NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Esper: USA wkrótce wprowadzą rakietę średniego zasięgu w Azji

SYDNEY (AP) – sekretarz obrony USA Mark Esper powiedział, że chce rozmieścić konwencjonalny pocisk średniego zasięgu w regionie Pacyfiku w ciągu kilku miesięcy, teraz, gdy administracja Trumpa formalnie wycofała się z traktatu o kontroli zbrojeń z Rosją z czasów zimnej wojny.

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo, drugi z prawej, i jego żona Susan, z prawej, są witani przez ambasadora USA w Australii Arthura Culvahouse i konsula generalnego USA Sharon Hudson-Dean, kiedy przybywają na pokład swojego samolotu w Sydney w sobotę, 3 sierpnia 2019 r. . (Jonathan Ernst / Pool Photo via AP)

Esper dodał jednak, że opracowanie bardziej zaawansowanych zdolności rakiet lądowych zajmie trochę czasu. Ten ruch prawdopodobnie rozwścieczy Chiny, ale Esper powiedział, że Pekin nie powinien być tym zaskoczony.

„Można jednak powiedzieć, że chcielibyśmy wdrożyć tę funkcję wcześniej niż później”, powiedział Esper dziennikarzom podróżującym z nim do Australii w piątek. „Wolałbym miesiące. Po prostu nie mam aktualnego stanu na osi czasu. ”

Komentarze Espera pojawiają się, gdy traktat o siłach nuklearnych średniego zasięgu wygasł w piątek, a Stany Zjednoczone poinformowały, że planują rozpocząć testowanie nowych pocisków, które byłyby zabronione na mocy porozumienia. Stany Zjednoczone od lat narzekają, że Moskwa łamie traktat, a rosyjski system zakazany przez umowę stanowi bezpośrednie zagrożenie dla USA i jego sojuszników.

Sekretarz stanu Mike Pompeo ogłosił w piątek formalne wycofanie się USA, mówiąc, że „Stany Zjednoczone nie pozostaną stroną traktatu, który jest celowo naruszany przez Rosję”.

Esper, którego 23 lipca potwierdzono jako szef Pentagonu, nie opisałby szczegółowo możliwych miejsc rozmieszczenia w Azji, mówiąc, że będzie to zależeć od rozmów z sojusznikami i innych czynników. Nie doceniał żadnej reakcji Chin, mówiąc, że „ponad 80 procent ich zapasów to systemy średniego zasięgu, więc nie powinno ich to dziwić, że chcielibyśmy mieć podobną zdolność”.

Powiedział, że ze względu na duże odległości w regionie Indo-Pacyfiku ważne jest opracowanie skutecznej broni precyzyjnej o średnim zasięgu w USA.

Niektóre szacunki Pentagonu sugerują, że nisko latający pocisk wycieczkowy o potencjalnym zasięgu około 1000 kilometrów (620 mil) mógłby zostać przetestowany w tym miesiącu i gotowy do użycia w ciągu 18 miesięcy. Wystrzelenie pocisku balistycznego o zasięgu około 3000 do 4000 kilometrów (1860 do 2490 mil) może potrwać pięć lat lub dłużej. Żaden z nich nie byłby uzbrojony w broń nuklearną.

Traktat INF został podpisany w 1987 r. I zakazał rakiet lądowych o zasięgu od 500 do 5500 kilometrów (310 i 3410 mil). Jego upadek następuje, gdy mocarstwa światowe starają się powstrzymać zagrożenie nuklearne ze strony Iranu i Korei Północnej. Sygnalizuje to kolejny kamień milowy w pogorszeniu stosunków między USA i Rosją.

Esper dodał także swój głos tym, którzy uważają, że przedłużenie nowego traktatu START może nie mieć sensu. Nowy START wygasa w lutym 2021 r. I jest jedynym pozostałym traktatem ograniczającym amerykańskie i rosyjskie arsenały nuklearne.

Trump nazwał New START „kolejną złą transakcją” poczynioną przez administrację Obamy i powiedział, że chce wynegocjować trójstronną umowę o kontroli broni jądrowej między USA, Rosją i Chinami.

Esper powiedział, że USA powinny zastanowić się nad wprowadzeniem innych mocy jądrowych i poszerzeniem rodzajów broni kontrolowanych przez traktat. Dodał, że nie wierzy, że spowoduje to nowy wyścig zbrojeń, ale USA muszą rozmieścić zdolności rakietowe, które mogą chronić zarówno Europę, jak i region Pacyfiku.

Esper przybył do Sydney na coroczne spotkanie ministrów obrony USA i Australii oraz ministrów spraw zagranicznych. Uczestniczy również Pompeo.

Tygodniowa podróż Espera zabierze go również do Nowej Zelandii, Japonii, Korei Południowej i Mongolii.

To będzie jego pierwsza zagraniczna podróż jako sekretarz potwierdzony przez Senat. Były sekretarz obrony Patrick Shanahan, który ustąpił przed jego potwierdzeniem, w czerwcu odwiedził Japonię i Koreę Południową.

Esper powiedział, że wraca do regionu, aby potwierdzić USA i swoje osobiste zobowiązania wobec Indo-Pacyfiku. Strategia obrony narodowej Pentagonu uznaje Chiny i Rosję za najlepszych strategicznych konkurentów Ameryki.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: