NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy polski skandal był rosyjskim testem na manipulowanie wyborami w USA?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WARSZAWA, Polska (AP) – Wysocy rangą polscy politycy skorzystali z bocznych drzwi, aby dostać się do części VIP eleganckiej warszawskiej restauracji Sowa & Przyjaciele. Odseparowani od innych mecenasów, ministrowie rządowi i prawodawcy mogli swobodnie wypowiadać się, delektując się kontynentalną kuchnią i winem na koszt podatników.

Ale prywatność była iluzją, a specjalna jadalnia pułapką.

Przez około rok kelnerzy potajemnie rejestrowali urzędników państwowych w Sowej i Przyjaciół oraz w innej restauracji Amber Room. Kiedy czasopismo opublikowało transkrypcje niektórych nagrań, wywołało skandal nazwany „Waitergate”, który pomógł obalić rząd proeuropejski.

Podejrzenia, że ​​Rosja i nacjonalistyczna partia polityczna, która wygrała wybory w Polsce w 2015 r., Stały za nielegalnym podsłuchiwaniem, utrzymywały się nawet po tym, jak polski multimilioner został skazany za mistrza. W związku ze zbliżającymi się jesienią wyborami do kraju polski dziennikarz i uwięziony potentat dostarczyli świeżego paliwa na potrzeby twierdzeń, że Waitergate było wstępem do rosyjskiej ingerencji w wybory prezydenckie w USA w 2016 r.

Grzegorz Rzeczkowski, szanowany reporter śledczy dla magazynu „Polityka”, twierdzi w nowej książce, że rosyjskie służby wywiadowcze dokonywały robaków restauracyjnych w imieniu Kremla. Przedstawia także dowody, aby twierdzić, że polskie dane wywiadowcze spiskowały w celu wykorzystania nagrań w celu doprowadzenia do władzy prawicowej partii Prawo i Sprawiedliwość (PIS).

W książce zatytułowanej „W obcym alfabecie: jak ludzie Kremla i PIS bawili się podsłuchem” Rzeczkowski utrzymuje, że podobnie jak w przypadku wtrącania się wyborów w USA ten specjalny doradca Robert Mueller nazwał „zamiatającym i systematycznym” rosyjskim celem Waitergate miało osłabić Zachód.

„Miało to otworzyć drogę do władzy dla antyzachodnich, antyliberalnych, antydemokratycznych opozycji tamtych czasów” – powiedział Rzeczkowski polskiej komisji parlamentarnej w zeszłym miesiącu. „Rosja odniosła pełny, spektakularny sukces”.

Panel wywodził się z nacisków ustawodawcy opozycji, aby wywrzeć presję na rząd, aby rzucił światło na rzekome rosyjskie powiązania. Następnie gazeta poinformowała, że ​​polska służba kontrwywiadu bada, czy zagraniczna agencja szpiegowska odegrała jakąś rolę.

Rosyjskie MSZ odrzuciło roszczenia o udział Kremla.

„Polityczny establishment Polski i społeczność medialna od lat pracują nad wydaniem wielu mistyfikacji na temat„ rosyjskich machinacji ”- powiedział minister. „Nie widzimy potrzeby komentowania takich absurdalnych zarzutów”.

Ostrożność, że Rosja próbuje zdestabilizować demokrację w Europie Środkowej, przeniknęła politykę w Polsce i krajach sąsiednich, odkąd po dziesięcioleciach położyła kres komunizmowi pod kontrolą Moskwy. Wiele z nich dołączyło do NATO i UE, a więcej złożyło wnioski.

Kiedy pięć lat temu wybuchł skandal podsłuchowy, polski premier Donald Tusk natychmiast wskazał na Rosję. Ta uwaga nadałaby Rzeczkowskiemu tytuł książki: „Nie wiem, w którym alfabecie napisano ten scenariusz, ale wiem dokładnie, kto może być beneficjentem”.

Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej kilka miesięcy po wybuchu skandalu, praca polegająca na nadzorowaniu wspólnej agendy krajowych przywódców UE. Niedawno powiedział, że teraz jest bardziej przekonany o „rosyjskim śladzie w całej tej sprawie”.

Aresztowanie potentata węglowego w Hiszpanii i niedawna ekstradycja do Polski spotęgowały intrygę. Polscy prokuratorzy oskarżyli 43-letniego Marka Falentę o nagrywanie polityków w celu ukarania rządu za próby zablokowania importu rosyjskiego węgla. Uciekł przed rozpoczęciem 2 i pół roku więzienia.

Po schwytaniu Falenta zagroził, że ujawni członków Prawa i Sprawiedliwości za rzekome zwerbowanie go na fabułę nagraniową, jeśli nie otrzyma ułaskawienia przez prezydenta, zgodnie z listami wyciekłymi do polskich gazet. Powiedział prezydentowi, premierowi i potężnemu przywódcy partii rządzącej, że oczekuje lepszego traktowania w zamian za pomoc.

Urzędnicy państwowi nazwali te listy aktem desperacji z niewiarygodnego źródła. Odmówili odpowiedzi na prośby The Associated Press o komentarz w sprawie zarzutów rosyjskiej odpowiedzialności za Waitergate.

Dziesiątki polityków odbyło setki godzin rozmów nielegalnie zarejestrowanych w dwóch restauracjach między czerwcem 2013 r. A czerwcem 2014 r. Rząd polski, kierowany wówczas przez centralną partię Platformy Obywatelskiej Tuska, ogłosił walkę z importem węgla z Rosji i był zdecydowanym zwolennikiem kurs zachodni, o który działali agitatorzy na Ukrainie.

Wyciekły nagrania okazały się bardzo zawstydzające dla rządu Tuska i napięte stosunki z USA. Obejmowały one ministra spraw zagranicznych, który skarżył się, że sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi „nic nie był wart” i postawił Polskę, mówiąc metaforycznie, na pozycji uprawiania seksu oralnego.

Minister Radek Sikorski zrezygnował wraz z trzema innymi na cztery miesiące przed wyborami w 2015 r.

Sikorski zauważył w niedzielę, że jeszcze w 2014 r. W Polsce nie było żołnierzy amerykańskich, ponieważ są teraz, i powiedział: „Wątpię w skuteczność sojuszu”. Mówi jednak, że transkrypcja została zmanipulowana przez magazyn Wprost, aby zasugerować, że nazwał sojusz „Bzdury” – kiedy użył tego słowa, aby opisać ograniczony udział USA w jednym ćwiczeniu NATO.

Jako poseł do Parlamentu Europejskiego Sikorski krytykuje amerykańskich urzędników za to, że nie potraktowali Waitergate jako ostrzeżenia.

„Byliśmy laboratorium tego, co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych, a Stany Zjednoczone były zbyt aroganckie, aby ich słuchać” – powiedział Sikorski, który twierdzi, że rosyjska grupa hakerska Fancy Bear wysłała mu jeden z e-maili, które zagroziłyby kampanii prezydenckiej demokracji Hillary Clinton w 2016 roku „Widzieliśmy, jak to nadchodzi. Został pomyślnie przetestowany w Polsce. ”

Pod rządami konserwatywnego rządu Prawa i Sprawiedliwości, który doszedł do władzy w 2015 r., Rosyjski import węgla podwoił się. Objawy demokratycznego odstępstwa, takie jak wkraczanie rządu w niezależność polskiego systemu sądowego, spowodowały napięcia w UE. Warszawa prawie przestała być orędownikiem Ukrainy.

Najważniejsze w teorii Rzeczkowskiego jest były menedżer Sowy & Przyjaciele, który czekał na urzędników w pokoju VIP. Nazywany jedynie Łukaszem N. ze względu na polskie prawo dotyczące prywatności, wcześniej zarządzał inną warszawską restauracją, Lemongrass, po drugiej stronie ulicy od ambasady USA.

Według Rzeczkowskiego, Lemongrass został założony przez dyrektora polskiego oddziału rosyjskiego giganta energetycznego Lukoila z pieniędzmi z rosyjskiej przestępczości zorganizowanej. Mówi, że źródła kontrwywiadu powiedziały mu, że restauracja była frontem do szpiegowania Amerykanów, a kiedy pojawiła się historia, dwóch Rosjan kupiło to miejsce.

Dwóch innych biznesmenów związanych z Kremlem otworzyło Sowę i Przyjaciele w 2012 roku we współpracy z szefem kuchni Robertem Sową, twierdzi dziennikarz. Kierownik, Łukasz N., wysłał SMS-y do polskich polityków, zapraszając ich do spróbowania nowoczesnych europejskich potraw Sowy.

Rzeczkowski mówi, że inne domniemane powiązania Sowy i Przyjaciół z Rosjanami w przestępczości zorganizowanej sugerują, że Falenta, skazany polski potentat, nie zorganizował Waitergate, ale miał rolę pomocniczą.

Polskie media podały w ubiegłym roku, że Falenta ma dług w wysokości wielu milionów dolarów wobec rosyjskiej spółki węglowej KTK. Wiodący policjant śledczy w sprawie nagrań otrzymał najwyższą pracę w zakresie bezpieczeństwa w KTK – po dochodzeniu policyjnym na początku procesu nie znaleziono dowodów na zaangażowanie Rosji.

Tomasz Piatek, inny dziennikarz, który bada powiązania między polskimi postaciami politycznymi a Rosją, mówi, że dowody Rzeczkowskiego są przytłaczające, ale uważa, że ​​strach i zaprzeczenie powstrzymują prawdę o Waitergate przed zwróceniem uwagi, na jaką zasługuje.

„To powód do dumy dla Polaków, którzy twierdzą, że uwolniliśmy się od rosyjskiej dominacji” – powiedział Piatek. „Przyznanie, że Rosjanie wciąż tu są i że nadal jesteśmy przez nich kontrolowani, jest trudne”.

___

Monika Scisłowska w Warszawie i Nataliya Vasilyeva w Moskwie przyczyniły się do tego raportu.

Najpopularniejsze w AP News

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: