DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE !!! Sojusz Revolution i Kukiz’15 zagrożony?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_16.png

Klub poselski Kukiz’15 najpierw stracił wczoraj rano Tomasza Rzymkowskiego, a potem Jerzego Jachnika. Wiceprzewodniczący klub przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości, a Jachnik stwierdził, że rezygnacja wynika z marazmu, który panuje w klubie.

– Będę posłem niezrzeszonym, nie sprzedaję się nigdzie – ogłosił.

To jednak wydaje się nie być końcem kłopotów ugrupowania skupionego wokół muzyka. Kilka dni temu Mariusz “Max” Kolonko ogłosił, że porozumiał się z nim wskutek czego proklamowana wcześniej partia Revolution pójdzie do wyborów z Kukiz’15. Dokładnie rzecz biorąc, Kukiz’15 miał przyłączyć się do Revolution.

Na stronie projektu Kolonki pojawił się “Komunikat Otwarty Maxa Kolonko #R Revolution do: Pan Paweł Kukiz, KUKIZ’15”.

– Panie Pawle Kukiz – przywołuje Pana do porządku. Proszę trzymać się planu i ustaleń porozumienia, które osiągnęliśmy we Wrocławiu w którym połączyliśmy ręce jako nowa partia polityczna #R Revolution otwarta na wszystkich tych, którzy chcą bogatej, silnej i dumnej Polski. Bierność przywódcy była zawsze pożywka dla spekulacji antypolskich mediów i knowań nieudolnych polityków, którzy wykorzystują teraz Pana niezdecydowanie, by znów szarpać sukmaną Rzeczpospolitej dla własnych korzyści – pisze Kolonko. – To Pana nieracjonalna bierność powoduje, że politycy – tak jak przed wyborczym biegiem po półmilionowe pensje Unijne – znów szukają kuriozalnych połączeń ‘koalicyjnych’ do katapultowania się na stołki tym razem do parlamentu polskiego, obdzielają się juz ‘jedynkami” i używają mojego nazwiska i partii #R REVOLUTION do szukania karkołomnych i krótkotrwałych układów politycznych, które przeczą zasadom grawitacji sceny politycznej w Polsce.

Tworzymy historię pod szyldem partii Revolution #R, której inspiratorem jest Mariusz Max Kolonko. Naszym celem jest wyedukować społeczeństwo polskie.

Podejmując duże zaangażowanie patriotyczne mamy zamiar zawalczyć, abyśmy żyli w dumnej, godnej i wielkiej Polsce. Walczymy o to dla naszych dzieci i wnuków.

Odpowiadamy przed Bogiem i historią. Polish Power!

#R My jesteśmy rewolucją, my jesteśmy lepsi

za: r-us./Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: