NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kiedyś byli kapusie, dzisiaj są trole (komputerowo/internetowe)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Czy wiecie kto był tajnym współpracownikiem (TW), który na was donosił? Nie? To i możecie się nie dowiedzieć. Nawet jeśli złożyliście wniosek do IPN o dostęp do swojej teczki, to w teczce tej będą jedynie pseudonimy.

Znalezione obrazy dla zapytania teczki personalne zdjecia

Po opisie sytuacji, w której się ta donoska na was wydarzyła, możecie się domyślać, albo być nawet pewni, kto to był. Ale to tylko tyle. Jeśli znacie daną osobę i jej datę urodzenia to możecie zobaczyć, czy ta osoba była kapusiem. Była, ale nie czy dalej jest. Aktywnych w wykazie nie ma, i nie potrafiłam się dowiedzieć, czy jest jakiś limit, kiedy taki donosiciel musi przejść na emeryturę. A ciągłość musi być.

Jeśli myślicie, że kapusi obecnie nie ma, to jesteście w błędzie. Są, tylko kapują inaczej. Ze swojej teczki czegoś się dowiecie, ale dalej chronieni są ci co na was donosili. Jeśli zajmujecie się pracą naukową, albo jesteście dziennikarzami, to macie trochę więcej możliwości szukania w archiwach IPN. Pamiętajmy również, że dalej jest zbiór zastrzeżony, dotyczący na przykład tajemnic państwowych, cokolwiek to mogło/może znaczyć. Oprócz aspektu osobistego taki TW miał nie tylko donosić, ale jego zadaniem było szerzenie, często prowokując, zarazy komunistycznej. Za to też nagradzano, i pieniężnie i stanowiskami, albo i wyjazdami za granicę. Na Zachód, bo na Wschód to tylko niektórzy aktorzy bardzo chcieli (bo tam ich fetowano i emablowano), i mój były kolega ze szkoły średniej, fizyk. Tak jak z piosenki Jacka Kaczmarskiego ‘Nasza klasa’. A jeśli myślicie, że taki donosiciel się zmityguje i przyjdzie do was i przeprosi, i wyjaśni, że to nie o świnienie wam chodziło, tylko o ten paszport na wyjazd do Anglii, to czekaj tatka latka  – to się po prostu nie stanie. Dlaczego?

Bo ci oni, co na nas donosili, i co bredzili zapamiętale sprzedając się komunie, święcie wierzyli w swoją nową prawdę. Wierzyli, że robią dobrze. Ich zaraza zła już wtedy pożarła, i do dzisiaj nie puściła.

Co to ma wspólnego z komputerowo internetowymi trolami? Wiele. Trole, to są tacy nowi wirtualni agenci, tylko żerują na waszym wirtualnym życiu. Mogą mieć za cel prowokację, obrażanie, zaszczepianie wątpliwości, szerzenie kłamstwa. Jak to robią? Dostają wytyczne z centrali, tak jak i nasi dawni TW agenci. Już nie muszą pisać raporcików, jak poszło, i jak takiego delikwenta przerobili, albo też wykradli mu jakieś informacje. Zbieraniem odzewu na sianie zamieszania przez trola zbiera centrala informatyczna. Może to być lider grupy na przykład na facebooku, albo i sam facebook, który potem takie zagregowane informacje sprzedaje. Jak myślicie dlaczego Mark Zuckerberg, jeden z autorów  i dyrektor zarządzający facebooka jest taki bogaty? Na pewno nie z waszych darmowych kont społecznościowych. A te darmowe konta społecznościowe są potrzebne, aby zbierać, a potem odsprzedawać dane komu potrzeba, i kto chce za nie słono zapłaci.

Jak poznać takiego trola w necie? Tak jak rozpoznawało się kiedyś tajniaków. Zjawiali się tam, gdzie byli nieproszeni, mieli informacje, których używali jako przynętę do wyciągnięcia z innych tego co myślą. A potem pisali o tym raporciki, kasowali pieniążki, i nic ich to nie obchodziło, że mogli komuś złamać życie.

W ich świecie dobro i zło nie istniało, tak długo jak ich czyny były tajemnicą. Dlatego teraz tak wyją ze wściekłości, bo prawda wychodzi powolutku na światło dzienne, czy to w sprawie Żołnierzy Wyklętych, czy morderstw komunistycznych, czy też na nas donoszenia.

Należy do tego dodać pedagogikę wstydu (propagowaną przez ‘ę,ą elytę’ do dziś), żebyśmy się wstydzili i źle czuli z tego powodu kim jesteśmy. Prawda o donoszeniu miała pozostać w zabetonowanym lamusie. Tego miało nie być! W lewackiej wizji postmodernistycznej nie miało być rodziny, dumy z naszej historii, nie miało być Marszów Niepodległości, ani pół miliona pieszych religijnych pielgrzymów na długiej i żmudnej drodze do Santiago de Compostela w galicyjskiej Hiszpanii,  ani (nie) zakazanych piosenek – nawet w Toronto.

Obecnie, szczególnie na forach społecznościowych można zaobserwować podobne wzory agenciarskie. Taki internetowy agent/trol jest nasyłany i zaczyna prowokować, a wy się odsłaniacie z tym co myślicie przed takim łachmytą. I o to chodzi.  A także zrobienie waszego profilu emocjonalnego. Więc nie dajcie się, przynajmniej nie dajcie łatwo, rozrobić. I innym zarobić fortunę na waszych niewyważonych kliknięciach w klawiaturę komputera. I pamiętajcie, że takie wasze kliknięcie w klawiaturę jest na zawsze. Wy możecie tego nie pamiętać, ale wasz wirtualny profil nie zapomina niczego.

Czy to znaczy, żeby nie używać komputera? Skądże znowu, ale należy robić to z rozwagą, nie przyjmować zaproszeń do kolegowania od wszystkich, nie paplać co ślina na język przyniesie.

I obserwować.

Ja osobiście zaobserwowałam taki wzór, od bardzo określonej grupy akademików rozsianych po świecie. Cicho, cicho, potem kiczowate filmiki o kotkach i pieskach, potem atak na katoli i mohery. Potem cicho, potem kiczowate filmiki o kwiatuszkach, potem atak na kler. Potem cicho. Przecież ktoś nimi sterował. Szkoda, że ich skreśliłam z listy moich znajomych, bo mogłabym dalej podglądać te głupawe podchody. Celem było sprowokowanie do wyjawienia swoich poglądów: oburzenia, bądź dezaprobaty, albo przekabacenie. No bo jak tacy mądrzy ‘ę,ą akademicy’ tak myślą, to chyba mają rację? Nie, nie mają. Wykreśliłam z listy znajomych, a tym samym wykreśliłam siebie z możliwości tego, aby facebook, albo jakieś inne forum społecznościowe, znało mnie lepiej niż ja sama siebie. A lepiej niż ja sama siebie, to zna mnie tylko Bóg. I tym ich tak rozwścieczam. Tak jak kiedyś. To ci sami – lewacy.

 

zrodlo:goniec.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: