NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szkoła Sił Specjalnych USA publikuje nowy poradnik dla obalenia zagranicznych rządów!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Oficjalna szkoła amerykańskiego Dowództwa Operacji Specjalnych opublikowała nowy artykuł opisujący dziesięciolecia historii ingerencji wspieranych przez Pentagon na całym świecie, mając nadzieję na wgląd w to, jak najlepiej podejść do takich wysiłków w teraźniejszości i przyszłości.

Znalezione obrazy dla zapytania pentagon zdjecia

250-stronicowe badanie „Wsparcie dla oporu: cel strategiczny i skuteczność” zostało opracowane przez weterana sił specjalnych armii Will Irwin i opublikowane w tym tygodniu na oficjalnym Uniwersytecie Połączonych Operacji Specjalnych, gdzie był rezydentem wyższego szczebla. Chociaż raport zauważa, że ​​jego poglądy „są całkowicie poglądami autora”, jego ustalenia przedstawiają kompleksowe spojrzenie na to, w jaki sposób USA wspierały wysiłki w celu wywierania nacisku, podważania i obalania obcych rządów.

Raport zawiera około 47 studiów przypadków z lat 1941-2003, szczegółowo przedstawiając spuściznę mieszanych wyników, w tym pomoc partyzantom przeciwko satelitom Axis Power podczas II wojny światowej, wzmocnienie sił antykomunistycznych podczas zimnej wojny i przyjęcie po 11 września przeciwnicy w Afganistanie i Iraku. Liczne organizowane przez Waszyngton zamachy stanu w ciągu ostatnich 70 lat „nie zostały uwzględnione w tym badaniu, ponieważ nie obejmowały uzasadnionych ruchów oporu”.

„Praca ta posłuży jako punkt odniesienia dla ruchów oporu na rzecz społeczności operacji specjalnych i jej cywilnego przywództwa”, czytamy w raporcie.

GettyImages-740463

GettyImages-740463
Żołnierz partyzancki celuje zbudowany przez USA system rakietowy ziemia-powietrze Stinger podczas przelotu samolotu w pobliżu odległej bazy rebeliantów w górach Safed Koh w Afganistanie 10 lutego 1988 r.
ROBERT NICKELSBERG / LIAISON
Sprawy zostały podzielone na trzy główne kategorie poparcia dla oporu (STR): zakłócenia, przymus i zmiana reżimu. Raport wykazał, że „od 1940 r. Do chwili obecnej prawie 70 procent operacji STR zostało przeprowadzonych w celach zakłócających”, podczas gdy „nie zakłócające sprawy były mniej więcej równo podzielone między przymus i obalenie”.

Spośród 47 analizowanych przypadków 23 uznano za „udane”, 20 uznano za „niepowodzenia”, dwa zaklasyfikowano jako „częściowo udane”, a dwa kolejne – oba podczas II wojny światowej – nazwano „niejednoznacznymi”, ponieważ szerszy konflikt doprowadził do W każdym razie zwycięstwo sojuszników. Przymus był najbardziej skuteczną metodą przy trzech czwartych skuteczności lub częściowym sukcesie, podczas gdy zakłócenia działały nieco ponad połowę czasu, a zmiana reżimu przyniosła pożądany wynik tylko w 29 procentach zbadanych spraw.

Inne ważne ustalenia obejmowały obserwacje, że większość operacji „przeprowadzono w warunkach wojennych, przy czym operacje te były prawie dwa razy bardziej skuteczne niż przypadki prowadzone w czasie pokoju”, a „poparcie dla pokojowego oporu obywatelskiego wydaje się bardziej prawdopodobne niż wsparcie dla oporu zbrojnego. „ Jednocześnie były one „najskuteczniejsze, gdy prowadzono je w bezpośrednim wsparciu kampanii wojskowej, a nie jako samodzielną lub główną operację”.

W ośmiu z 20 stwierdzonych niepowodzeń autor obwiniał naruszenia bezpieczeństwa, które z wyprzedzeniem zlikwidowały wroga, czasami potencjalnie poprzez relacje w amerykańskich mediach, jak mogło być w przypadku artykułów w gazetach przed nieudaną inwazją wspieraną przez CIA inwazję Zatoki Świń Kuby.

GettyImages-1143328376

GettyImages-1143328376
Amerykański doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego John Bolton przemawia podczas lunchu w Bay of Pigs Veterans Association w hotelu Biltmore w Coral Gables na Florydzie, 17 kwietnia. Administracja Trumpa przywołała obszerną historię amerykańskiej interwencji przeciwko siłom lewicy w całej Ameryce Łacińskiej wysiłki skierowane przeciwko Kubie, Nikaragui i Wenezueli.
JOE RAEDLE / GETTY OBRAZY

blob:https://www.newsweek.com/8b9ecd68-48c8-441e-8b7a-5b5a5224e9ea

 

POWIĄZANE HISTORIE

Rosja, Chiny obwiniają USA po tym, jak Iran robi pierwsze kroki od umowy z Nuke
Amerykański plan dla Wenezueli nie działa, ale Rosja nie może być winna
Rosja atakuje przewodnik armii amerykańskiej wskazujący na wojnę z Moskwą
W dokumencie potwierdzono również, że tego rodzaju misja „najczęściej dotyczy natychmiastowych problemów i interesów krótkoterminowych, a nie długoterminowych”, chociaż broniła niezamierzonych konsekwencji pomocy USA dla afgańskich mudżahedinów, z których część utworzyła Talibów i Al -Kaida, sugerując, że radzieckie państwo satelitarne, z którym walczyli, mogło okazać się jeszcze groźniejszym wrogiem.

„Jedną wspólną cechą wszystkich 47 spraw poddanych przeglądowi w tym badaniu jest fakt, że państwem docelowym rządziła albo nieprzyjazna siła okupacyjna, albo represyjny autorytarny reżim” – pisał autor, twierdząc, że w dzisiejszych czasach „Rosja i Chiny odważnie wykazały tendencje ekspansjonistyczne ”.

Stany Zjednoczone wskazały Rosję i Chiny jako swoich głównych rywali w ostatnich latach, a prezydent Donald Trump wyraźnie wzywał moce po imieniu w głównych dokumentach strategicznych. Pod rządami Trumpa Waszyngton prowadził także wojny gospodarcze z innymi deklarowanymi wrogami, takimi jak Iran, Syria i Wenezuela – których rządy Biały Dom publicznie usiłował usunąć, oskarżając ich o łamanie praw człowieka jako zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA i jego sojusznicy.

 

zrodlo:https://www.newsweek.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: