DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecka „Antifa” Wzywa do Gwałtów i Ludobójstw Etnicznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
merkel OK dla uchodźców

„PRZYŚPIESZ WYNISZCZANIE LUDNOŚCI. NIGDY WIECEJ NIEMIEC”

– napis na ulotce niemieckiej „Antify”

Wszystkich nas napawa wstrętem zmora pożytecznych idiotów i rządu sponsorującego ‚anty-faszystowskie’ grupy, które skażają nasze społeczeństwa. Ich zdrada powoduje wymioty i jest chorobą, która skaziła w szczególności zachodni świat. Ich pragnienie do oglądania upadku zachodnich cywilizacji zarówno kulturowo jak i rasowo są symbiotyczne do ich umysłowego zaburzenia. Te grupy robią podkład i przygotowania dla systemu, któremu się powinni sprzeciwiać i zupełnie zawodzą w dostrzeżeniu, że są niczym więcej jak pieskami na smyczy międzynarodowej finansjery.

W Niemczech jednakże, tak zwana ‚antifa’ jest daleko bardziej podła niż w jakimkolwiek innym kraju w zachodnim świecie. Właściwie świętują oni masowe morderstwa własnego narodu podczas II Wojny Światowej w rezultacie bombardowania niemieckich miast i otwarcie deklaruję swoje pragnienie ludobójstwa i gwałt na rdzennych Niemcach. To coś, co wydarzyło się pod koniec II Wojny Światowej, kiedy grasujące komunistyczne bestie były zachęcane przez sowieckiego ministra propagandy Ilyę Ehrenbua (żyda) do gwałcenia i zabijania niemieckich mężczyzn, kobiet i dzieci. Ta mentalność samo-nienawiści jest patologiczną dewiacją od normalnego zachowania i myślenia.

To ulotka niemieckiej ‚antify’, która wzywa do wyniszczenia Niemiec i niemieckiego narodu. Ulotka mówi: „Przyspiesz wyniszczanie ludności. Nigdy więcej Niemiec”.

a

Następujący plakat ‚antify’ jest tak zły, na jaki wygląda, mówi on: „Za większą liczbą przymusowych gwałtów na etnicznych Niemcach!” w górnej części; „Wciąż kochamy Volkstod” po prawej (Volkstod w niemieckim oznacza „śmierć ludności etnicznej”); „Za zniszczeniem genotypu czysto-niemieckiego” w dolnej części.

.

a

Istnieje w Niemczech grupa znana jako „Anty-Niemcy”, która różnic się od innych grup antify sposobem, w jaki wspierają Izrael a także nienawidząca Niemiec i naród niemiecki. Mają swoje początki w komunistycznej organizacji studenckiej i bezwarunkowo wspierają Izrael, żydów i Amerykę.

Tutaj kilka więcej przykładów odrażających anty-Niemieckich transparentów używanych przez tych społecznych odszczepieńców:

.

a

Wszystko co dobre pochodzi z góry” (niemieckie powiedzenie), transparent antify pozorujący wojenną śmierć Drezna, Drezno 13. lutego 2005.

a

Miejcie aborcje wbrew Niemcom” – szyld trzymany na demonstracji skrajnej lewicy w Berlinie.

a

Dziękujemy panie Harris- żadnych łez za chwasty” (odniesienie do „bombera Harrisa, brytyjskiego naczelnego dowódcy RAFu podczas II Wojny Światowej); ulotka ogłaszająca poparcie dla śmierci Niemców w Dreźnie w 1945 roku.

a

Kochamy zdradę

Przeciwko nacjonalizmowi, rewizjonizmowi historii i przeciwko Niemcom również!

a

Kochamy ludobójstwo

Na rzecz czegoś lepszego niż naród!

a

„30.01.33 początek drugiej niemieckiej katastrofy

3.10.90 początek trzeciej niemieckiej katastrofy

Niech upadną potężniejsze Niemcy.”

Poniższy fragment z ksiażki „Auschwitz- sędzia przygląda się dowodom” napisanej przez Wilhelma Stäglicha podsumowuje niszczący wpływ, jaki fałszowanie historii miało na naród niemiecki a w szczególności na każde nowe pokolenie zatruwane osłabiającym etnomasochizmem:

„Najbardziej przygnębiający przykład narodu wykuwającego swoje własne łańcuchy można dostrzec w niemal każdej fanatycznej nieustępliwości, z którą tak wielu Niemców kurczowo trzyma się uczucia winy, które została zasiane w nich mniej więcej w epoce, kiedy gorzka konieczność zmusiła niemiecki naród do poszukiwania niezależnej drogi ku przyszłości. Wiele rzeczy wchodzi w zakres powodowania naszego narodowego kompleksu poczucia winy, ale bardziej niż czymkolwiek innym jest ono produktem umyślnej dezinformacji o przeszłości Niemiec. W rezultacie ten sztuczny i zupełnie bezpodstawny kompleks poczucia winy, w żadnym momencie od upadku Trzeciej Rzeszy nie spowodował, żeby naród niemiecki zaczął realizować swój własny interes polityczny. Kłamliwa propaganda w rodzaju tych z zakresu unikalnych w historii, wewnętrznie- a przez to bardziej efektywnie- pozbawiła go narodowej pewności siebie wymaganej przy takiej polityce. Tak jak jednostka nie może zrozumieć zdrowej miary poczucia własnej wartości, tak naród bez narodowego poczucia własnej wartości nie może utrzymać swojej politycznej niezależności. W długim biegu, ta polityczna zakamuflowana jako „historiografia” może mieć wręcz śmiertelny skutek na narodzie”.

„Przebiegle używając mitu Auschwitz do przedstawiania się jako świętego ucieleśnienia „ludzkości”- a narodu niemieckiego jako ucieleśnienia zupełnego zła- międzynarodowe żydostwo położyło twierdzenia do posiadania uprzywilejowanego statusu wśród narodów”.

W celu uzyskania więcej informacji nt. anty-niemieckich

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/07/20/german-antifa-call-for-the-rape-and-genocide-of-ethnic-germans/

Tłum. Work Buy Consume Die

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: