno było o niejakim Aleksie Paszkowskim, druhu, który był współorganizatorem i aktywnym uczestnikiem marszu skrajnej prawicy we Wrocławiu. Z trybun wrzeszczano wówczas o „żydowskiej chorobie”. Indagowani przez dziennikarzy wysocy funkcjonariusze ZHR nie widzieli w tym niczego złego. Oprócz tego przedstawiciele tego środowiska uczestniczą w rozlicznych inicjatywach dot. „ochrony rodziny”, bardzo ostro reagowali też  przy okazji supozycji dot. homoseksualnej miłości pomiędzy „Rudym” i „Zośką” z Kamieni na Szaniec. Wielu z nich wypowiada się przeciwko edukacji seksualnej i jakimkolwiek trendom emancypacyjnym.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: