DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kampania wyborcza w USA: Miliarder George Soros rozpoczyna super-donacyjną kampanię dla demokratów..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Miliarder i finansista kampanii George Soros uruchamia Super PAC przed wyborami w 2020 r. i w porównaniu z każdym innym super-darczyńcą, wniósł już największy wkład w ten cykl wyborczy – 5,1 mln dolarów amerykańskich. (Komitet Działań Politycznych (PAC) jest organizacją, która zbiera pieniądze na kampanię kandydatów ubiegających się o urząd polityczny lub na rzecz wspierania ich.) Soros wniósł 5,1 mln dolarów do nowej grupy PAC ds. demokracji, zgodnie z dokumentami przedłożonymi Federalnej Komisji Wyborczej.

Screenshot_21.png

Super PAC, oficjalnie nazywane „Wyłącznie Niezależnymi Komitetami ds. Mogą one jednak wspierać inicjatywy niezależnie od kampanii, uczestnicząc w nieograniczonych wydatkach politycznych.

Według Politico Soros był jednym z największych darczyńców Partii Demokratycznej w ostatnich wyborach prezydenckich. Kandydaci partii otrzymali ponad 20 milionów dolarów wsparcia finansowego ze źródeł Sorosa. Soros podwoił już swoją kwotę darowizny w cyklu 2020 w porównaniu z odpowiednią fazą w sezonie wyborczym w 2016 roku.

Osoba zaznajomiona z Democracy PAC powiedziała Politico, że członkowie rodziny Sorosa również mogą wesprzeć tę inicjatywę swoimi pieniędzmi. Syn Sorosa, Aleksander Soros, w ostatnich latach coraz częściej pełnił rolę demokratycznego superdarczyńcy.

The Hill poinformowało, że Soros nie planuje utworzenia niezależnej grupy politycznej z Demokratycznym PAC, ale zamierza kierować fundusze do innych organizacji.

„W przeciwieństwie do Toma Steyera czy [Michaela] Bloomberga, finansował takie rzeczy jak większość Senatu i priorytety Stanów Zjednoczonych, lista EMILY i Planned Parenthood i oczekuje, że będzie to kontynuował”, powiedział Politico osoba zaznajomiona z Democracy PAC.

„Skutki krajowe do 2020 r.”.
Soros był zaangażowany w finansowanie wysiłków Demokratów na rzecz przekształcenia Gruzji, Arizony i Florydy w demokratyczne państwa w ostatnich wyborach śródokresowych. Epoch Times doniósł o tym wcześniej, zauważając, że strategia przekształcenia republikańskich „czerwonych państw” w demokratyczny błękit została przedstawiona w dokumentach Fundacji Społeczeństwa Otwartego.
Zgodnie z białą księgą zatytułowaną „Strategia dla programów amerykańskich na lata 2015-2018”, postępowa organizacja rozpoczęła finansowanie działań aktywistów w Arizonie i Gruzji w 2015 roku w celu wywarcia wpływu na wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku.

„Oczekuje się, że od 2015 r. programy amerykańskie z początkowymi inwestycjami będą miały wpływ na poziomie krajowym do 2020 r. poprzez ukierunkowane działania w niewielkiej liczbie krajów. Kraje takie jak Arizona, Gruzja i Karolina Północna szybko się zmieniają pod względem demograficznym i zyskują na znaczeniu politycznym”, mówi dokument.

Znany jako Projekt 2020, wysiłki finansowe Społeczeństwa Otwartego mają na celu „wzmocnienie potencjału organizacji społecznych i stymulowanie zaangażowania politycznego przez cały rok, nie tylko w kontekście wyborów. Obejmują one również koordynację „z naszą kotwicą i centralnymi współpracownikami”, demokratycznymi sojusznikami i innymi darczyńcami, jak również przywódcami Planowanego Rodzicielstwa, Postępowej Pracy i innymi sojusznikami.

Według Williama Patricka z The Epoch Times, „Sojusz na rzecz demokracji” jest zbiorowością zamożnych lewicowych i lewicowych darczyńców politycznych z Sorosem w centrum. Wspiera rozległą infrastrukturę działaczy za pomocą tzw. ciemnych pieniędzy, która ukrywa tożsamość darczyńców i wymaga od stypendystów podpisania umów o zachowaniu tajemnicy. “

Zuckerberg, Soros i Bloomberg wydali miliony na inicjatywy wyborcze.
Według wcześniejszych raportów, Soros, założyciel Facebooka Mark Zuckerberg i były burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg byli trzema z dziesiątek miliarderów, którzy włożyli miliony dolarów w kampanie wyborcze przed ubiegłorocznymi wyborami śródokresowymi.

Analiza akt rządowych przeprowadzona przez Centrum Uczciwości Publicznej wykazała, w jakim stopniu niektórzy elitarni aktorzy polityczni chcieliby podjąć pewne inicjatywy.

Grupa zauważyła, że na kilka tygodni przed wyborami średnioterminowymi 25 amerykańskich miliarderów zainwestowało ponad 70,7 mln dolarów w kampanie na rzecz inicjatyw w stanach, w których nie mieszkają.

oponent
Miliarderzy wsparli szereg kampanii, w tym kampanię wyborczą w Ohio mającą na celu zmniejszenie kar za posiadanie narkotyków.

„Uważamy definicję polityki karnej poprzez zmianę konstytucji za straszny pomysł, a jeszcze gorzej, że nie została ona zaproponowana przez Ohioans”, powiedział Louis Tobin, dyrektor wykonawczy Ohio Prosecuting Attorneys Association, na Atlantyk, który dzielił się swoją historią z Center of Public Integrity and Business Insiders. Przyczyna jest napędzana przez pieniądze spoza stanu, powiedział.

„Będziemy musieli żyć z niechcianymi konsekwencjami”, dodał.

W Arizonie projekt ustawy mógłby zobowiązać przedsiębiorstwa energetyczne do pozyskiwania 50 procent energii wyłącznie z energii wiatrowej i słonecznej do 2030 roku. Jednym z kibiców jest miliarder Tom Steyer, który mieszka w Kalifornii.

„Mocno wierzymy, że jest to problematyczne, kiedy kalifornijski miliarder przybywa do Arizony i wydaje 10-20 milionów dolarów, aby popchnąć tę rzecz do przodu”, powiedział Matthew Benson, przeciwnik ruchu.

Inni mówili jednak, że nie jest niczym niezwykłym, aby wspierać wysokiej jakości kampanie wyborcze.

„Faktem jest, że potrzeba dużo pieniędzy, aby uruchomić jedną z tych kampanii”, powiedział Josh Altic, kierownik projektu kampanii w Ballotpedii, dodając, że średni koszt kampanii wyborczej w 2016 r. wyniósł ponad milion dolarów.

„Nierzadko zdarza się, że naprawdę bogaci ludzie lub wpływowe finansowo firmy dają dużo pieniędzy”, powiedział.

Zachary Stieber przyczynił się do powstania tego raportu.

Oryginał pojawił się w The Epoch Times (USA) (niemiecka adaptacja nmc).
Oryginalny artykuł: Miliarder Financier George Soros uruchamia nowy Super PAC.

Za: Facebook

od autora

ŻE TEŻ GO JESZCZE DIABLI NA WIDŁACH NIE POWLEKLI DO PIEKŁA….

JUŻ CZAS NA NIEGO I WIEKOWO I SPRAWIEDLIWIE BY BYŁO  – NAPRAWDĘ !!!

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: