NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Napięcia Jakie napięcia? 7 rzeczy, które warto wiedzieć na 1 sierpnia

Zarówno Izrael, jak i Gaza wydają się być zainteresowane upewnieniem się, że incydent ze strzelaniem na granicy nie zamieni się w coś poważniejszego; i podobno otwiera się szczelina między Jerozolimą a Waszyngtonem

An IDF soldier and a tank during a military drill near the Gaza Strip, late July 2019. (IDF)

Żołnierz IDF i czołg podczas ćwiczeń wojskowych w pobliżu Strefy Gazy, pod koniec lipca 2019 r. (IDF)
1. To jest w porządku: w środku nocy wybuchła walka ognia między izraelskimi żołnierzami a gazańskim bandytą, po tym, jak trzech żołnierzy rozmieszczonych w celu sprawdzenia podejrzanej postaci zbliżającej się do ogrodzenia granicznego zostało zastrzelonych przez bandytę, któremu do tej pory udało się ukraść przez granicę.

Według armii bandyta miał na sobie strój Hamasu, ale podkreśla, że ​​był indywidualistą. Może to mieć na celu złagodzenie oczekiwanej presji ze strony społeczeństwa, aby uderzyć mocno w Hamas, co może doprowadzić do kolejnej rundy walki.
Również po stronie palestyńskiej niewiele jest doniesień – przynajmniej początkowo – o incydencie, losie rewolwerowca i izraelskim uderzeniu odwetowym na posterunku Hamasu, które można by również zaprojektować tak, aby Hamas mógł zachować twarz bez konieczności pomścić śmierć rewolwerowca.
Na przykład agencja prasowa Shehab, ściśle powiązana z Hamasem, opowiedziała o tym incydencie. Na Twitterze, gdzie zwykle publikuje szczegółowe informacje o każdym ruchu palestyńskim lub IDF, z minuty na minutę, miał niewiele informacji o incydencie. Po jednym tweecie, który o nim napisał, szybko pojawił się jeden o niepowiązanym wypadku samochodowym.
Zdjęcia zniszczonego postu Hamasu wystawionego przez Hamasa później pokazują coś, co wygląda jak lekko zniszczony szant.
صور لقصف الاحتلال نقطة رصد للمقاومة شرق خانيونس فجر اليوم pic.twitter.com/BbwnQ8oHuy

– وكالة شهاب (@ShehabAgency) 1 sierpnia 2019 r

Podczas gdy plotki z dnia na dzień zidentyfikowały napastnika jako członka islamskiego dżihadu, serwis informacyjny Ynet donosi, że grupa terrorystyczna pracowała nad rozwiewaniem tych plotek „ponieważ chcą usunąć ciężar reakcji na atak na jednego ze swoich ludzi”.
2. Bracia broni: kilka hebrajskich doniesień medialnych wskazuje, że rewolwerowiec to Hani Abu Salah, który, jak na ironię, był częścią siły Hamasu, której zadaniem było powstrzymanie ognia rakietowego lub wybuchów granicznych, aby zachować spokój na granicy.

Według raportów bratem Abu Salaha jest Fadi Abu Salah, podwójny amputowany, który został zabity przez izraelskich żołnierzy podczas masowego protestu granicznego 14 maja w zeszłym roku.
Abu Salah stał się trochę celebrytą, gdy zdjęcie innego beznogi człowieka podczas protestu kilka dni wcześniej, Sabre al-Ashqar, stało się wirusowe, fałszywie zidentyfikowane jako on.
Niektóre hebrajskie serwisy informacyjne najwyraźniej nie dostały tej notatki i prowadziły zdjęcie al-Aszkara jako Abu Salaha. Obejmuje to Israel Hayom, który od razu kradnie nagradzane ujęcie fotografa AFP Mahmuda Hamsa i przekazuje je na Twitterze.
Artykuł spekuluje, że Abu Salah przeprowadził atak zemsty.
3. Czekasz, aż drugi but spadnie? Po stronie izraelskiej istnieją obawy związane z możliwym skutkiem wypadku.

„Jest wiele pytań, ale najważniejsze dziś rano jest to, czy incydent jest już za nami”, pisze Or Heller z kanału 10.
Te taktyczne pytania odnoszą się do faktu, że Palestyńczycy regularnie przemykają przez granicę do Izraela, ale niewielu z nich zamierza zrobić coś więcej niż podpalenie lub aresztowanie, i być może dlatego żołnierze wysłani w celu sprawdzenia podejrzanej postaci zostali złapani nieoczekiwanie, gdy okazał się silnie uzbrojony i gotowy do zabicia.
„W nocy siły w terenie muszą odrzucić założenie, że [każdy przekraczający granicę] jest terrorystą i działać odpowiednio, szczególnie gdy obserwatorzy go identyfikują, zanim dotrą do niego siły”, pisze Tal Lev Ram Maariv.
4. Ręce do dołu, nie strzelaj: Amir Bohbot Walli zastanawia się, w jaki sposób incydent wpłynie na spodziewane protesty na granicy, zwłaszcza że Izrael szczególnie uważał na członków sił hamujących granice Hamasu.

„Byłbym zainteresowany dowiedzieć się, jakie jutro będą rozkazy na ogień na granicy z Gazą podczas gwałtownych protestów, gdy Palestyńczycy / terroryści / protestanci wkradną się do Izraela”, pisze.
Radio wojskowe donosi, że żołnierze Brygady Golani rozmieszczeni na granicy z Gazą twierdzą, że boją się otworzyć ogień w obawie przed pociągnięciem do trybunału.
„Trzy tygodnie temu wściekli się na nas, kiedy zastrzeliliśmy agenta Hamasu, który zbliżył się do ogrodzenia granicznego. Jak oczekują od nas otwarcia ognia? Żołnierze wolą nie służyć na granicy z Gazą, aby ich nie obwinić i wszcząć wobec nich dochodzenie ”- powiedział jeden z żołnierzy.
5. Gotowy na (szybki) dudnienie: zdarzenie graniczne najwyraźniej wydarzyło się nieoczekiwanie po tygodniach względnego spokoju wzdłuż granicy.

Zaledwie kilka godzin wcześniej Izrael zakończył czterodniowe ćwiczenia mające przygotować się na możliwą wojnę z Gazą.
Ćwiczenie było największe w dywizji Gaza Sił Obrony Izraela od czasu operacji Protective Edge, wojna w Gazie w 2014 r. Toczyła się pięć lat temu i miała na celu wypróbowanie nowej doktryny nowego szefa IDF Aviv Kohavi, która ma na celu dywersyfikację kursów wojskowych działań w celu zapewnienia rządowi większej liczby opcji i elastyczności oraz ograniczenia zakresu i czasu trwania walk.
Według urzędników wojskowych rozmawiających z mediami pod koniec ćwiczenia, planuje się uderzyć Hamas mocno, ale nie próbować go całkowicie pokonać, pozostawiając go osłabionym, ale wciąż zdolnym do kontrolowania Strefy.
Haaretz donosi: „Od czasu objęcia urzędu w styczniu Kohavi uczynił przygotowania sił do walki z Gazą priorytetem, kładąc nacisk na wzmocnienie„ śmiertelnej ”siły IDF. Nowe rozkazy bitewne wymagają kampanii o wysokiej intensywności, która byłaby zakończona znacznie szybciej niż poprzednie operacje i wojny w Gazie. ”
Kanał 13 mówi, że środa była terminem Kohaviego na zakończenie przygotowań do ewentualnej bitwy z Gazą, zarówno pod względem planowania, jak i rekwizycji.
6. Prawo odmowy: czwartek jest jednak terminem, w którym strony mogą przesłać swoje oficjalne listy Knesset, co oznacza, że ​​jest to również termin ewentualnych fuzji.

Israel Hayom, który bezskutecznie przeprowadził fuzję Otzmy Yehudit i United Right w imieniu Likud, wydaje się być w trybie paniki, a sekundy mijały.
„Zbierz to razem albo lewica przegrywa”, martwi się Mati Tuchfeld. „Otzma Yehudit jest radykalną partią, która chce gorzką pigułkę przełknąć… [ale] przywódcy prawicy muszą zdecydować, czy chcą trzymać nosy i wziąć ją, czy patrzeć, jak lewica dojdzie do władzy w niewiele ponad miesiąc. ”

W rozmowie z Army Radio przywódca Otzmy Yehudit, Itamar Ben Gvir, oskarża United Right MK Naftali Bennett o „zawarcie paktu z Yairem Lapidem. Myślałem, że Ayelet Shaked może poprowadzić, ale byłem rozczarowany ”.
7. Oferta pokojowa, której nie można odrzucić: raport Yediotha Ahronotha na arabskim szczycie w Camp David, który miał na celu wdrożenie planu pokojowego Białego Domu, wywołał wiele fal, ale ostatecznie uzyskał całkowite zaprzeczenie ze strony Białego Domu.

W dalszej kolejności gazeta podwaja się i mówi, że szczyt planowany jest jako sposób na uwolnienie części planu, pomimo sprzeciwu premiera Benjamina Netanjahu, który chce go odepchnąć przynajmniej do czasu wyborów, podkreślając napięcia między Jerozolimą a Waszyngtonem.
„Trump jest tak zdeterminowany, by za wszelką cenę wypchnąć swoją„ umowę stulecia ”z przekonania, że ​​zdobędzie go nagrodę Nobla przed wyborami w 2020 r.”, Cytowane jest źródło w Jerozolimie (w komentarzach przypominających Moshe Ya krytyka alona dotycząca wiary mesjanistycznej byłego sekretarza stanu Johna Kerry’ego w jego własny plan pokojowy).
Tabloid donosi, że ministrowie uważają, że Netanjahu jest „bardzo zaniepokojony, że osadnicy nie zaakceptują umowy, nawet jeśli Izrael nie uzyska lepszej. Bliscy Netanjahu twierdzą, że Izrael będzie musiał powiedzieć „tak” planowi, nawet jeśli części są problematyczne, ponieważ administracja Trumpa jest najbardziej przyjazna dla Izraela, a każda inna administracja zaoferowałaby mniej wygodną ofertę ”.
Jeden osadnik, Kobi Eliraz, który doradzał ministrowi obrony w kwestiach związanych z ugodą, powiedział „The Times of Israel”, że w oparciu o jego spotkania z urzędnikami amerykańskimi, plan pokojowy administracji Trumpa będzie „w dużej mierze zgodny” z jego własną wizją Zachodniego Brzegu .
„Mogliby to nazwać bardziej pokojem gospodarczym z przyznaniem większej liczby praw Palestyńczykom, ale idea jest taka sama”.
Ta wizja? Dużo więcej kontroli Izraela.
„Nie sądzę, żeby ktokolwiek powiedział, że 100% ziemi poza Zieloną Linią powinno być rozdane [Palestyńczykom], więc musimy działać odpowiednio” – mówi.

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: