NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Narodowość – prawnik. Przynależność organizacyjna – ferajna. Hobby – sodomia..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Łaskawość Trumpa ma swoje źródło. W ostatnich tygodniach sprzyjając sugestiom A. Dershowitza pan Trump ułaskawił izraelskiego dealera szkodliwych chińskich substancji syntetycznych, skazanego prawomocnym wyrokiem sądu na 4 lata więzienia. Sąd wymierzył  taką karę uzasadniając, że oskarżony nie przejawiał żadnych oznak skruchy. Argumentem do ułaskawienia po odbyciu połowy wyroku przedstawionym przez A. Dershowitza  był list dzieci skazanego, opisujący tęsknotę za ojcem i apel o ułaskawienie. Dzięki miłosierdziu Prezydenta po odbyciu połowy kary więzień został zwolniony.

Ronen Nahmani  jest kolejnym przestępcą  ułaskawionym przez Prezydenta USA  po odbyciu 4 lat kary więzienia z zasądzonych 20 za szereg zarzutów, w tym handel narkotykami. Za tym ułaskawieniem wstawił się przywódca  wspólnoty żydowskiej  Chabad – Lubavitch z New Jersey oraz J. Kushner. Przywileje Białego Domu wyraźnie sprzyjają sekcie Chabad – Lubavitch. Prawnikiem szczególnie uaktywnionym w sprawach obrony  sprawców przestępstw na tle seksualnym i narkotykowym jest  A. Dershovitz. To już niedalekie od ułaskawienia J. Epsteina. Wprawdzie jego brat Mark Epstein twierdzi, że aktualny prezydent był dobrym znajomym Jeffa, razem podrywali dziewczyny w barach, to D.Trump usiłuje dystansować się.

Orgie aranżowane przez Epsteina były przez niego filmowane co pozwalało na typowy dla wywiadów obcych państw i mafii mechanizm szantażu i wyłudzania pieniędzy od celebrytów mających słabość do władzy, pieniędzy i hedonizmu. Kiedy doszło do oskarżenia o pedofilię w roku 2008, J. Epstein poszedł na współpracę z FBI uzyskując nieprawdopodobnie niski jak za jego przestępstwa wymiar kary w wyniku postępowania układowego (sweetheart deal) korzystnego dla obu stron. Epstein zyskując dla siebie łagodny wyrok 13 miesięcy koniecznego nocowania w więzieniu, w ciągu dnia dalej prowadził „swoje interesy”. Co zyskało FBI? Informacją istotną z punktu widzenia instytucji federalnej było ujawnienie mechanizmu działania funduszy hedgingowych.* Za informacje o obrocie pokrętnie wyłudzanymi pieniędzmi, z których powstawał nieuczciwy kapitał, przekształcony w  równie nieuczciwy obrót nieruchomościami, pedofil Epstein dostał karę pozwalającą kontynuować proceder. Jedyną niedogodnością była konieczność podwożenia i odwożenia go do więzienia własną limuzyną na nocleg w więzieniu. To jest obraz sprawiedliwości wobec przestępczości białych kołnierzyków.

Jak dotąd zgromadzono 1 milion stron dokumentów w tej sprawie. Firma prawnicza Kirkland & Ellis reprezentująca Epsteina w poprzedniej sprawie składa się z prawników zajmujących stanowiska doradców rządowych zarówno byłych prezydentów, jak i aktualnego. Amerykanie opisują ją jako kancelarię mafii. Dyrektor generalny administracji Trumpa już zapowiedział, że nie zamierza nikogo ścigać. Poprzednik Rosenstein został zastąpiony przez Rosena. Obserwatorzy karuzeli stanowisk cierpko komentują, że jedyną różnicą między nimi jest końcówka nazwiska – stein.

Rekapitulując działania aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości, w więzieniu znaleźli się Paul Manafort – szef kampanii wyborczej Trumpa,  Michael Flynn, George Papadopoulos. Natomiast uniknęli więzienia: Hilary Clinton, James Comey, Peter Struck, Andrew Weisman.  Zdaniem dziennikarzy niezależnych mafia rodziny Bushów zawarła układ z mafia żydowską, dlatego przestępcy na wysokich urzędach pozostają nietykalni. Innym odłamem przestępczej rodziny jest klan Clintonów. Drwiąc z takiej rzeczywistości Amerykanie wnioskują, że idąc do wyborów  głosują na najpopularniejszego mafiozo.

Przykładem gangsterskiego potwora z Hollywood  jest Harvey Weinstein (wielokrotny gwałciciel). Przy całej bezwzględności z jaką niszczył ofiary korzystał z ochrony prywatnej firmy wywiadowczej Black Cube założonej i prowadzonej przez byłego agenta Mossadu. Byli świadkowie, ale wszyscy się bali.

Wśród ofiar Epsteina poza niepełnoletnimi są dwie 8-letnie dziewczynki.Jednak jak przewiduje Martin Armstrong, Epstein raczej nie dożyje swojego procesu. Sam Armstrong był skazany za obrazę sądu na 5 lat więzienia. Formą obrazy sądu była odmowa udostępnienia hasła do własnych materiałów softwareowych.

Proces Epsteina został wyznaczony na czerwiec 2020 r., a to rok wyborczy. Jeśli skandalista nie dożyje, to nawet nie będzie wiadomo w jakich okolicznościach zmarł, zresztą aktualnie są też tacy, którzy nie są przekonani, że przebywa on w więzieniu. Zakładają nawet pojawienie się sobowtóra. Poza tymi spekulacjami wątpliwości nastręcza fakt jak będą zeznawać świadkowie po upływie roku. Przyjmując, że osadzony przeżyje, Mossad go nie zlikwiduje, Trump nie ułaskawi, to ciekawe jaka będzie procedura postępowania. Póki co A. Dershowitz odwrócił od siebie uwagę występując z pozwem wobec jednej z ofiar oskarżając o naruszenie godności osobistej przez szczegółowy opis jego korzystania z masażu erotycznego. Talmudysta Dershowitz w roku 1997 broniąc pedofila uważał, że należy zmienić staroświeckie przekonanie dotyczące wieku osób z jakimi prowadzi się życie intymne, wnioskując jego obniżenie do lat 14.

W roku wyborczym będą odbywać się zjazdy demokratów i republikanów. Będą ujawniane materiały z Wikileaks, będą publikowane zeznania świadków, kolejnych ofiar. Dla Amerykanów będzie to rok obserwacji czy aparat sprawiedliwości jak dotychczas ze szczególną opieszałością będzie mozolił się nad rozstrzygnięciem sprawy osób, nad którymi  rozpięty był szczególny parasol miłosierdzia, tolerancji i zwyczajnej bezkarności.

*hedge funds – uprzywilejowane przez system prawa brakiem nadzoru instytucje pozorujące działalność oszczędnościową, pożyczkową, inwestycyjną. Stanowią na podobieństwo zjawiska krasowego podmioty finansowe, zapowiedzią wysokich zysków wchłaniają z rynku środki finansowe, następnie likwidują się, znikają.  Niebawem w innym miejscu/kraju, pod inną nazwą realizują ten sam proceder, by skradzione środki przeznaczyć na niejasne interesy.

w.p.pl/Jola
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: