NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kurier ze złamanymi nogami dostarczał paczki…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kurier ze złamanymi nogami dostarczał paczki. „Bohater, bo walczy, żeby roboty nie stracić”

TAK WYGLĄDA W POLSCE WSPÓŁCZESNE NIEWOLNICTWO….

Kurier z połamanymi nogami w pracy, ciężarne kobiety na magazynach dźwigające ciężkie towary, kasjerki w pampersach na kasie…współczesne niewolnictwo…

Młody mężczyzna powinien leżeć w domu, a jednak pracował
Młody mężczyzna powinien leżeć w domu, a jednak pracował Facebook

Kurier dostarczał paczki, chociaż obie nogi miał w gipsie. – To nie powinno mieć miejsca – biją się w pierś przedstawiciele firmy kurierskiej.

Zdjęcia kuriera DPD (jednej z największych firm kurierskich w Polsce) z obiema złamanymi nogami, dźwigającego paczki, obiegły cały kraj.

Internautka, która je wstawiła na Facebooka, zaznacza w opisie: „A co, jak masz działalność jednoosobową i podpisaną umowę z DPD o rozwożenie paczek, a masz złamane dwie nogi? Nic. Pracujesz, bo jak nie, to 10 tys. zł kary dziennie za niepodstawienie auta (…). Umowa przeczytana i podpisana… ale ludzie… bądźmy ludźmi! Czy w takim wypadku kara powinna obowiązywać?”

Do zdarzenia doszło nie u nas, a w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie), ale to żadne pocieszenie. Mogło wydarzyć się wszędzie.

Stanąć na głowie

Szybko posypały się komentarze. Choćby taki: „Chce chłop uniknąć kary za niewywiązanie się z obowiązków, to staje na głowie, no i na połamanych nogach, żeby roboty nie stracić”. Jedni współczują mężczyźnie, inni krytykują go za bezmyślność, ale prawie wszyscy torpedują szefostwo firmy kurierskiej.

A szefostwo wyraża ubolewanie. Przedstawiciele DPD Polska tłumaczą, że kurier nie powinien zostać dopuszczony do wykonywania obowiązków po przedstawieniu zwolnienia lekarskiego kierownikowi oddziału.

Zgodnie z ustaleniami, kurier nie ma etatu w tej firmie, ale prowadzi działalność, świadczy usługi dla DPD. Nie kierował autem. Siedział na miejscu pasażera. To on jednak roznosił paczki.

W DPD podkreślają, iż mają prawo do nałożenia kar, gdy przewoźnik nie wykonuje usług na ich rzecz. Z tym, że te kary zależą od okoliczności. Nie wiadomo zatem, czy kurier z obiema nogami w gipsie zostałby ukarany finansowo, a jeśli tak, to jaką kwotą. Wiadomo natomiast, że przełożony wspomnianego kuriera będzie musiał się tłumaczyć.

Pod obstrzałem

Czasem jednak na kurierach nie zostawiamy suchej nitki. Przykładowo wtedy, gdy cały dzień czekamy na przesyłkę, a przychodzi sms: „nie doręczono, ponieważ adresata nie zastano”. I jak towar jest uszkodzony: pretensje znowu są kierowane pod adresem doręczyciela, chociaż nie ma pewności, że sprzedawca niewinny. Albo, gdy kurier łamie przepisy drogowe.

Niby nastał rynek pracownika i to on dyktuje warunki pracy i płacy, a nie pracodawca. Widać, że jednak nie wszędzie tak jest. Słyszy się m.in. o ciężarnych zatrudnionych w magazynach. Kobiety te dźwigają skrzynki z towarem. Mówi się o robotnikach na budowie, którzy, pracując na wysokościach, nie mają żadnych zabezpieczeń (np. lin), jedynie kaski. I o kasjerkach w marketach, które powinny siedzieć w pampersach, bo kolejka do kasy taka długa, a one nie mają czasu na wyjście do wc.

Zgon lekarza

Nie tylko pracownicy fizyczni znajdują się w niebezpieczeństwie. Oburzenie w 2017 roku wywołała śmierć ginekologa w Lipnie. Znaleziono go w pokoju lekarskim. Niektórzy twierdzili, że doktor zmarł z przepracowania. Śledczy uważają jednak, że przyczyną śmierci nie było wycieńczenie z tego powodu.

Jeden z kurierów wspomina na forum: „Kurier-kumpel złamał rękę. Firma kazała mu odstawić dostawczaka na plac w ciągu 4 godzin. Gdyby się spóźnił, dostałby 5 tys. zł kary”.

 

Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: