DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Podłe skłonności prawicowych polityków. Działacz PO z zarzutem znęcania się nad małżonką

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niedawno opinii publicznej przypomniana została sprawa PiS-owca, który torturował żonę. Prokuratura okazała się dla niego nadzwyczaj łaskawa. Za lata piekła zafundowanego małżonce zażądała jedynie 30 godzin prac społecznych. Teraz zarzuty usłyszał polityk Platformy Obywatelskiej z miejscowości Brzeg, niedaleko Opola.

Jacek N. został zatrzymany w piątek, 2 sierpnia. 37-letni mężczyzna został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań po tym jak funkcjonariusze zostali wezwani ze względu na domową awanturę.

– Politykowi Platformy Obywatelskiej, który został zatrzymany w piątek wieczorem, przedstawiono zarzut psychicznego znęcania się nad rodziną – poinformował Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu; jego słowa cytuje za Polską Agencją Prasową portal RMF24.

Mateusz Magdziarz@magdziarz_m

News @TVP3Opole: Jak ustalili nasi reporterzy Jackowi N. szefowi brzeskiej PO postawiono zarzut psychicznego znęcania się nad żoną od około 2 lat. Jacek N. po przesłuchaniu został wypuszczony do domu. Za zarzucany mu czyn grozi kara więzienia od 3 miesięcy do 5 lat.

Zobacz obraz na Twitterze

Jacek N. jest szefem brzeskich struktur Platformy Obywatelskiej, przewodniczącym rady miasta Brzeg i zastępcą dyrektora departamentu w opolskim urzędzie marszałkowskim. Jacek N. miał być kandydatem KO w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Dziennikarze uzyskali komentarz od Szymona Ogłazy, również polityka PO, który zasiada w regionalnych władzach tej partii i pełni funkcję członka zarządu województwa. Ogłaza powiedział Polskiej Agnecji Prasowej, że „w przypadku oficjalnego potwierdzenia informacji, wobec Jacka N. zostaną wyciągnięte konsekwencje przewidziane przez prawo i statut partii”.

Tymczasem Radio ZET podało, iż „Jacek N. został wykluczony z Platformy Obywatelskiej. O wyrzucenie Jacka N. wnioskował lider partii Grzegorz Schetyna”.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: