DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lotnisko Okęcie: Udaremniona podróż do Londynu. Albańczycy podawali się za Włochów..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W minioną środę funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie zatrzymali dwóch obywateli Albanii, którzy podczas odprawy paszportowej podawali się za Włochów, okazując do kontroli podrobione włoskie dowody osobiste. Dzisiaj prawdopodobnie trafią do jednego ze strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców.

W obu przypadkach do zatrzymania doszło podczas kontroli przed odlotem samolotu do Londynu. Po analizie obu dokumentów funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyźni legitymują się włoskimi dowodami osobistymi wystawionymi na dane innej osoby. Oprócz tego dokumenty nosiły cechy fałszerstwa, dlatego podróżni zostali skierowani na II linię kontroli w celu wyjaśnienia okoliczności w jakich weszli w posiadanie włoskich fałszywek. W trakcie czynności, mężczyźni oświadczyli, że są obywatelami Albanii okazując swoje oryginalne albańskie paszporty.

Cudzoziemcy usłyszeli zarzuty z art. 264 § 2 kk. oraz z art. 270 § 1 kk. 275 § 1 kk. Przyznali się do zarzucanego im czynu, odmawiając składania wyjaśnień. Wobec nich wszczęto również postępowanie administracyjne i wydano decyzję o zobowiązaniu do powrotu. Dzisiaj Komendant PSG Warszawa-Okęcie skierował wniosek do sądu rejonowego o umieszczenie mężczyzn w jednym ze strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców.

za: strazgraniczna.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: