NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemiecka „Antifa” Wzywa do Gwałtów i Ludobójstw Etnicznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
merkel OK dla uchodźców

„PRZYŚPIESZ WYNISZCZANIE LUDNOŚCI. NIGDY WIECEJ NIEMIEC”

– napis na ulotce niemieckiej „Antify”

Wszystkich nas napawa wstrętem zmora pożytecznych idiotów i rządu sponsorującego ‚anty-faszystowskie’ grupy, które skażają nasze społeczeństwa. Ich zdrada powoduje wymioty i jest chorobą, która skaziła w szczególności zachodni świat. Ich pragnienie do oglądania upadku zachodnich cywilizacji zarówno kulturowo jak i rasowo są symbiotyczne do ich umysłowego zaburzenia. Te grupy robią podkład i przygotowania dla systemu, któremu się powinni sprzeciwiać i zupełnie zawodzą w dostrzeżeniu, że są niczym więcej jak pieskami na smyczy międzynarodowej finansjery.

W Niemczech jednakże, tak zwana ‚antifa’ jest daleko bardziej podła niż w jakimkolwiek innym kraju w zachodnim świecie. Właściwie świętują oni masowe morderstwa własnego narodu podczas II Wojny Światowej w rezultacie bombardowania niemieckich miast i otwarcie deklaruję swoje pragnienie ludobójstwa i gwałt na rdzennych Niemcach. To coś, co wydarzyło się pod koniec II Wojny Światowej, kiedy grasujące komunistyczne bestie były zachęcane przez sowieckiego ministra propagandy Ilyę Ehrenbua (żyda) do gwałcenia i zabijania niemieckich mężczyzn, kobiet i dzieci. Ta mentalność samo-nienawiści jest patologiczną dewiacją od normalnego zachowania i myślenia.

To ulotka niemieckiej ‚antify’, która wzywa do wyniszczenia Niemiec i niemieckiego narodu. Ulotka mówi: „Przyspiesz wyniszczanie ludności. Nigdy więcej Niemiec”.

a

Następujący plakat ‚antify’ jest tak zły, na jaki wygląda, mówi on: „Za większą liczbą przymusowych gwałtów na etnicznych Niemcach!” w górnej części; „Wciąż kochamy Volkstod” po prawej (Volkstod w niemieckim oznacza „śmierć ludności etnicznej”); „Za zniszczeniem genotypu czysto-niemieckiego” w dolnej części.

.

a

Istnieje w Niemczech grupa znana jako „Anty-Niemcy”, która różnic się od innych grup antify sposobem, w jaki wspierają Izrael a także nienawidząca Niemiec i naród niemiecki. Mają swoje początki w komunistycznej organizacji studenckiej i bezwarunkowo wspierają Izrael, żydów i Amerykę.

Tutaj kilka więcej przykładów odrażających anty-Niemieckich transparentów używanych przez tych społecznych odszczepieńców:

.

a

Wszystko co dobre pochodzi z góry” (niemieckie powiedzenie), transparent antify pozorujący wojenną śmierć Drezna, Drezno 13. lutego 2005.

a

Miejcie aborcje wbrew Niemcom” – szyld trzymany na demonstracji skrajnej lewicy w Berlinie.

a

Dziękujemy panie Harris- żadnych łez za chwasty” (odniesienie do „bombera Harrisa, brytyjskiego naczelnego dowódcy RAFu podczas II Wojny Światowej); ulotka ogłaszająca poparcie dla śmierci Niemców w Dreźnie w 1945 roku.

a

Kochamy zdradę

Przeciwko nacjonalizmowi, rewizjonizmowi historii i przeciwko Niemcom również!

a

Kochamy ludobójstwo

Na rzecz czegoś lepszego niż naród!

a

„30.01.33 początek drugiej niemieckiej katastrofy

3.10.90 początek trzeciej niemieckiej katastrofy

Niech upadną potężniejsze Niemcy.”

Poniższy fragment z ksiażki „Auschwitz- sędzia przygląda się dowodom” napisanej przez Wilhelma Stäglicha podsumowuje niszczący wpływ, jaki fałszowanie historii miało na naród niemiecki a w szczególności na każde nowe pokolenie zatruwane osłabiającym etnomasochizmem:

„Najbardziej przygnębiający przykład narodu wykuwającego swoje własne łańcuchy można dostrzec w niemal każdej fanatycznej nieustępliwości, z którą tak wielu Niemców kurczowo trzyma się uczucia winy, które została zasiane w nich mniej więcej w epoce, kiedy gorzka konieczność zmusiła niemiecki naród do poszukiwania niezależnej drogi ku przyszłości. Wiele rzeczy wchodzi w zakres powodowania naszego narodowego kompleksu poczucia winy, ale bardziej niż czymkolwiek innym jest ono produktem umyślnej dezinformacji o przeszłości Niemiec. W rezultacie ten sztuczny i zupełnie bezpodstawny kompleks poczucia winy, w żadnym momencie od upadku Trzeciej Rzeszy nie spowodował, żeby naród niemiecki zaczął realizować swój własny interes polityczny. Kłamliwa propaganda w rodzaju tych z zakresu unikalnych w historii, wewnętrznie- a przez to bardziej efektywnie- pozbawiła go narodowej pewności siebie wymaganej przy takiej polityce. Tak jak jednostka nie może zrozumieć zdrowej miary poczucia własnej wartości, tak naród bez narodowego poczucia własnej wartości nie może utrzymać swojej politycznej niezależności. W długim biegu, ta polityczna zakamuflowana jako „historiografia” może mieć wręcz śmiertelny skutek na narodzie”.

„Przebiegle używając mitu Auschwitz do przedstawiania się jako świętego ucieleśnienia „ludzkości”- a narodu niemieckiego jako ucieleśnienia zupełnego zła- międzynarodowe żydostwo położyło twierdzenia do posiadania uprzywilejowanego statusu wśród narodów”.

W celu uzyskania więcej informacji nt. anty-niemieckich

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/07/20/german-antifa-call-for-the-rape-and-genocide-of-ethnic-germans/

Tłum. Work Buy Consume Die

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: