DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Obywatele Ukrainy z rumuńskimi dokumentami zatrzymani przez polskich funkcjonariuszy..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali dwoje obywateli Ukrainy, którzy posiadali podrobione rumuńskiego dowody osobiste.

1 sierpnia funkcjonariusze Straży Granicznej z Legnicy zatrzymali na autostradzie A4 obywatela Ukrainy, który miał przy sobie rumuński dowód osobisty. Dokument wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy co do jego autentyczności. Informacja otrzymana z rumuńskiej ambasady potwierdziła, że taki nigdy nie został wystawiony.

40-letni cudzoziemiec oświadczył, iż rumuński dowód osobisty kupił za 100 euro od swojego rodaka. Miał mu posłużyć w szybszym znalezieniu pracy na terenie Belgii. Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 2 tys. złotych.

Natomiast funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku zatrzymali wczoraj podróżującą autokarem 35-letnia obywatelkę Ukrainy, która podczas legitymowania okazała fałszywy rumuński dowód osobisty. Kobieta w rozmowie z funkcjonariuszami przyznała się, że jej ukraiński paszport został w Berlinie, natomiast podrobiony rumuński dowód osobisty załatwił jej przyjaciel.

Kobieta została zatrzymana za posługiwanie się podrobionym dowodem rumuńskim, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

za: strazgraniczna.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: