NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sądowe zwycięstwo Assange’a! Nie jest winien „Russiagate”

Nowojorski sąd federalny odrzucił w całości skargę Partii Demokratycznej na dziennikarza i wydawcę Juliana Assange’a, który miał działać „w porozumieniu” z Rosją publikując partyjne maile demokratów przed wyborami prezydenckimi w 2016 r.. Według teorii spiskowej „Russiagate”, rozpowszechnianej przez demokratów i ich media, miało to przeszkodzić Hillary Clinton w stanięciu na czele państwa. Sąd wyśmiał te oskarżenia.

Prawnicy Assange’a walczą przeciw jego ekstradycji do USA, 2019. flickr

Na początek sąd stwierdził, że nie ma nic nielegalnego w publikacji partyjnych maili. „Jeśli WikiLeaks miałyby być ukarane za publikowanie dokumentów na temat strategii politycznej, finansowej i preferencji wyborców Partii Demokratycznej tylko dlatego, że partia określa jej jako „tajne” sekrety handlowe, każde medium musiałoby być ukarane.” – mówił sędzia John Koeltl – „To by anulowało ochronę Pierwszej Poprawki naszej Konstytucji w kwestii wolności wypowiedzi”.

Sąd uznał, że publikacja dokumentów przez WikiLeaks, które odnosiły się do oszustw w prawyborach Demokratów, była legalna i użyteczna społecznie. Maile ujawniały nielegalne działania kierownictwa partii przeciw Bernie Sandersowi, definiującemu się jako socjaldemokrata. Partyjne prawybory miała wygrać Clinton i je wygrała. Podobnie sąd uznał, że publikacja „tajnego” przemówienia Clinton przed kierownictwem znanego banku Goldman Sachs „pozostaje w interesie publicznym”.

Do tego sąd nie znalazł najmniejszego dowodu na domniemaną współpracę Assange’a z Rosją – demokraci nie mogli żadnego dostarczyć. Z medialnej legendy „Russiagate” niewiele zostało. Wielkie media, jak New York Times, czy Washington Post, nazywały Assange’a „hakerem”, „szpiegiem”, czy „człowiekiem Putina” pominęły informację o tym wyroku, ale i tak amerykański establishment zdołał zareagować nań negatywnie. Prześladowanie Assange’a służy mu jako test do wprowadzania coraz bardziej autorytarnych środków przeznaczonych do represjonowania niezadowolonych z nierówności społecznych, wojen i stanu demokracji.

Julian Assange do lutego pozostanie w więzieniu brytyjskim. Potem, po rozprawie ekstradycyjnej, której wynik Amerykanie już znają, ma być przewieziony do USA, gdzie grozi mu 175 lat więzienia lub nawet kara śmierci za „szpiegostwo”. W 2010 r. jego WikiLeaks ujawniły dokumenty o zbrodniach amerykańskich w Iraku i Afganistanie.

 

zrodlo:https://strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: