DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Brytyjski Johnson obiecuje 2,2 miliarda dolarów więcej na system opieki zdrowotnej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

LONDYN (AP) – brytyjski premier Boris Johnson mówi, że wpompuje dodatkowe 1,8 miliarda funtów (2,2 miliarda dolarów) do National Health Service, podsycając spekulacje, że chce przedterminowych wyborów wzmocnić swoją jednomiejscową większość w parlamencie i poprzeć jego Brexit plany.

PLIK – W środowej fotografii 31 lipca 2019 r. Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson przemawia podczas pierwszego spotkania National Policing Board w Home Office w Londynie. Johnson twierdzi, że wpompuje dodatkowe 1,8 miliarda funtów do National Health Service w związku ze spekulacjami, że świeżo upieczony lider przygotowuje się do wyborów, które wzmocnią jego brzytwą większość w parlamencie i zwiększą poparcie dla jego planów Brexitu. James Cleverly, przewodniczący Partii Konserwatywnej Johnsona, mówi w niedzielę, 4 sierpnia, że partia nie „zainicjuje wyborów powszechnych” ”(AP Photo / Kirsty Wigglesworth, plik)

Przewodniczący partii konserwatywnej James Cleverly mówi, że partia rządząca, która uczyniła Johnsona liderem i premierem w zeszłym miesiącu, nie „zainicjuje wyborów powszechnych”.

Sprytnie powiedział Sky News w niedzielę, że Johnson podjął „szereg wyraźnych zobowiązań”, kiedy prowadził kampanię, aby zostać liderem konserwatystów „i zamierza zrealizować te zobowiązania”.

Mówi, że wypełnienie szeregu ostatnich zobowiązań finansowych jest możliwe ze względu na rozwijającą się gospodarkę Wielkiej Brytanii.

Johnson przysięga wyprowadzić Wielką Brytanię z Unii Europejskiej 31 października z lub bez umowy wypłaty.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: