DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PiSowskie media zmanipulowały wywiad Morawieckiego dla CNN. Amerykanie nie chcieli propagandy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wyższa szkoła manipulacji. Premier Mateusz Morawiecki próbował chwalić się w CNN zmianami podatkowymi dla młodych i kreować na światowego polityka, ale amerykańska telewizja znacząco skróciła nagranie wyrzucając propagandowe sentencje. Spokojnie! Polacy i tak mogą je odnaleźć w „pełnej wersji” wywiadu, którą opublikowały media związane z PiS jeszcze przed emisją oryginału w CNN. 

Chwilę potem fragmenty wywiadu znalazły się na oficjalnym profilu twitterowym KPRM. Co ciekawe wpis na Twitterze nie odsyłał do pełnej wersji wywiadu na stronę premiera, a właśnie na portal niezalezna.pl. Wydawcą portalu jest Słowo Niezależne Sp. z o. o., w której zarządzie zasiada Jacek Grzegorz Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego. Natomiast wydawcą portalu wpolityce.pl jest Fratria Sp. z o. o., w której Radzie Nadzorczej zasiada senator PiS Grzegorz Bierecki, twórca SKOKów. Portal wpolityce.pl należy do tygodnika „Sieci”, którym zawiadują Jacek i Michał Karnowcy, dziennikarze słynący z sympatii do partii Jarosława Kaczyńskiego.

Porównjąć zapis rozmowy na prawicowych portalach z CNN widać, że telewizja wyemitowała może jedną trzecią rozmowy z Morawieckim. Zachował się głównie wątek o drenażu mózgów, czyli dotyczący młodych Polaków, którzy po 2004 roku wyjechali z kraju. Jednak wymontowano z niego propagandowe wstawki Morawieckiego.

PiS stara się zapomnieć o jawności majątków. Choć ją obiecywał

Dominika Długosz

DOMINIKA DŁUGOSZ

– Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe przyjąć ustawę, która umożliwi ujawnienie majątków małżonków najważniejszych osób w państwie – zapowiadał 21 maja prezes Jarosław Kaczyński. Sprawa była paląca. Tuż przed eurowyborami okazało się, że żona premiera Morawieckiego nabyła od kościoła wartą kilka milionów złotych działkę po zaniżonej cenie. Po wyborach zapał do ujawniania majątków w PiS ustał. Zresztą nie po raz pierwszy.

Mateusz Morawiecki pieniądze kasa podatki 

 

W Sejmie nigdzie nie widać przygotowanego przez klub Prawa i Sprawiedliwości projektu ustawy zakładającej jawność majątku współmałżonków. Nie ma go ani w projektach złożonych do laski marszałkowskiej, ani w tych, które już są procedowane przez posłów.

Na antenie CNN nie znalazła się żadna wypowiedź premiera o brexicie, ani o Donaldzie Trumpie. Dziennikarze stacji uznali widocznie, że Morawiecki nie ma nic ciekawego do powiedzenia na te tematy. Te wątki wciąż jednak wiszą na niezalezna.pl jako „PMM dla CNN”.

Co ciekawe, w wywiadzie wyemitowanym w CNN pod koniec dziennikarz wyśmiewa polskiego premiera, ale akurat ten fragment rozmowy nie znalazł się w „pełnym tekście wywiadu” na niezalezna.pl. Ponadto wywiad, który został przeprowadzony po angielsku, został dość słabo przetłumaczony na polski, np. zwrot „green field investments” w „pełnym tekście” jest przetłumaczony jako „inwestorów w obszarze zielonych technologii”, jednak znaczenie tego pojęcia jest zgoła inne. Green field investments to inwestycje realizowane na terenach dotychczas niezabudowanych (na zielonym polu „green field”).

usiness

@questCNN

is scrapping income tax for 2 million workers under 26 years old to help curb the „brain drain” it’s experienced since joining the . „We don’t want to be an aging state, a dying state,” says Prime Minister @MorawieckiM. „We want to be a state with a future.” @PremierRP

Osadzony film

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: